KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #271
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    bubble on alati tore

    Comment

    • nummar
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 322

      #272
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      mismoodi sa saad parim NL50 Hu mängija olla kui sa kaotad ühe sessiga 25BI ? :D

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #273
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Algselt postitas nummar Vaata postitust
        mismoodi sa saad parim NL50 Hu mängija olla kui sa kaotad ühe sessiga 25BI ? :D
        mis asja yhe sessiga läks 25 buy inni ? ouch...

        well ma suht kindel et mu sõber beadib HU nl 50 paremini ja stabiilsemalt kui sina Kristjan , mitte et su mäng kehv oleks vms aga nagu sa ise ütlesid siis tahad saada rahad sisse kui sa taga oled ehk mis imo on vale olgu see stars nii riged kui ta on siis kohati on suu variatsioon ehk liiga suur.

        Soovitan vähem maha callida 4bette ja 5 betee 8 4 vms kaartidega nagu keegi siin varemgi ütles... olgu see 5 outi nii nuts sinu arvates kui on... ja usu mind su mäng läheks paremini. Saan aru et su agro stiil töötab muidu hästi aga samas tehes palju hämaseid calle kaotad liialt ehk buy inne vales kohas ja hiljem sama vastane callib sint ehk lihtsamini maha mõne koha peal kus sa seda ei tahaks...

        Edu tegemistes,

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #274
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Algselt postitas nummar Vaata postitust
          mismoodi sa saad parim NL50 Hu mängija olla kui sa kaotad ühe sessiga 25BI ? :D

          Kust see info tuli ?

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #275
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            mis asja yhe sessiga läks 25 buy inni ? ouch...

            well ma suht kindel et mu sõber beadib HU nl 50 paremini ja stabiilsemalt kui sina Kristjan , mitte et su mäng kehv oleks vms aga nagu sa ise ütlesid siis tahad saada rahad sisse kui sa taga oled ehk mis imo on vale olgu see stars nii riged kui ta on siis kohati on suu variatsioon ehk liiga suur.

            Soovitan vähem maha callida 4bette ja 5 betee 8 4 vms kaartidega nagu keegi siin varemgi ütles... olgu see 5 outi nii nuts sinu arvates kui on... ja usu mind su mäng läheks paremini. Saan aru et su agro stiil töötab muidu hästi aga samas tehes palju hämaseid calle kaotad liialt ehk buy inne vales kohas ja hiljem sama vastane callib sint ehk lihtsamini maha mõne koha peal kus sa seda ei tahaks...

            Edu tegemistes,

            lol, see peab olema level või mõistetakse tänapäeval tögavat irooniat liiga vähe

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #276
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Kogu see teema on level.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #277
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                Kust see info tuli ?
                mitte ühe sessiooniga vaid 1 päevaga läks tal jha mingi 23 buyini..ehk 1250 $

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #278
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  eilse päeva kahjum oli 850 heh.
                  no eks nüüd tuleb vaeva näha, et seda lihtsalt tagasi võita. saabki elu põnevaks teha:)

                  Jutt sellest,et tahan rigged starsi ära kasutada ei saa jah päris tõepähe võtta:(

                  Enivei verd ja tsirkust sai ja nüüd olen ma kodus ja hakkan tõsisest tööd tegema, et edaspidi korralikumat kasumit näidata.(alustades eilse päeva põhjaliku analüüsiga)

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #279
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    vaatan, et praegu madistab 4lauaga sellise vennaga

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #280
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      10min teeme temaga...tuttav mul btw.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #281
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        Eilse päeva ja hetkel toimuva põhjal toimub ikka tõsine bumhuntimine

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #282
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          :D

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #283
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Eilse päeva ja hetkel toimuva põhjal toimub ikka tõsine bumhuntimine
                            Mõtlesin samuti selle diili punkti peale, et sellele vaadatakse vist läbi sõrmede

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #284
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Codeccil on õigus end iga hetk diilist välja osta ja saadatagasi oma raha pluss 50% antud hetkeprofitist.
                              aga tõsi ta on, enam ma regularide vastu ei mängi..kordagi.
                              vabandsut kodetsi, edaspidi olen hea.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #285
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...