LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #166
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    pakun vastuseks anytwo. $1 v6id shippida kontole myyri13 :D

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #167
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      hahahahahha:D
      A4 oli tal käes ja myyri sai just taala võrra rikkamaks:D

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #168
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        eriti ulme padukas ja äike käib mul akna taga (tabivere)
        arvutit välja lülitada ei raatsi:S

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #169
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Steikijad soovisid rohkem HH, niiet kuni lõpuni välja ma postitan rohkem käsi ja vähem mula.

          Klassikaline näide kuidas vastast mängida


          No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (BB) ($76.60)
          SB ($29.20)

          Preflop: Hero is BB with 5, 5
          SB bets $1.25, Hero raises $4, SB calls $3

          Flop: ($9) 6, 10, J (2 players)
          Hero bets $2, SB calls $2

          Turn: ($13) 4 (2 players)
          Hero bets $2, SB calls $2

          River: ($17) 6 (2 players)
          Hero checks, SB bets $10, Hero calls $10

          Total pot: $37

          Results:
          SB had 8, K (one pair, sixes).
          Hero had 5, 5 (two pair, sixes and fives).
          Outcome: Hero won $36.50

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #170
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            mis need vastased on päris idikad seal või?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #171
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              mis need vastased on päris idikad seal või?
              ma ei mängi regularidega vaid bumhuntin obv.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #172
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Just leidsin 2+2 HU teemast:
                Algselt postitas All_or_Nothing


                Raping fish at 50nl is easy yo ! :P
                tundub tõesti tasuv teema olevat see 50NL HU.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #173
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Just leidsin 2+2 HU teemast:


                  tundub tõesti tasuv teema olevat see 50NL HU.
                  wow:D
                  mulle andis vahepeal, nagu graphil näha ka üks 500 käega 12 BI:/
                  väga tihti neid kahjuks siiski ei leia.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #174
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    Lihtsalt 90% päevast täna selline olnud, nii fustreeriv.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Ja siis insta sit out,
                    oeln faking sitt donk kes ei oska käsi ära viata, ffofosofdaüsfdoaüosd



                    Üks lahe käsi ka samas:D


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by KristjanLaas; 30.04.10, 23:29.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #175
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      NO MIDA TÜRA ON TÕESTI, MIKS LIHTSALT PEAB SELLIST SITTA TALUMA KOGU AEG??!"+23

                      vähemalt olen break-even:/

                      tõmbana magama ära, muidu jõuan veel viimase 2k käega maha dongata BR:D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      graph:


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by KristjanLaas; 01.05.10, 03:47.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #176
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Just leidsin 2+2 HU teemast:


                        tundub tõesti tasuv teema olevat see 50NL HU.
                        :D:D:D mängis spamziga streetpokerit tegelt lol nl50-s

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #177
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          hahaaa, owned! Ma tahtsin juba sng pealt cashi peale kolida.

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #178
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            1k jooksed üle EV vää ...

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #179
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              Algselt postitas Kris Vaata postitust
                              1k jooksed üle EV vää ...
                              millegi arvelt see tuleb...


                              Igastahes ilmselt täna lõpetan ilmselt ära steigi.
                              kui stakejad saaksid, sisi PM palun uuesti oma pokerstarsi kasutajanimi kuhu ma kanda saaks.
                              pokerstarsi seetõttu, et siis saaks asjaga kiiremini ühele poole ja ei peaks huinjaatama raha tilti saamisega. thanks.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #180
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                Sai siis esimese kiire sessiga 1500 piir ka kasumis ületatud.
                                Mõned käed ka.
                                Lihtsalt surmkindel read oli tüübi kohta, kahju, et välja istus.
                                oli 120k käe peale sujuvalt -25k tüüp microstakedes.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by KristjanLaas; 01.05.10, 11:26.

                                Comment

                                Working...