KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #286
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    J8 on mu lempar käsi ka.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #287
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Üle ei tea kui pika aja tuli väike võitev sess ka.
      Aga selleks pidin ma jälle ikka pmst. igat trikki kasutama mis on minu arsenalis.

      Nagu keegi varem ütles oli vahepealne tõus ikka vaikus enne tormi...orkaani pigem.
      Kohati tekib tunne,et mida paremini ma mängin seda sitemad tulemused ja vastupidi.

      Tegelikult ju midagi hullu ei ole ja kaotust on tulnud põhimõtteliselt ainult ühe mängija vastu..pead ma norgu ei lase.

      Profit antud hetkel: u.$480 ja mängitud alles 6.5k kätt, ehk liigun küll õige pisut alla normi (1000kätt/$100), aga arvestades kui suurelt ma talle kaotasin on kõik OK:)


      Mõned huvitavamad käed:

      Väga piiripealne otsus, päris kaua nägin vaeva selle langetamisel.Eeldan seal üle 50% kordadest kaotada. keskel olev raha teeb selle siiski imo kasumlikuks.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Lootsin, et ta ei tee hero/fustration calli oma J high type of käega.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Lõppkokkuvõte sellest vastasest on väga weak postflop mängija tähelepaneliku vastase vastu, liiga arusaadavad baternid.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #288
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Mõned huvitavamad käed:

        Väga piiripealne otsus, päris kaua nägin vaeva selle langetamisel.Eeldan seal üle 50% kordadest kaotada. keskel olev raha teeb selle siiski imo kasumlikuks.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Kerge arvutus näitab, et pead ees olema ainult: 32/54+32+32 * 100% = ~27% kordadest

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #289
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Rahulikult enda koduarvutis mängitud sesside graafik ka siis:

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #290
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            naissssssone

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #291
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              HU õhtu poole?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #292
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                A ma ei ole hater ja ootan, et profit oleks veel suurem kui ise loodad.

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #293
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #294
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    Ärge maha lööge, kuid kas bumhuntimine tähendab fishide otsimist?

                    Comment

                    • JakoJ
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 132

                      #295
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      just

                      Comment

                      • Blackbirds
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 206

                        #296
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        good game@HU

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #297
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                          good game@HU
                          Mis see seis jäi kokkuvõttes teil? Ma railisin turna vahepeale, kuid siis järsku olid laua suletud.

                          Comment

                          • Blackbirds
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 206

                            #298
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Mis see seis jäi kokkuvõttes teil? Ma railisin turna vahepeale, kuid siis järsku olid laua suletud.
                            ma +3BI

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #299
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Lahe, kogu päeva vaev 0 keeratud 1 sessiga siis blackbirdsiga.

                              Kui arvatakse, et mina jooksen hästi, siis peab keegi ikka selle härraga mängima:D
                              GG ja lõppkokkuvõttes omavahel umbes nullis ja mulle aitab Sinuga mängudest.

                              mõned käed:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Seda kätt vaadates hakkan ma mõtlema, et tegelt epaks vist edasi ikka mängima
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #300
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                obv 1 sided hehe:D kogu mäng oli 1 sided:D
                                Lihtsalt need olid enamus suuremad potid:)
                                GG muidugi ja tegelikult mängisid sa suurepäraselt!
                                Natuke tildine oli eelmine post:)

                                Comment

                                Working...