[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #10141
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Soome ehitaja ei saa 1k eur kuu, palgad algavad alates 3k pealt.
    oleks see vaid nii, 11x3k eur palka on 33000, puhkust 1 kuu st. 5940eur puhkuseraha. Ma ei viitsiks pokkerit mängidagi nii

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #10142
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      lol mis siin üldse võrrelda on? mis see üks aasta nüüd loeb? Sama hästi võiks Armin Karult küsida, et "kle mees, kaotasid 2008 aastaga 2.5 miljardit eek, oli siis mõtet rapsida või?" Soomes ehitaja lükkas 30k eur aastaga - võta õppust.
      See peaks küll mõned inimesed mõtlema panema.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #10143
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
        Soome ehitaja ei saa 1k eur kuu, palgad algavad alates 3k pealt.
        See 3K peaks olema mingi hullu spetsialisti palk. Tavaline ehitaja saab pigem 2K või vähem, kui parem vend on, sis pigem 2k ja täistöökoormusega.

        Aga kogu see jant ei tasu küll minu meelest ära, - raske töö + edasi-tagasi siiberdada jms. Eriti kui veel elukaaslane/naine või pere peaks olema, see raha pole lihtsalt seda väärt.

        1K kaardimänguga ära teeniks kuus, siis kindlasti seda soome töömehe elu vastu ei vahetaks, lisaks sellele on pokkeris potentsiaal meeletu selle summa kõrval.

        Comment

        • v@iko
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 82

          #10144
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Ei pea mingi spetsialist olema et 3k teenida. Tavaline kipsimees teenib tunduvalt rohkem, muidugi oleneb objektides. Meie firma rekord on ca 11k, seda 10-11h tööpäevadega. Meil keskmine ca4k. Suurem osa ehitajatest kes töötavad perssekukkunud eesti firmades saavad jh alla 2k , miinus veel elamine ja laevapiletid. Bossid sõidavad hummeritega millel redelid ja tellingud katusele seotud(nähtud pilt)

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #10145
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            1K kaardimänguga ära teeniks kuus, siis kindlasti seda soome töömehe elu vastu ei vahetaks, lisaks sellele on pokkeris potentsiaal meeletu selle summa kõrval.
            no kui pokkeriga läheb perse siis ootab sind g4s pm-lt. Kui ehitajana läheb perse, siis sul ikkagi mingid oskused, mida rahaks teha-rääkimata sotsiaalhüvitistest

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #10146
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              no kui pokkeriga läheb perse siis ootab sind g4s pm-lt. Kui ehitajana läheb perse, siis sul ikkagi mingid oskused, mida rahaks teha-rääkimata sotsiaalhüvitistest
              pigem olen täheldanud, et kui pokkeriga läheb perse ootab steigiteema ja epic balla lifestyle koos 2.8k litside ja sõpradega inglismaalt.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #10147
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Heh. Mul läkski see enamvähem nii, et kõigepealt G4S, siis Soome ehitus ja siis pokker.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #10148
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  no kui pokkeriga läheb perse siis ootab sind g4s pm-lt. Kui ehitajana läheb perse, siis sul ikkagi mingid
                  oskused, mida rahaks teha-rääkimata sotsiaalhüvitistest
                  Liiga loll jutt, et kommenteerida.

                  Teiste rahakotis ei meeldi sobrada, aga aasta kasum jäi ju armetult väikeseks. Rakebacki omajagu, aga samas Live turniiridel IMO ei tohiks arvestada ainult sisseoste kuludena, vaid ka transport-hotell-muu jura. Seda õnneks saab taandada natuke reisi ja elukogemusega.

                  Üldiselt tulemus üllatab ja isegi mina teenisin see aasta rohkem ja pokkerit mängisin pm. 4-5 kuud.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10149
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Aasta kasum jäi obv väikseks, ma ei ole öelnudki, et see suur oli. Ise eeldasin ikka +100k aastat :(

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #10150
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Tulemus üllatab mindki. Paistab, et aasta päästis viimaste päevade hiiter. Kui kõikidele turnadele oleks ise sisse ostnud siis oleks ka vist aasta miinuses ja reisirahadega koos kindlasti. Kui mängid NL400 siis tuleb kuu teenistuseks ca 3,5 BId. Limiidid pole küll võrreldavad aga põhimõtteliselt on võitude suhe sama kui nl25 mängija teenib aasta lõikes 90 daala kuus.

                      Aga loodame uuel aastal paremat minekut.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #10151
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Leidsin FBst hea pildi. Head vana-aasta lõppu kutid!!!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #10152
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #10153
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            PLO200hu ei ole see aasta hästi alanud. Lauad on kuldsed, vastaseid palju, aga no...hitin ainult blanke ja bricke.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Eelmise aasta PLO200hu. LOL, ka eelmine aasta panin alguses auku ning alles kevadel läks prindiks:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #10154
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kui omaha enam ei tooda siis jääb vähemalt võimalus naasta juba lahendatud mänguformaadi juurde.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #10155
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                                Kui omaha enam ei tooda siis jääb vähemalt võimalus naasta juba lahendatud mänguformaadi juurde.
                                Mis see lahendatud mänguformaat on?

                                Comment

                                Working...