[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #9961
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    ega karu ei arvagi ilmselt, et me millestki siin taga oleme. Pigem sedapidi ikka, et millise käiguga me vastaselt kõige rohkem raha saame. PMST meil on giganuts. Kuna BB ka veel potis, siis ilmselt call ikka parim liigutus. Me IP ka veel.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #9962
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      täiesti õigustatud küsimus. call võib päris huvitav olla...

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #9963
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Isiklikult tõstaksin üle, et teada saada kas vastane on omale rea plärtsatanud. Kui tuleb ületõste, viskan käe kergelt sõnnikusse.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #9964
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Isiklikult tõstaksin üle, et teada saada kas vastane on omale rea plärtsatanud. Kui tuleb ületõste, viskan käe kergelt sõnnikusse.
          solid level.

          shipi ja calli poolt on nii vastu kui poolt agrumente.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #9965
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Isiklikult tõstaksin üle, et teada saada kas vastane on omale rea plärtsatanud. Kui tuleb ületõste, viskan käe kergelt sõnnikusse.
            See on PLO, mitte NL.

            Stacki järgi eeldan, et BB fish. Calliks ja loodan, et BB shipib.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #9966
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Old-old times!

              WHAT A READ!




              edit: vaadake algusest lõpuni. Ffs, mäng oli tollal ikka hooooooooooopis teine
              lol, tra kui haige, mingi 16k bb ja 89k raise fold jms värki rofl. Praeguse aja geeniused olex nendest turniiridest nii haigelt üle kündnud

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #9967
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Huvitav, kas 10.a pärast vaadatakse meie mängude kordusi ja naerdakse samamoodi või on NL holdem mingil määral oma arengu ja võimalused suht ammendunud?!

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9968
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Küll siis tehakse 5-light beti asemel 10-light bet....et 9-light bettija foldida sundida...

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #9969
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    10a. pärast on live zoom turniirid vallutanud maailma

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #9970
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      jepjep, näiteks wsop ME zoomi formaadis, solid sipelgapesa

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #9971
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        NL holdem on praegu juba lahendatud mäng. Küsimus on ainult selles, kes oskab paremini metat leveldada ja ise olukorraga kiiremini adjustida.

                        See on ka põhjus miks botid ei suuda high stakes NL holdemit beatida. Kui sa enda mängu ei muuda, siis regularid adjustivad ja hakkavad sinult raha printima.

                        Range merge on hea näide

                        Villain 1 betib riveril polarized range (nuts or air)
                        Villain 2 adjustib sellele niimoodi, et hakkab riveril vahest ka crapiga callima (sest airi vastu on 3rd pair ka good)
                        Villain 1 adjustib sellele omamoodi nii, et range mergeb river beti ja hakkab betima ainult nuts ja muidu strong hande (nuts ja top pair ntx) ja 0 bluffi ning seega saab extra valuet kui Villain 2 ta oma 3rd pairiga maha callib.

                        Botid ei suuda niimoodi adjustida.
                        Last edited by Strawberry; 19.12.12, 19:05.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #9972
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          jepjep, näiteks wsop ME zoomi formaadis, solid sipelgapesa
                          Lisaks on Zoomi arendatud edasi.

                          Tõenäoliselt vanema generatsiooni kodanikud (ei tea, kas uuema ajastul ka selliseid mänge mängitakse) mäletavad toredat mängu muusikatunnist, kui pandi klassi keskele näiteks 10 tooli. 11 inimest jooksid ümber toolide ja kui muusika jäi vait siis pidi igaüks istuma. Kes ei saanud omale kohta, see jäi mängust välja. Eemaldati tool ja sama tsükkel kordus kuniks selgus 1 allesjääja.

                          10. aasta pärast ongi pokkeriturniirid täpselt sama formaadis. näiteks 40 sisseostja, 4 lauda aga 39 kohta. Muusika hakkab mängima (siinkohal tuleb tähelepanu juhtida, et Pajumaa mängib näiteks Parkis klaverit) ja kui jääb vait, peavad istuma. Kes ilma, see kukub välja ja seda niikaua, kuni selgub finaallaud ja omakorda võitja.

                          Tho, kuskilt kuulsin, et 2013. aasta EMV põhiturniiril seda esmakordselt ka proovitakse. Põhjuseks see, et ETPF tahab kasiinost pokkeri välja tuua, aga kuidagi ei tee selgeks ,et pokker on skillgame. Seda mängu on paljud poliitikud lapsepõlves mänginud ja teavad, et seal on omad nipid/trickid, kuidas kohast ilma ei jää ja on selline südamelähedane skillgame. Lisaks on natuke ka sportlikku ning sel juhul on pokker ka kindlalt sport ning ei saa keegi vaielda selle üle.

                          Seega hcc ja teised natuke raskemad poisid: teie tulevik ei ole nii helde midagi ning Vandalari 10 aastat sporditegemist on viimaks-viimaks ära tasunud ning tulemas on kohtupäev.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #9973
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            NL holdem on praegu juba lahendatud mäng. Küsimus on ainult selles, kes oskab paremini metat leveldada ja ise olukorraga kiiremini adjustida.

                            See on ka põhjus miks botid ei suuda high stakes NL holdemit beatida. Kui sa enda mängu ei muuda, siis regularid adjustivad ja hakkavad sinult raha printima.

                            Range merge on hea näide

                            Villain 1 betib riveril polarized range (nuts or air)
                            Villain 2 adjustib sellele niimoodi, et hakkab riveril vahest ka crapiga callima (sest airi vastu on 3rd pair ka good)
                            Villain 1 adjustib sellele omamoodi nii, et range mergeb river beti ja hakkab betima ainult nuts ja muidu strong hande (nuts ja top pair ntx) ja 0 bluffi ning seega saab extra valuet kui Villain 2 ta oma 3rd pairiga maha callib.

                            Botid ei suuda niimoodi adjustida.
                            Programm suudab teha kõike, aga programmi taga on progeja, kes peab programmi testima-parandama-täiustma, testima-parandama-täiustama jne. Pokkeris on lisaks variatsioon ja seetõttu arendamine võtab väga-väga palju aega ning kirsiks tordi peal loobivad nii pokkeritoad, kui ka mängijad arendajatele kaikaid kodaratesse.

                            Kui seda [bottindust] lubataks siis varsti oleksid sellised botid täitsa olemas.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #9974
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              NL holdem on praegu juba lahendatud mäng. Küsimus on ainult selles, kes oskab paremini metat leveldada ja ise olukorraga kiiremini adjustida.

                              See on ka põhjus miks botid ei suuda high stakes NL holdemit beatida. Kui sa enda mängu ei muuda, siis regularid adjustivad ja hakkavad sinult raha printima.

                              Range merge on hea näide

                              Villain 1 betib riveril polarized range (nuts or air)
                              Villain 2 adjustib sellele niimoodi, et hakkab riveril vahest ka crapiga callima (sest airi vastu on 3rd pair ka good)
                              Villain 1 adjustib sellele omamoodi nii, et range mergeb river beti ja hakkab betima ainult nuts ja muidu strong hande (nuts ja top pair ntx) ja 0 bluffi ning seega saab extra valuet kui Villain 2 ta oma 3rd pairiga maha callib.

                              Botid ei suuda niimoodi adjustida.
                              ainult et nl holdem ei ole lahendatud mäng (100bb).

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #9975
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Aa ja lahendatud mäng ei tähenda, et seal raha ei saa võita.

                                Comment

                                Working...