[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10066
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #10067
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      je jee

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #10068
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Tavalin kuusk?? :/

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #10069
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Tundub, et HCC enam seeaasta ballatada ei saa :\

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #10070
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            variatsioon

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #10071
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Ermii Vaata postitust
              variatsioon
              hahaha

              häid jõule endale ka

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #10072
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                mis naine see aasta jõuludeks saab ?

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #10073
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Tundub, et HCC enam seeaasta ballatada ei saa :\
                  Noore kuuse maha lõikamine imo on väga ebaeetiline tegevus minu silmis. Tavaline jõulukuusk kui ma ei eksi kasvab 8 aastat, et kellegi ilumeele järgi olla ja siis prügikasti kõrvale lennata. Las kasvab parem 30 aastat veel ja saab teha sellest juba palju rohkemat.
                  Õppige tegema kuuseokstest ja pajuvitstest pärga(max 1h tegevust) või tooge lihtsalt kuuseoksi tuppa kui nii kange tahtmine on kuuselõhna tuppa saada ja kunstkuust ei sobi vms...

                  Teine asi on see kui tehakse oma metsast harvendusraiet (2 kuuske seemnest hakanud kasvama üksteise kõrval) kuigi ka siis võiks teha ümberistutust õigel ajal aga enamasti nii hästi ei lähe...see on ostuhulluse kõrval minu jaoks kõige kurvem asi jõulude juures.

                  Vabandan kui nüüd kellegi jõulurahu ja elust aru saamist raputasin!

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10074
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Eestis on asjad juba nii arenenud, et tegelikult saab omale isegi RMK kodulehelt kuuske tellida kliki vajutusega.
                    Häid pühi OPle.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #10075
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Ise olen viimased 3 aastat Selveri juurest kuuse ostnud. Küll aga mind häirib hindade tõus (200EEK; 20€ ning nüüd 30€). Kuusk alati samasuur olnud. Sickbusiness

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #10076
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ise käisin paar päeva tagasi ka riigimetsas saagimas. Plekkisin 8€ selle eest ja väga rahul. Suht pohhui oli mul, kas see 2a vanune või 20a vanune. Kui juba selline teema riigi poolt tehtud siis who cares.
                        Pühi HCC!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #10077
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Hoss, väga hea avatar. LOL

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #10078
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Ise käisin paar päeva tagasi ka riigimetsas saagimas. Plekkisin 8€ selle eest ja väga rahul. Suht pohhui oli mul, kas see 2a vanune või 20a vanune. Kui juba selline teema riigi poolt tehtud siis who cares.
                            Pühi HCC!
                            Me varustame poolt suguvõsa kuuskedega alati kuna endal metsa jagub, aga see RMK teema on küll hea yep. Kui juba riigi poolt nii tehtud siis mis seal enam mõelda on.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #10079
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Jah EW teab mis on hea!

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #10080
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Keiss, ehk oskad öelda mida saab teha 30 aastasest kuusest rohkem kui 8 aastasest? Aiaposti või lumelabida varre?

                                Comment

                                Working...