Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
unreal.. tubli töö, suudaks ma ka sedasi keskenduda ja kõrguseid vallutada...
EDIT: ja see ei ole enam inspireeriv päevik:-/ ma tunnen ennast nagu sitahäda siinsete grinderite kõrval..
unreal.. tubli töö, suudaks ma ka sedasi keskenduda ja kõrguseid vallutada...
EDIT: ja see ei ole enam inspireeriv päevik:-/ ma tunnen ennast nagu sitahäda siinsete grinderite kõrval..

, K
, 3
, 10
Comment