Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #601
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis ta winrate sellise tempo juures oli?
    see kuu 42k hands NL100-400 HU, wr 31bb/100. multitableb.

    well i play almost anyone there is few opponents that I dont want to play. and this month I've been doing some 6 tables matches


    ütles, et sick heater on.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #602
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Nonii, homme hommikul haiglasse ja viimane operatsioon. Vähemalt praeguseks. Närv on jälle sees ja pean pool kaheksaks haiglas olema. Vähemalt opp on kergem ja saan juba õhtul koju magama. Samas hommikut üldse ei oota, kus juua/süüa ei tohi ja seda ei tea, mis kellast reaalselt opi lauale saab. Teisel opil sain oodata päeval kaheni, ennem kui lauale sain. Pm õhtul kaheksa oli viimane söök/jook ja sellega järgmise päeva kaheni vastu pidada oli ikka vähe karm.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #603
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        know the feeling. mis opp on?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #604
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Oli vist midagi kannaga kus ronisid täispeaga üle aia ja midagi läks väga katki, või mäletan horribly valesti ? :D

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #605
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
            Nonii, homme hommikul haiglasse ja viimane operatsioon. Vähemalt praeguseks. Närv on jälle sees ja pean pool kaheksaks haiglas olema. Vähemalt opp on kergem ja saan juba õhtul koju magama. Samas hommikut üldse ei oota, kus juua/süüa ei tohi ja seda ei tea, mis kellast reaalselt opi lauale saab. Teisel opil sain oodata päeval kaheni, ennem kui lauale sain. Pm õhtul kaheksa oli viimane söök/jook ja sellega järgmise päeva kaheni vastu pidada oli ikka vähe karm.
            Wtf? oled kunagi tõelis nälga pidanud taluma? imo õpetab kuidas elada... sry for offtopic.. jäi lihtsalt silma see lause.
            Ja su eelmise lehe posti kommenteerides siis ''millegi'' viskamine rahustab kõige paremini/kiiremini maha IMO. Hiir on suht tavaline

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #606
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Lol.. Võib-olla inimene on harjunud lihtsalt väga regulaarselt toituma ja siis muidugi raske, kui "auk" sisse tuleb. Su lause kõlas nagu 50 aastase sõjaveterani suust öeldud :D

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #607
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                hästi öeldud. pealegi haiglaga on see jama, et sa tead et söök-jook käeulatuses, aga raisk ei tohi. ja haiglas passid ja passid ja passid...
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • widescreen
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 579

                  #608
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Lol.. Võib-olla inimene on harjunud lihtsalt väga regulaarselt toituma ja siis muidugi raske, kui "auk" sisse tuleb. Su lause kõlas nagu 50 aastase sõjaveterani suust öeldud :D
                  Tegelt olen 48 aastane veteran :/

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #609
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Ma võin olla söömata 24h ja ei tee teist nägugi. Samas ei suuda olla ilma kohvita või suitsuta, teised jällegi easylt. Inimesed on erinevad.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #610
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Sain 2 jurakat mälestuseks, võrdlus starsi tokeniga.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Täna läks lebolt, esimesena opile. Mul see söömise pool polegi nii hull olnud, pigem joomine. Aga keeran magama uuesti.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #611
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Alustasin täna ühe teise projektiga, nimelt ostsin "endale" tsikli. Pm hea sõber on Suurbritanniast mingi 20 tsiklit ostnud, väikeste vigastustega ja need ise korda teinud ning otse müüki lasknud. Viimati ostis ta endale sellise RSV4, aga selle alla jäid rahad kinni.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Paar kuud tagasi tuli jutuks, et äkki olen huvitatud investeeringust, et tema ehitab ja mõllab ning kasum pooleks. Mul probleemi polnud. Panime paika, et 1k€ per tsikkel kasumit ja võib tuua. Vahepeal ta näitas paari tsiklit, aga nende hinnad läksid vähe kõrgeks ja jäi katki. Eile siis sai esimene ära ostetud, Kawasaki Ninja Ex 650r 2009.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Miinimum kasum peaks mingi 1200€ vahelt olema, aga seda kiirmüügi hinnaga. Samas sõbra sõber oli eelmine kevad 2007 aasta sama tsikli 3900€ maha müünud, ehk mingi 2k€ kasumit.

                        Kokkuvõtteks mulle sobib, vähemalt ei põle raha niisama pangakontol ja biidib inflatsiooni.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #612
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          praegu on väga hea aeg müüki panna.
                          kevad tulekul ja huvilisi palju.
                          kui motodepoo, motobox palju ei küsi ja kaubale saate, siis seal suht hää müüa. inimesed saavad katsuda ja soome kliente ka satub läbi.
                          see peakski nn pool-hooaja äri olema. sügis-talv ostaks kokku, kevad-suvi müüks. siis hinnad vastavalt madalad ja kõrgemad.

                          Comment

                          • mihkel7
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 259

                            #613
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Kuidas te tsiklid eestisse saate, palju see maksab?

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #614
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Algselt postitas mihkel7 Vaata postitust
                              Kuidas te tsiklid eestisse saate, palju see maksab?
                              Sõbral mingi kontakt, kes tegeleb UKst masinate toomisega, tsiklid pistetakse vist autode sisse. Tsikli saime ebayst 1106£, Eestisse toomisega läks 1600€, ehk praeguse kursi juures mingi 320€ vms oli toomine.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #615
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Autod on uk-s ka megaodavad. Ainuke miinus, et rool on teisel pool, mis reaalsuses on väga suur miinus. Kuid samas võimalik isegi nii profitit teenida, et ostad uk-st auto ja müüd varuosadeks ja teenid kasumit. Ajakulu on suur muidugi, aga hobi korras on normaalne teha.

                                Comment

                                Working...