Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #541
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.

    Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #542
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Algselt postitas bauss Vaata postitust
      tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
      See tähendab 18 kuulist katseaega, mitte reaalset vangistust.

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #543
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
        eestis kah see probleem tean omast kogemusest
        suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
        ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
        soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
        täiesti ****** tüüp ühesõnaga
        kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
        tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
        tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
        Kahjuks selliseid värdjaid on.... sellistele tuleks halastus lask kuklasse teha muidu nad ikka solgivad muud ühiskonda...

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #544
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          See tähendab 18 kuulist katseaega, mitte reaalset vangistust.
          sain aru ja, my bad

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #545
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.

            Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.
            This is so true. Pmselt, seadused seadusteks, aga see on liiga emotsionaalne teema, ise teeks täpselt samamoodi.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #546
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              see on selline asi jah..
              ei ole muidu mingi lööja ja vägivalda vabsee ei seedi aga wtf tüüp peksab mu ema :D
              ta korises päris rõvedalt 10 min maas enne kui suutis end püsti ajada, et nägu pesema minna, elutoa põrand oli konkreetselt klimpe ja paksu verd täis. kogu üritus oli ****** kuhugi mul nagu pääseda polnud, aitasin tiblal ühe suure prügikoti täie asju välja viia ja naabrid ümberringi nägid, tüübi pea ümbermõõt oli 25 minutiga ikka 10+ cm laiem. kõik käis suht kähku, hea et sain pidama hetkel kui ta kukkus. püüdis ära ka joosta, ütles et vaja korra autos ära käia :D yea right
              piidrid jäävad piidriteks ja see vend ei muutu. õnneks joob palju ja suht kindlalt sõidab ka täis peaga loodan et pargib end kuskile puu otsa, aga jumala eest säästes teiste inimelud.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #547
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                eestis kah see probleem tean omast kogemusest
                suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
                ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
                soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
                täiesti ****** tüüp ühesõnaga
                kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
                tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
                tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.

                Ema muidu väikestviisi viha ei pea?

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #548
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Ema muidu väikestviisi viha ei pea?
                  Mille peale? sa veits soe peast vee?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #549
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

                    Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #550
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Geneetilise naisepeksjana
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #551
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

                        Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.
                        Seek therapy!

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #552
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

                          Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.

                          tra nalja teed v

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #553
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            fuck off potsataja. üritan rahulik olla, aga sa oled ikka haige vend
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #554
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Kui niki juba natuke närvi läheb, siis on Potsataja üle piiri läinud. Seega ma out, kuni kaineks saamiseni.

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #555
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                lol mida kuradit sa oled ikka eriline ajuinvaliid potsataja

                                Comment

                                Working...