Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #196
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    unreal.. tubli töö, suudaks ma ka sedasi keskenduda ja kõrguseid vallutada...

    EDIT: ja see ei ole enam inspireeriv päevik:-/ ma tunnen ennast nagu sitahäda siinsete grinderite kõrval..

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #197
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      Aadu, kusagil teemas sa rääkisid et vaatad vähemalt 1 video päevas, saad sa öelda kust sitelt sa vaatad neid? piilis

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #198
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

        Algselt postitas WIN Vaata postitust
        Aadu, kusagil teemas sa rääkisid et vaatad vähemalt 1 video päevas, saad sa öelda kust sitelt sa vaatad neid? piilis
        CR, DC, Drag

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #199
          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

          August:
          Lõpus olid mõningad tildiprobleemid ja lihtsalt väsimus.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Septembris keskendun rohkem 6maxile aga jätkan ka vaikselt nl200-400 FR.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #200
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            solid!

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #201
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              solid!
              Ty, ja mis ajast sa juba nl200 euro laudasi mängid? Või kasutad lihtsalt head võimalust, et selline magus fish on lauas?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #202
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                tehke video oma sessioonist..

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #203
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG ($146.50)
                  UTG+1 ($106.35)
                  MP1 ($113.20)
                  MP2 ($229.90)
                  MP3 ($192.25)
                  CO ($200)
                  Hero (Button) ($216.25)
                  SB ($200)
                  BB ($200)

                  Preflop: Hero is Button with K, K
                  UTG bets $4, UTG+1 calls $4, 3 folds, CO raises to $16, Hero raises to $36, 2 folds, UTG calls $32, UTG+1 calls $32, CO raises to $200 (All-In), Hero calls $164, UTG calls $110.50 (All-In), UTG+1 calls $70.35 (All-In)

                  Flop: ($655.85) K, 3, 10 (4 players, 3 all-in)

                  Turn: ($655.85) A (4 players, 3 all-in)

                  River: ($655.85) Q (4 players, 3 all-in)

                  Total pot: $655.85 | Rake: $3

                  Results:
                  Hero had K, K (three of a kind, Kings).
                  UTG had 6, 6 (one pair, sixes).
                  UTG+1 had J, 10 (straight, Ace high).
                  CO had A, A (three of a kind, Aces).
                  Outcome: UTG+1 won $425.40, CO won $227.45

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #204
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    ainult FTP-s :D

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #205
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      3 asemel 6 olla oleks täislaks ikka :)

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #206
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        mõnus päevik, ot'd praktiliselt polegi. midset on muljetavaldav, väga ratsionaalsed/mõtlevad inimesed tundute. ma sain küll siit mindset/distsipliini boosti kuna teie tulemused on ikka väga by the book.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #207
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          Pean samuti nõustuma nendega, kellele meeldib see päevik. Respekt teile, et nii kaugele olete jõudnud, tahaks ise aasta-paari pärast ka midstakes'i biitiv mängija olla. :P
                          Motivatsiooni küllaga, indeed.
                          Last edited by fyte; 01.09.10, 09:43.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #208
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            Aadu on tiltis ja tiltab nl400, saate esimest korda näha sitta mindseti.

                            Edit:// Vabandan valeinfo jagamise pärast, Aadu oli 4h tagasi tiltis.
                            Last edited by Supsti; 01.09.10, 22:53.

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #209
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Esimene tõsisem päev midstakesis:
                              Ma olen väga väga meeldivalt üllatunud kui palju fishe on nl400s & 600s.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #210
                                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                                Miks sa laudades tere ei ütle

                                Comment

                                Working...