Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.
oleks see vaid nii, 11x3k eur palka on 33000, puhkust 1 kuu st. 5940eur puhkuseraha. Ma ei viitsiks pokkerit mängidagi nii
Algselt postitas SuusaKunn
Vaata postitust
TC


Comment