Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #631
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    ehhhe, vaatasin algul et 2.5K pot :)

    Comment

    • kaval-ants
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 191

      #632
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      praegu on väga hea aeg müüki panna.
      kevad tulekul ja huvilisi palju.
      kui motodepoo, motobox palju ei küsi ja kaubale saate, siis seal suht hää müüa. inimesed saavad katsuda ja soome kliente ka satub läbi.
      see peakski nn pool-hooaja äri olema. sügis-talv ostaks kokku, kevad-suvi müüks. siis hinnad vastavalt madalad ja kõrgemad.
      Kui poe kaudu müüa plaan, siis mina soovitaks hoopis Biker24.ee
      Sealsed mootorratta järelmaksu tingimused on peaaegu olematud ja seega müügitõenäosus suurem (mitmekordne, nagu nad ise väidavad..)
      Ja ikkagi Eesti suurim motokaubamaja...

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #633
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Viimasel ajal on päris palju muigama panevaid käsi olnud, aga kunagi pärast sessi ei viitsi hemist neid enam otsida.. Peaks sessi jooksul otse notepadi tõstma, aga 2 tükki leidsin viimasest sessist.



        Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2119245
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BB: $331.00
        Hero (BTN/SB): $1160.50

        Pre Flop: ($15.00) Hero is BTN/SB with A K
        Hero raises to $20, BB raises to $60, Hero raises to $370, BB calls $271 all in

        Flop: ($662.00) A 3 9 (2 players - 1 is all in)

        Turn: ($662.00) 4 (2 players - 1 is all in)

        River: ($662.00) 3 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $662.00
        BB shows 5 3 (three of a kind, Threes)
        Hero shows A K (two pair, Aces and Threes)
        BB wins $661.50
        (Rake: $0.50)

        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2119248
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BB): $621.23
        BTN/SB: $139.39

        Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J Q
        BTN/SB calls $2, Hero raises to $16, BTN/SB calls $12

        Flop: ($32.00) J Q A (2 players)
        Hero bets $16, BTN/SB raises to $56, Hero raises to $140, BTN/SB calls $67.39 all in

        Turn: ($278.78) A (2 players - 1 is all in)

        River: ($278.78) 7 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $278.78
        Hero shows J Q (two pair, Aces and Queens)
        BTN/SB shows 3 6 (a pair of Aces)
        Hero wins $278.28
        (Rake: $0.50)


        Kuu graafik ka, käsi see kuu jube vähe mängind.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Supsti; 26.02.13, 00:40.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #634
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          ruuni ikka ei mängiks

          Comment

          • ebast
            Jube Noob
            • Apr 2012
            • 104

            #635
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            csis jooksis ka mingi Supsti.T eile ringi :D

            Comment

            • jaagup17
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1090

              #636
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              jep. olen talt juba uurinud, aga pokrit ei mängi :(

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #637
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                hahaha, goodone too supsti.t on mul väike sugulane, kes käib mo vanas arvutis mo steamiga csi laskmas.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #638
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas Supsti Vaata postitust

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #639
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Leidsin kellegi, kes sulle ja Aadule silmad ette teeb - otsige Starsis ProfesserK. Vend bummib 100NL short ($50 buy-in) kuni 10000NL ($10K buy-in) :D

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #640
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Okei löön ka kuu lukku, muidu ma pole eriline graafikute vend, aga pärast koolist ära tulekut olen pm iga kuu uue kasumi rekordi teinud. Seda ka seekord. Tunde tuli päris vähe, kõigest 85, aga platinumi punktid sai eilsega ära tehtud, et võib siiski rahule jääda.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Nagu Eestimats juba ütles, et ruuni ikka ei mängiks.. Sai siis uuesti alustatud Aaduga koos. Enne pokkeriga tutvumist olime temaga Eesti parimad Mb pkerid ja nüüd kui tuli välja nö oldschool runescape, 2007 aasta patch, siis ei suutnud vastu panna ja kõike nullist tegema hakata. Samas mulle meeldib, nkn sel ajal kui mul vastast ei ole, siis ma lihtsalt molutan ja klõpsin pokkeriprodes ja postimehes refreshi.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #641
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Kena kuu!
                        Tean suht paljusid kes peale MMORPGde nolifemist on pokkeri leidnud. See skill, et palju tunde üleval olla ja ikka soliidselt hagu anda tuleb igati kasuks.
                        Isegi miski 4a pandud RS taolise mängu alla, aga lõpuks kui ma 6 kuud polnud õues käinud (aint koolis), siis müüsin kasutaja võileiva raha eest maha ja quitisin forever.
                        Hetkel miski aastas korra sisse loginud ja niisama huvitav vaadata, ikka samad nahad jooksevad ringi kellega kunagi sai madistatud.
                        Seda mängu mängisin kindlasti rohkem kui stnrd 200h pokkerit kuus.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #642
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Seda saab liht mängida runescape.com või mingi muu koht? Sai ka kunagi mängitud põhikooli ajal seda, oleks päris fun toksida prolly.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #643
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Unreal nolifer olnud ka ruunis :) Sai isegi kõva pappi tehtud sellega omal ajal, tattidele mille müüdud. Nice graph btw!

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #644
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Jep, been there done that. Kaevur...

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #645
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                fuuuuu läheb ka runescape.com ära nii.

                                Comment

                                Working...