[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kaitz20
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 289

    #10216
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Good luck! Kui oled võitev mängija, siis peaksid asjad lõpuks paika loksuma.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #10217
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      ma olen ammmmmmuuu mõelnud, et wtf? miks ta ei võta coachi?

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #10218
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ma olen ammmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuu mõelnud, et millal tal see hiiter lõppeb

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #10219
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ma olen ammu rääkinud, et madis erit ja vennad linnamäed

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #10220
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #10221
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              alati kui hcc ennast ära banib, hakkab kohe siin threadis shit-talk pihta :D

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #10222
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Photoshop prod, andke tuld, tahaks ühe hea kõhutäie naerda!

                Paar potentsiaalset toorikut:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #10223
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Hetkel tegemist, aga küll ma leiutan.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #10224
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    alati kui hcc ennast ära banib, hakkab kohe siin threadis shit-talk pihta :D
                    lol, eelmine kord olid solid laulupidu siin

                    Comment

                    • PATestrick
                      Räme Fish
                      • Dec 2010
                      • 20

                      #10225
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      täna nägin teda lennujaamas juhuslikult, tundub et on asja taas kätte võtnud ning kuskile suuremale donkamendile minemas
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #10226
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        :D

                        Comment

                        • EvilPokerBot
                          FPP Pro
                          • Aug 2012
                          • 240

                          #10227
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          haha

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #10228
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            hahahah

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #10229
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              ma olen ammu rääkinud, et madis erit ja vennad linnamäed
                              kägar :D

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #10230
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                olen seda varem öelnud ning ütlen ka nüüd. Linnamägede ühte patta panemine Madisega ei ole ilus.
                                Mingi respekt võiks nagu teiste vastu olla.

                                Comment

                                Working...