Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #556
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav
    true story. sõbra pulmas olles sain Potsataja kaadrisse. naine eksis vaid ühe tantsuliigutusega.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #557
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      kuigi potsataja on nii üldises plaanis "natuke" mööda, siis ma arvan, et mõtles siin 3 promillises joobes eelkõige seda, et ta vanaisa ja isa peksid oma naisi ning tal sellest tulenev soodumus, mitte , et ise lööb. ta kirjutas siia sellest ennem posti ka kuid kustutas vist. nii et kõigi muude vigade juures ta vähemalt naisi loodetavasti ei peksa

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #558
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        kuigi potsataja on nii üldises plaanis "natuke" mööda, siis ma arvan, et mõtles siin 3 promillises joobes eelkõige seda, et ta vanaisa ja isa peksid oma naisi ning tal sellest tulenev soodumus mitte , et ise lööb. ta kirjutas siia sellest ennem posti ka kuid kustutas vist. et kõigi muude vigade juures ta vähemalt naisi ei peksa
        Jup vahepeal oli mingi post mis kadus kiirelt, kus ta ütles et tal on õnnestunud sellele geneetilisele soodumusele l6pp panna vms.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #559
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          potsataja kinovend, vana teema ei jõua maha jahtutagi kui tuleb juba uut küsima :D

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #560
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Jumal tänatud. Sellisel juhul vabandused minu poolt, eks potsataja kinnitab kaine peaga üle :D.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #561
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Confirmin, et vahepealses postis ta selgitas, et vanematel põlvedel tema peres see probleem, mitte temal.

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #562
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                väiksena tõesti ema ning isa mul tülitsesid kuid kaklemist ning peksmist oli vähe ma arvan..
                samas ma ju täpselt ka ei tea, kuid meeles on 1 kord kus isa tõesti ema lõi, ma olin mingi 7-8 siis, nad lahutasid kui olin 10.
                aga olen 100% kindel, et isa enda uue naisega nii ei käitu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #563
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Supsti naisepeksu päevik [200NL-1000NL]

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #564
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Käisin ostsin Leitsi päevikust läbi käinud teema peale endale purgi D3 vitamiini Jokeri käest. Manustama hakkan kord päevas 1 kapsel, ehk 4000 IU päevas. Lisaks ostsin ka isale, kes iga talv on kurtnud väsimust jne, mida suvel tal ei esine. Ju näha saab, kas pikemas perspektiivis ka nähtavaid erinevusi tekib.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #565
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                      Käisin ostsin Leitsi päevikust läbi käinud teema peale endale purgi D3 vitamiini Jokeri käest. Manustama hakkan kord päevas 1 kapsel, ehk 4000 IU päevas. Lisaks ostsin ka isale, kes iga talv on kurtnud väsimust jne, mida suvel tal ei esine. Ju näha saab, kas pikemas perspektiivis ka nähtavaid erinevusi tekib.

                      ma ka eilsest samas testigrupis :)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #566
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Ma söön kah samu kuulikesi.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #567
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Ma kah, umbes 2 kuud võtnud neid. Tunne parem küll, näonahale tundub ka positiivselt mõjuvat. Võtan 3 kuulikest, 6000 IU päevas. Peakski varsti kogust uuendama!
                          Rahvavaenlasel või kellegil oli mingi link välismaise kraamiga mis odavam ja kangem. Leiab keegi üles?

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #568
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Ma ka samas D3 grupis, Jokeri äri sai kohe väikse boosti pokkeriprode foorumist :D

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #569
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Algselt postitas raidov Vaata postitust
                              Ma ka samas D3 grupis, Jokeri äri sai kohe väikse boosti pokkeriprode foorumist :D
                              See koht, kuhu neile järgi peab minema on päris huvitav. :D

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #570
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                see vanalinna kepipood? :D

                                Comment

                                Working...