Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]
Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.
Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.
Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.
Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.

Comment