Päris kaua olen ennast tagasi hoidnud ja sõnagi ütlemata siin kiibitsemas käinud. Peaks julgelt mainima, et see päevik on väga motiveeriv koos graafikute ja nüüd ka korterite piltidega. Ilus töö!
kui tv inimene pole,või filme ei vahi siis savi mis seal nurgas seisab aga kui vastupidi,siis telekas ei maksa korteri kõrval mitte midagi,ehk siis suur telekas pole vale prioteet ega suhtumine
kui tv inimene pole,või filme ei vahi siis savi mis seal nurgas seisab aga kui vastupidi,siis telekas ei maksa korteri kõrval mitte midagi,ehk siis suur telekas pole vale prioteet ega suhtumine
This.
Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja. Aga tundub, et see telekas oli eelmise omaniku keiss, küll Supsti korraliku 80" seina peale kruvib :)
Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja. Aga tundub, et see telekas oli eelmise omaniku keiss, küll Supsti korraliku 80" seina peale kruvib :)
Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja.
parandage kui eksin, aga tundub olevat tavaline "hrušovka" kahetoaline. kus pole ka väljast soojustatudki. aga see selleks - oma kodu on võimas asi ja igasugused kellad ja viled (iphone, vägev telekas, bemm) minu silmis erilist imetlust lihtsalt ei oma (kuigi endal ka nende asjadega kõik kenasti).
Mingi 50" LED/LCD telekas ei olegi vägev, lihtsalt 'standard' uude remonditud korterisse. Hind pea sama juba mis kümmekond aastat tagasi mingil 20" kineskoobil.
Comment