KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #331
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Ma nüüd ei oska seisukohta võtta, kas peaksin sõnavõtu lõpetama, et vältida Sinu lämbumist enda okse kätte?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #332
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Kuidas?
      Mina tunnen eelist temaga mängides.


      GG black ja seekrod sai alguses ikka paar mõnusat setup-suckouti ka teha...kaardijooks oli kuldne ja rohkem vaja polnudki, mõned BI-dsiis seekord minule.
      Ootaks siiski 30bb+/100 eelist, mida bumhuntimine 50NL tasemel võiks tähendada.

      Ja kui sa Blackbirdsiga veel tahad mängida siis tee seda peale stake diili, sellega ma nõus ei ole, et temaga rohkem mängid stake rahade eest.

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #333
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        Kui sa hakkad inimese sõnu väänama lisaks parastamisele, siis see on su enda auklik iseloom, tee omad järeldused.

        Comment

        • Blackbirds
          FPP Pro
          • May 2010
          • 206

          #334
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ootaks siiski 30bb+/100 eelist, mida bumhuntimine 50NL tasemel võiks tähendada.

          Ja kui sa Blackbirdsiga veel tahad mängida siis tee seda peale stake diili, sellega ma nõus ei ole, et temaga rohkem mängid stake rahade eest.
          Ma tahaks küll edasi teha. Stake väliselt ei saa teha vms. Enda rahadega?

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #335
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
            Kui sa hakkad inimese sõnu väänama lisaks parastamisele, siis see on su enda auklik iseloom, tee omad järeldused.
            Okei, annan alla, minu paha, proovi head ja saad vastu molli. Siinkohal arvasin tõesti, et oleks hea mees (paukudes?) maapeale tuua, juba tema enda huvides, usun, et ta profit oleks kordi suurem ning mängiks õigepea kõrgematel limiitidel, kui tema ego lubaks kaotada ja aktsepteerida, et temast on paremaid.

            Miks ma seda proovisin?
            Sellepärast, et nägin temas ennast, ma ise olen täpselt samasuguse kõrge egoga, mis on pokkerikarjääri jooksul valusalt kätte maksnud just sellepärast, et ei oska õigel ajal lõpetada ja aktsepteerida, et teatud vastane on Sinust parem. (tilt) Teatavasti on ju World Top 10-s mängija kah kaotav kui ta mängib Full Ringi Top 9 vastu.

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #336
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              Ei, ta ei mängiks kõrgematel limiitidel, temas pole seda.

              Comment

              • JohnnyDolce
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2009
                • 454

                #337
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                Cry me a river kui mõttetu hala. Pange see teema lukku kuni Kristjan on valmis stakega edasi minema.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #338
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  What a drama..

                  Comment

                  • Pyha Karu
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 565

                    #339
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    Kuigi ma olen pro hea sõber, leian ma end siiski vahel enesega mängimast, kui tal halvasti läheb. Teeb see must halva inimese? Ei.

                    Nii et sellest võite kõik õppida.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #340
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      wat?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #341
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                        Kuigi ma olen pro hea sõber, leian ma end siiski vahel enesega mängimast, kui tal halvasti läheb. Teeb see must halva inimese? Ei.

                        Nii et sellest võite kõik õppida.
                        thats weird imo
                        e: oota te resideerute ühes korteris tihtipeale ka veel ? Siis nagu tema ees mängid endaga kui tal halvasti läheb :/ ?

                        Comment

                        • heido24
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 402

                          #342
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          mu sitt tuju läheb selle teema abil j2lle paremax :)

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #343
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                            Kuigi ma olen pro hea sõber, leian ma end siiski vahel enesega mängimast, kui tal halvasti läheb. Teeb see must halva inimese? Ei.

                            Nii et sellest võite kõik õppida.
                            [x] mängid enesega

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #344
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Mul jooksis juhe kokku. Ok, ma saan aru, et noored poisid endaga mängivad aeg-ajalt, aga mis see siia puutub? Ja mida me sellest õppima peaksime?

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #345
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Mul jooksis juhe kokku. Ok, ma saan aru, et noored poisid endaga mängivad aeg-ajalt, aga mis see siia puutub? Ja mida me sellest õppima peaksime?
                                et see ei tee temast veel halba inimest.

                                Comment

                                Working...