Pokkeri teemal, siis olen viimased 5 päeva juba be jooksnud. Lisaks pole absoluutselt aktsiooni saanud, aga iseensest on kuu päris hea. Eile tegime kursavendadega väheke pokkerit õlli kõrvale, täna pole just kõike produktiivsem, saabki kinno minna ja raamatut lugeda.
kuidas õppimise kõrvalt pokkerile aega jääb? ärkan-kooli-pokker-magama on standard ?
Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.
Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.
Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.
Comment