LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #151
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Millise $50 poti?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #152
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
      Millise $50 poti?
      No 20+15+15 teeb kokku 50, aga olgu, ei olnud vaja minu 15 sinna lisada, sõnastan siis niimoodi, et võtan tihti maha pool tema stacki.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #153
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Pot oli turnis 34.50, seega. Ma arvan, et seal on sul equityt maksimaalselt 10-15% tema range vastu, seega peaks selline lüke olema okei, kui vastane foldib turnil rohkem kui ~45% kordadest. Kuid ma arvan, et sellisel laual on meil FEd võrdlemisi vähe. Ei taha küll olla hater, aga peab olema väga veenev sisetunne gameflow põhjal, et selline lüke sooritada.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #154
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Pot oli turnis 34.50, seega. Ma arvan, et seal on sul equityt maksimaalselt 10-15% tema range vastu, seega peaks selline lüke olema okei, kui vastane foldib turnil rohkem kui ~45% kordadest. Kuid ma arvan, et sellisel laual on meil FEd võrdlemisi vähe. Ei taha küll olla hater, aga peab olema väga veenev sisetunne gameflow põhjal, et selline lüke sooritada.
          ma küll kirjutasin, et ei arva, et see on kehv mäng, aga seetõttu selle postitasingi,et pole tegelikult 100% kindel selles.
          Palju on minule sellistes olukordades folditud, aga nüüd järgi mõeldes oli vastane juba 1 BI miinuses ja tihti tehakse sellises seisus ka "herocalle" lootuses BI tagasi võita.
          Oleks see meie esimene BI, siis mulle meeldiks mu lüke rohkem, aga usun siiski, et see on vähemalt BE equitiga kui mitte + antud vastase ja tema range vastu.
          aga tunnistan, et see natuke "pöidlad pihus, et foldiks" lüke oli:/
          Last edited by KristjanLaas; 30.04.10, 15:56.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #155
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            Uskumine on üks asi, reaalsus võib olla hoopis teine. Nagu üks värvikas tegelane ajaloost on öelnud - usk ja ahastus käivad käsikäes.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #156
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              tundub küll:D
              but hey, who needs skill when u got luck

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #157
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                Lihtsalt superawesome, selline tüüp tõmbab runner runner masti kokku ja siis sitib outi.
                samas probably väärisin seda A6 käe eest.



                Uploaded with ImageShack.us

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #158
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  tra kui kaiff graafik, peaks mindseti coachi võtma sellelt vennalt

                  aga muidu GL kiku. reilin aegajalt

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #159
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    lõpetan vist tänaseks ära.
                    3 BI plussi täna, aga rõve BE tunne on peal ja tunnen, et mängin tõesti kehvasti.
                    3k kätt veel jäänud




                    Uploaded with ImageShack.us
                    Last edited by KristjanLaas; 30.04.10, 21:12.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #160
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Vahelduseks väike quessing game, mis mu opponentil olla võis?
                      Võitja saab $1! :D
                      edit: nii palju siis lõpetamisest:/



                      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (BB) ($113.75)
                      SB ($52.10)

                      Preflop: Hero is BB with 10, 10
                      SB bets $2.25, Hero raises $7, SB raises $49.60 (All-In), Hero calls $44.60

                      Flop: ($104.20) 2, 6, 3 (2 players, 1 all-in)

                      Turn: ($104.20) J (2 players, 1 all-in)

                      River: ($104.20) 4 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $104.20


                      Results:
                      SB didn't show
                      Hero had 10, 10 (one pair, tens).
                      Outcome: Hero won $103.70
                      Last edited by KristjanLaas; 30.04.10, 21:12.

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #161
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        99 Q5

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #162
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          kui sa poleks seda $1 v6itjale pakkunud, siis oleks ma proovinud isegi pakkuda miskit :D

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #163
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            IMO võis tal AK/AQ käes olla. Tegelikult on seda küsimust suhteliselt raske vastata, ilma vastase kohta mingit infot omamata :D

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #164
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              Kamoon, pakkuda võib anyway:D
                              annetada freeroll prodele näiteks..või loobuda haha

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #165
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                Vastase kohta nii palju, et 2 kätt varem openshoves AQ ja ma callisin QQ-
                                täpselt nii palju teadsin mina ka vastasest.

                                Comment

                                Working...