Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
ega karu ei arvagi ilmselt, et me millestki siin taga oleme. Pigem sedapidi ikka, et millise käiguga me vastaselt kõige rohkem raha saame. PMST meil on giganuts. Kuna BB ka veel potis, siis ilmselt call ikka parim liigutus. Me IP ka veel.
ega karu ei arvagi ilmselt, et me millestki siin taga oleme. Pigem sedapidi ikka, et millise käiguga me vastaselt kõige rohkem raha saame. PMST meil on giganuts. Kuna BB ka veel potis, siis ilmselt call ikka parim liigutus. Me IP ka veel.
Comment