Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #706
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Pole ammu midagi kirjutanud. Jooks on hea, ilm hakkab ka juba kevadisemaks minema, mis on iseensest päris tore. Olen paar korda juba mingit postituse alget tegema hakkand, aga pole midagi huvitavad kirjutada olnud. Ega pole ka täna. Kui jooks on kuldne, siis pole mingeid erilisi spotte. Üks nädala tagune käsi oli, kus snappisin.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Eelmise aasta lõpus sai eesmärgiks võetud olla sama hea, kui Aadu eelmisel oli. Praegu olen natuke ees.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Üks lugu ka
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Supsti; 18.04.13, 18:37.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #707
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      1$ per 1 hand...nice :)

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #708
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Huvitav kui palju tunde reaalselt arvuti taga oled istunud et 50k kätt saada? Muidu väga hea töö :)

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #709
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Kui palju aega õppimisele, enda mängu parandamisele kulunud on 2013 ?

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #710
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
            Kui palju aega õppimisele, enda mängu parandamisele kulunud on 2013 ?
            Aus vastus, 0 minutit. Pole kunagi ühtegi videot vaatand/ raamatut lugenud. Pokker on muutunud nii vastase põhiseks mänguks ja iga vastane on unikaalne (venelastel on siiski komme olla ühesugused tohmanid), et mingeid vide vaadates saad sa baas teadmisi, aga kui sa võtad neid üks ühele siis põled elusalt riidal, sest see mis toimis antud vastase vastu videos ei pruugi kellegi teise vastu toimida. Kui olla 24/7 pokkeri sees, siis sa pead lihtsalt ise tõeni jõudma ja see tuleb ainult ajaga. Pm istun kõik arvutis oldud aja teamspeakis Aaduga koos ja railime üksteise mängu, kui tekib raskeid momente võtab key handid läbi ja see on ka pm kõik.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #711
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Selline omavahel arutamine teise/teiste heade mängijatega ongi üks suur edu võti ju samuti.
              Nice ka obv!

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #712
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Ei ole nõus. Vide vaadates ei saa baasteadmisi ainult, nt vaatad junglemani vide siis ta ju seletab oma mõttekäiku - ise sa lihtsalt ei tule sellise mõttekäigu peale või läheb selleks tunduvalt kauem. Või Galfondi Philosophy series (mis on parim videomaterjal pokkeri kohta üldse imo) - sa võid aastatega ise need asjad välja nuputada millest ta räägib, aga ei pruugi. Väga hea shortcut oma pokkeri-tarkuse laiendamiseks. Ei ole eriti erinev üldse sellest mis sa teed ja selle koha pealt olen nõus, et Skypes rääkimine on enamasti way parem õppimisviis kui raamatud/videod, ehk siis 0 minutit sa pole pannud õppimise alla :)

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #713
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Löön ka kuu kokku. Volüüm tõsiselt pask. Jooks parim. Viimane nädal olen Saares kalal käinud ja muude asjadega tegelend. Kuu keskel panin eesmärgiks 15k kuu ära teha, selle ära täites olen vähem mängind. Järgmine kuu kolin ilmselt Tallinna üürikast välja ja hakkan endale uut pesa otsima.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #714
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Serious crush ikka, wp !

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #715
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Eilne hommik algas hästi. Korterikaaslane hüppas toavahale, et kas ma tahan ta uude töökohta kaasa tulla. Tal pisike sutsakas, et näeksin ja oleks ilmselt täitsa fun. Olin nõus ja ajasin kargu alla. Võtsin veepudeli kaenlasse ja minek Jõelähtmele. Poole tee peal tunnen, et sees hakkab natuke keerama. Kohale jõudes oli juba vägagi sitt olla ja oleksin hea meelega seal samas ketti pannud, aga kartsin et lasen endal samal ajal püksid täis ja plaanisin koduni ära kannatada. Seda ka suutsin ja esimese asjana koju tagasi jõudes, tagant otsast veed välja ja snap ülalt järgi. Nüüd terve päev magasin poole tunni kaupa ja jõin vett. Õhtuks oli olek enam vähem. Kõht küll keeras ja süda oli paha, aga gaasid käisid läbi ja enda täis sittumisele ei pidanud mõtlema. Kell 12 keerasin magama, tund aega sain magada kuni uni läks ära ja läksin lasin mõlemast otsast taaskord veed välja. No palju õnne, ilmselt kurnab see jama organismi ikka korralikult ära ja tuleb vähe pikem paus pokkerist sisse.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #716
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        söetablad ja kummelitee aitavad veidi

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #717
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Loperamid aitab väga hästi kõhulahtisuse vastu. Endal aitas see kõhugripi ajal tohutult, sest pidin hakkama saama vaid iiveldusega.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #718
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



                            Spetsiaalselt Vandalarile

                            ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
                            Kuu on läinud üle kivide ja kändude. Suutsin vahepeal nl200s tildata päris korralikult ja nl1k täis peaga kaodata. Iseenesest ei mängiks käsi teist moodi 1ks, aga lihtsalt polnud hommikuks kaineks saanud ja istusin laudadesse ning maksis kätte.
                            Aga täna 2.5k$ up ja loodan kokkuvõtteks solid kuu kätte saada.

                            Comment

                            • CheckRaise
                              Julm Donk
                              • Dec 2010
                              • 86

                              #719
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                              Loperamid aitab väga hästi kõhulahtisuse vastu. Endal aitas see kõhugripi ajal tohutult, sest pidin hakkama saama vaid iiveldusega.

                              Loperamid ravib tegelikult tüsistusi ja seda ei tohiks kõhuviiruse ajal üldse tarvitada.


                              Muidu kena päevik ja kõike paremat!

                              Comment

                              • Pyha Karu
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 565

                                #720
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Mängidki ainult starsis?

                                Comment

                                Working...