KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #376
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    ma tahan lihtsalt seda 8elda, et kui keegi nimetab end kuskil alas
    parimaks, siis obviously tuleb palju hatemist ja flamemist ja
    muud offtopicut. harjuge 2ra sellega. INTERNET ju.

    see, kas siin antud teemas OP ongi NL50s parim, on tglt veidi
    ebaoluline ja j22b siis igayhe enda otsustada juba.

    ja nii huvi p2rast kysin: pyha karu, mis sina arvad, kas krissu on
    parim?

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #377
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Mul pole midagi järele anda, lihtsalt hale hakkab inimestest, kelle iq ei ületa saapa numbritki ja tulevad siia paukuma.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #378
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
        Mul pole midagi järele anda, lihtsalt hale hakkab inimestest, kelle iq ei ületa saapa numbritki ja tulevad siia paukuma.
        Says "ülikõrge" IQ-ga vend.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #379
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsanik.
          Sa karu räägid teiste iq-dest aga ise käitud nagu pubekaeas poisiklutt. Katsu olla natuke

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #380
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
            Pole midagi paremat, kui intelligentsusastmelt madalamad haterid, kes ei suuda paika panemisele muuga vastata kui pobisemisega.
            Iseenesest suht naljakas, et nii teema autor, kui ka antud postituse autor toovad teemasse pidevalt sisse IQ teema, ilma kordagi tõestamata oma Kõrge IQ olemasolu. Ok, tõestada saab seda igatpidi, lihtsaim tõestus sellele oleks aga, et A või B lõpetasid/lõpetavad lähiajal gümnaasiumi kuld- või hõbemedaliga. Ülejäänud juhtudel oleks EV-l neist lõppkokkuvõttes rohkem kasu liht- või oskustöölistena, kui luckbox´eritena.

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #381
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              Jep, see kui mul on kindlad argumendid ja ma midagi ütlen, tähendab et ma olen pubekas, aga kui inimesed tulevad random sõimlema siia, siis nemad on chillid.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #382
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                Medal ei tähenda kõrget IQ-d, look at me. IQ pole suurem kui kinga nr-gi.

                Comment

                • Pyha Karu
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 565

                  #383
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                  ma tahan lihtsalt seda 8elda, et kui keegi nimetab end kuskil alas
                  parimaks, siis obviously tuleb palju hatemist ja flamemist ja
                  muud offtopicut. harjuge 2ra sellega. INTERNET ju.

                  see, kas siin antud teemas OP ongi NL50s parim, on tglt veidi
                  ebaoluline ja j22b siis igayhe enda otsustada juba.

                  ja nii huvi p2rast kysin: pyha karu, mis sina arvad, kas krissu on
                  parim?
                  Loll küsimus, ei.

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #384
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                    Jep, see kui mul on kindlad argumendid ja ma midagi ütlen, tähendab et ma olen pubekas, aga kui inimesed tulevad random sõimlema siia, siis nemad on chillid.
                    Take it easy, Pöial-Liisi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #385
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      who the fuck cares about IQ, see on pokkerifoorum, graphid letti

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #386
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        Medal ei tähenda kõrget IQ-d, look at me. IQ pole suurem kui kinga nr-gi.
                        Ma räägin inimestest, kes muud ei oska kui paukuda ja sõimata, sind see ei puuduta. Kui ma seletan rahulikult lahti asjad, aga vastuseks tuleb ikka mingi "õõõ pede" või "ööö tra ära mölise", vot need on need inimesed.
                        Skrunda on selles tabelis kindlalt esirinnas, ennast rohkem häbistada oleks keeruline.

                        Comment

                        • Pyha Karu
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 565

                          #387
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                          Take it easy, Pöial-Liisi.
                          Sa mine grindi oma freerolle edasi, mis see on, 2 aastat juba samal tasemel?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #388
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                            Ma räägin inimestest, kes muud ei oska kui paukuda ja sõimata, sind see ei puuduta. Kui ma seletan rahulikult lahti asjad, aga vastuseks tuleb ikka mingi "õõõ pede" või "ööö tra ära mölise", vot need on need inimesed.
                            Skrunda on selles tabelis kindlalt esirinnas, ennast rohkem häbistada oleks keeruline.
                            pohhui ju?

                            Comment

                            • Skrunda
                              Bännitud
                              • May 2010
                              • 102

                              #389
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Kas ma ütlesin kordagi midagi sinu krissukesele pahasti ? :D Sina oled see kes tuleb siia ja kirjutab mingi pasa jälle kokku ja siis loodab, et mõni hatttttteeeeeeer jälle juures.

                              sa oled 20 aga no sorry jutt nagu 12 aastasel.

                              Millepärast sind see jutt siin üldse kõigutab ? Ära nüüd ütle, et ei koti jnejne. Ise vastad ju IGALEFAKINGPOSTILE siin teemas :D. Sa nagu üritaks mingit kuradi uppuvat laeva päästa.

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #390
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Sa mine grindi oma freerolle edasi, mis see on, 2 aastat juba samal tasemel?
                                Keegi vist on tõsiselt boyfriendiga tülli läinud või valdab teda mõni muu kibedusearm südames, et nii kibestunud ning valulikud ja agressiivsed kommentaarid järjest lendavad. Soovitaks sul pihi.net-i külastada või reidi kommuuniga "Parem rikkuda oma noorust, kui jätta see kasutamata" liituda. Tõsiselt siiber su üleolevatest kommentaaridest siin. Rahune maha või tõmba kasiinos kangi ehk vähendab tilti.

                                Comment

                                Working...