Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #736
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Kui ta 9 8 5 flopil tglt 4 highga ilma ühegi drawta callib, siis võiks vabalt testida juba bete kuni flop all inideni välja, sest ilmselgelt on tüüp uimas ja vajutab niisama call.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #737
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      ei ole nii. Tegelt ta tahtis infot, millega supsti niimoodi lammutas. Kahjuks lõppes ennem raha otsa, kui kogutud info tagasi oleks hakanud teenima :)
      Lahedad käed, edu!

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #738
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Kuu läheb ilmselt lukku ära, praegu tegemisi ja õhtul lubasin vanematega maale minna. Kalastustarbed obv kaasa ja kohalikule järvele loopima.



        Nagu kuu keskel sai üks post tehtud, siis läks taaskord üle kivide ja kändude volüümi poolest. Sai haige oldud, siis ei suutnud taaskord korraliku rütmi leida jne. Aga kokkuvõtteks tuli eesärk taaskord ära. Eelmine pühapäev sain 4x vastaselt hnr, sest Tallinna korteri nett lihtsalt kadus paariks minutiks. Läksin normalnolt tilti, pakkisin kõik asjad kokku, viskasin auto maast laeni täis ja sõit Saaremaale võis alata. Ehk jah, pm kolisin välja. 18 juuni on viimane lepingu päev, siis korraks veel Tallinna ja loodab suve jooksul endale sobiva korteri leida, mis välja osta.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #739
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          nice

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #740
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Ilus graph, edu! :)

            NL5k või Nl10k oled ka muidu actionit saand? Vaatan et ootad seal :)

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #741
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Ei ole kordagi saanud. Eks paari kindla vaala pärast need limiidid mul lahti on.

              Täna puht juhuslikult avastasin päris huvitava fakti. Ma olen enda alltime winningsitest cashoutind 5-6k$+ boonused. Boonuste summat ei oska öelda, aga mitte midagi erilist arvestades enda volüümi. Võib rahule jääda.

              Comment

              • raidov
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 436

                #742
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Ei julgeks kindlasti nii suurt summat starsis ega üheski teises pokkeritoas hoida.. pole ju vajadust ka vabalt võiksid vähemalt pool rolli panka kanda... parem karta kui kahetseda..

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #743
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  See ei tähenda, et see kõik raha mul otseselt starsi kontol on. Väljendasin sitasti, et olen cashoutind. Pigem siis jooksvateks kuludeks olen nii palju pokkeri rahasid kasutanud.

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #744
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    fish

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #745
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #746
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                        fish
                        Kes nüüd ah vaal on? Papa sai kiirelt meie highstakes live pokkeris -6bi ja nutuvõru oli ümber suu. Ahv selline.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #747
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Alatu laim :D , jootsid proplayeri täis ja siis hakkasid ise nittima.

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #748
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Amatöör tleb propleieritega saaremaale jooma ja lõpetab nii.

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #749
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Lausa kaunis, aga siiski pole mina see auväärt inimeseloom. Pidu oli iseenesest aus ja vähene treenitus lõi alles esimestel hommikutundidel välja.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #750
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



                                Pask mis pask, 33h see kuu. Homme vast kirjutab pikemalt.

                                Comment

                                Working...