LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #211
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Sain ka selle HH kätte, käsi täpselt see, mis tal viimane TILT_DNK vastu mängitu Pokertableratingsis.

    Comment

    • dener89
      Grinder
      • Mar 2009
      • 625

      #212
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Nice profit,stakemise alguses arvasin,et kes see loll sind stakeb aga võta näpust.
      GG.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #213
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Algselt postitas dener89 Vaata postitust
        Nice profit,stakemise alguses arvasin,et kes see loll sind stakeb aga võta näpust.
        GG.
        ty.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #214
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Vähemalt ei saa keegi öelda, et ma olen scared money
          ship it.


          No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (BB) ($108)
          SB ($99.45)

          Preflop: Hero is BB with J, A
          SB calls $0.25, Hero bets $1.50, SB raises $98.95 (All-In), Hero calls $97.45

          Flop: ($198.90) K, 6, 5 (2 players, 1 all-in)

          Turn: ($198.90) J (2 players, 1 all-in)

          River: ($198.90) K (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $198.90

          Results:
          SB had 4, 9 (one pair, Kings).
          Hero had J, A (two pair, Kings and Jacks).
          Outcome: Hero won $198.40

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #215
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            woah. sick ju. r22gi l2hemalt sellest vastasest ja readidest. mitu korda
            ta oli niiviisi varem 3bet shovenud?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #216
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              woah. sick ju. r22gi l2hemalt sellest vastasest ja readidest. mitu korda
              ta oli niiviisi varem 3bet shovenud?
              kogu mäng oligi selline:/
              limpis iga käsi - kui mul oli hea käsi, siis tõstsin suurelt ja ta shoves, sai mult 2 BI niimoodi(1 käsi limpis, flop qq2, mul oli q9, tal qj, läksid sisse stackid, teine kord tegin vist ka AQ-ga KT vastu calli), aga siis sain 2 järjestikkuse käega tagasi (eelmine käsi oli 88, tal oli j3 vist:D)
              Ilkus ka kui peal oli 2BI-ga, et ma olen donk ja kui ta läheb allin peab tal obv olema Top 5% hand range ja ma peaks easy foldid oma 88 ja AJ-ga tegema, ja seda täitsa tõsiselt mitte irooniaga.
              peale seda kätt istus välja kahjuks. ilmselt oli just mingit raamatut lugenud ja arvas, et saab röövida hullult "steale" niimoodi mängides ja vastased peaksid talle pidevalt foldima.
              igastahes paistis väga hämmastunud olevat, et ma teda üldse callisin ja viimane lause oli "you are a bad poker player" :(

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #217
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                vahepeal sai $2000 kasumi piir ka ületatud napilt (y)

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #218
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  vahepeal sai $2000 kasumi piir ka ületatud napilt (y)
                  congratz!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #219
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    väga perses....soulread

                    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Hero (BB) ($123.35)
                    SB ($173.65)

                    Preflop: Hero is BB with 10, 9
                    SB bets $1.25, Hero raises $4.50, SB calls $3.50

                    Flop: ($10) 8, 5, Q (2 players)
                    Hero bets $5, SB raises $15, Hero calls $10

                    Turn: ($40) 7 (2 players)
                    Hero checks, SB bets $24.50, Hero raises $103.35 (All-In), SB calls $78.85

                    River: ($246.70) 8 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $246.70

                    Results:
                    SB had J, 6 (one pair, eights).
                    Hero had 10, 9 (one pair, eights).
                    Outcome: SB won $246.20
                    Last edited by KristjanLaas; 01.05.10, 19:38.

                    Comment

                    • john123
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 53

                      #220
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      väga huvitav stiil!

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #221
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        foff tahaks , et see fkaing läbi saaks juba, aitab, järgmised mõned tunnid ei mängi enam, faking pasa paskaaOSD´AWDIAS´FIWASIFDSIFKÜS (-5BI, gg)

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #222
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          palju käsi jäänud veel?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #223
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
                            palju käsi jäänud veel?
                            700..

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #224
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              kuule sa miskit video(koos heliga obv) m6nest oma sessioonist ei viitsiks teha?
                              ma huviga vaataks ja kuulaks. ma sinu nonsd joonde t2iesti 2ra armunud ja nendest
                              k2test, mis sa paned, on arusaadav ka miks ta nii h2sti sinna yles liigub.

                              kyll aga vajub karp lahti ja ei saa ma absoluutselt aru, mille j2rgi sa neid lykkeid teed.
                              hullem kui durr juba :D

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #225
                                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                kuule sa miskit video(koos heliga obv) m6nest oma sessioonist ei viitsiks teha?
                                ma huviga vaataks ja kuulaks. ma sinu nonsd joonde t2iesti 2ra armunud ja nendest
                                k2test, mis sa paned, on arusaadav ka miks ta nii h2sti sinna yles liigub.

                                kyll aga vajub karp lahti ja ei saa ma absoluutselt aru, mille j2rgi sa neid lykkeid teed.
                                hullem kui durr juba :D
                                antud käsi oli puhas betsizing read, sain te flopi reraise sizingust aru, et kätt tal ei ole, kohe flopil aga maha võtta ei tahtnud, sest tahtsin, et ta turnis rohkem raha sisse paneks, et siis pot maha võtta.

                                polnud aimugi, et vastane mu kaarte nägi. lol.


                                video on mõeldav isegi kui huvi on.

                                Comment

                                Working...