KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #226
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    Aga ütle selle vastatse nimi ka palun, kelle vastu sa ei saanud , siis teame kelle eest end hoida :P

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #227
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Võibolla tõesti.
      Aga pean enda suurimaks plussiks just seda, et oskan igast olukorrast saada maximum valuet ja samamoodi kaotada taga olles minimum valuet.
      Esiteks, kuhu jäi bumhunt ? Teiseks, kuidas saab ühe vastase vastu 20-25 BI kaotamine olla min. value kaotamine ? Keskmine value oleks seega 40-50 BI ?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #228
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Miks sa m2ngisid vastase vatsu keda sa ei suuda crackida? mõttetui ajaraisk ja enda tunnitasu langeb ju`?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #229
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Potsataja...sa võtsid välja mu tekstist ühe osa, millele järgnes ka su küsimustele selgitus:

          Tunnistan, et tema vastu sai minust võitu tilt...ja mitte niisama tilt vaid tilt seetõttu, et ma teda ei crackinud.
          Neid mängijaid on väga vähe keda ma crackida ei suuda (ja nende mängijate vastu tuleb mul ka liiga suur -, sest ma ei saa enne rahu kui ma olen inimesele pihta saanud või asi liiga naeruväärseks läheb, antud hetkel läks asi liiga naeruväärseks ja naerualune olin mina.)
          see oli üks vähestest sessidest kui ma kellegi vastu 4-tabledes miinusesse jäin, seega kui ta nõustus 4-tablema oli see minu jaoks juba +EV.
          Aga on minulgi varem 20BI downswingi olnud ja ausalt öeldes ei kõiguta see mind absoluutselt, ainus mis mind kõigutab on minupoolne sitt mäng ja seda ma seekord ka tegin ja see mulle ka hinge läks.
          Pikas plaanis eeldan ma siiski isegi tema vastu plussi jääda. Enne tema mängu õppimist ma siiski temaga enam mängima ei hakka, sest hetkel on tema minu jaoks liiga ebamugav (võid ka lugeda parem) vastane.

          Comment

          • Pyha Karu
            Grinder
            • May 2010
            • 565

            #230
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            Ma omaks ära.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #231
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Miks sa m2ngisid vastase vatsu keda sa ei suuda crackida? mõttetui ajaraisk ja enda tunnitasu langeb ju`?
              Siin tuleb mängu minu kangekaelsus...kahjuks ei suutnud õigel ajal lõpetada. Võin teha lolle vigu (nagu antud sess), aga samamoodi lähevad need vead mulle hinge ja ma teen nende mitte kordamise nimel palju rohkem tööd kui enamus ette võivad kujutada.
              Sorri antud hetkel mind ei huvitanud $/h, sest tean, et vajadusel võtan end piisavalt kokku ja lõpetan selle diili enivei ligikaudu $5000 profitiga(mis oli minu miinimumeesmärk), juba enda ego pärast, et panna siia ilus graafik ja siis taas uhkust tunda, et mul oli siiski õigus, ükskõik kelle vastu ma selle jaoks mängima ei peaks, selles ei ole mul mitte mingisugust kahtlust.
              Last edited by KristjanLaas; 15.05.10, 21:01.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #232
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                $/h loebki imo ainult :) muu koik teisejärguline :)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #233
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Minu jaoks mitte.
                  Nagu ma olen korduvalt öelnud on minu eesmärk saada parimaks, olgu ma siis praegu kasvõi NL50 mängija...Minu jaoks kaotaks pokker igasuguse mõtte kui ma teaks, et mul ei oleks tulevikus võimalik saada parimast parimaks. See mind motiveerib.

                  Enda jaoks saan rahulduse kui tean, et lõpuks minu mängus vead peaaegu puuduvad.
                  Kõige sellega kaasneb ka $.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #234
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    Ok, järgmine küsimus. Mis saab juhul, kui sa lõpetad diili vähema, kui 5000$ profitiga ? Kas sa oled sellisel juhul valmis oma ego säilitamise nimel garanteerima 5000$ summalt lähtuva profiti või hakkavad näiteks 3000$ profiti puhul tulema igasugu vabandused jms. Tõesti, müts maha sinu ees, kui sellist garantiid lubada suudad/julged/tahad.
                    Last edited by Potsataja; 15.05.10, 21:11.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #235
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      Ple olemas inimest, kes ei teeks vigu :D

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #236
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Ok, järgmine küsimus. Mis saab juhul, kui sa lõpetad diili vähema, kui 5000$ profitiga ? Kas sa oled sellisel juhul valmis oma ego säilitamise nimel garanteerima 5000$ summalt lähtuva profiti või hakkavad näiteks 3000$ profiti puhul tulema igasugu vabandused jms. Tõesti, müts maha sinu ees, kui sellist garantiid lubada suudad/tahad.
                        Miks vabandama?
                        Arvad, et $3000 profitis (60BI) oleks midagi häbiväärset 50k käe peale?
                        $5000 on lihtsalt summa mille järgi ma orienteerun, ehk minu esialgne visioon selle diili profitist.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #237
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Ple olemas inimest, kes ei teeks vigu :D
                          loe uuesti.
                          Enda jaoks saan rahulduse kui tean, et lõpuks minu mängus vead peaaegu puuduvad.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #238
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Miks vabandama?
                            Arvad, et $3000 profitis (60BI) oleks midagi häbiväärset 50k käe peale?
                            $5000 on lihtsalt summa mille järgi ma orienteerun, ehk minu esialgne visioon selle diili profitist.
                            Midagi muud ei olnudki vaja tõestada, ehk ka 3k$ ehk 60% sinu esialgsest miinumeesmärgist tagaksid sinu ja sinu ego rahulolu. Seega 5k$ oli pigem unistuste saavutus, kui miinimumeesmärk ?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #239
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Midagi muud ei olnudki vaja tõestada, ehk ka 3k$ ehk 60% sinu esialgsest miinumeesmärgist tagaksid sinu ja sinu ego rahulolu. Seega 5k$ oli pigem unistuste saavutus, kui miinimumeesmärk ?
                              Mis siin nüüd tõestatud on?
                              3k-ga MINA ei oleks rahul, aga see ei tähenda, et ma selle pärast vabandama peaks.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #240
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                ja seda iga profitiga..olgu seda kavõi $1

                                Comment

                                Working...