[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #9946
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Minu siiani vast kõige sefim maandumine:

    Briti kuninglike õhujõudude lennuki TriStari salong mattub pimedusse. Läbi nõgimusta öö Afganistani lõunaossa jääva Helmandi provintsi suurima liitlasvägede baasi Camp Bastioni poole teel olev lennuk on nüüd Talibani võitlejate rakettidele kättesaadavas kõrguses.

    Ainsaks valgusallikaks lennukisalongis on briti sõdurite kiivritel tuhmilt helendavad fosforribad ja piki salongi põrandat jooksvad rohekassiniselt kumavad liistud, mille tontlikus valguses joonistuvad välja kiivrites ja kuulivestides kogude piirjooned. Nad vaevu liigutavad selles lämmatavas vaikuses, mis koos pimedusega maad on võtnud. See on just see hetk, kui nii mõnigi neist võib vaadata sügavale enda sisse ja küsida: “Kuhu, kurat, ma teel olen?”

    Lennuki viimased neli tundi raevukalt möiranud mootoridki on lülitatud vaiksemale tuurile. Kohati on kuulda vaid tuule vihinat, kui sadu sõdureid mahutav teraslind tumeda varjuna maa poole tuiskab. Vaikus on ängistav. Ent veel hirmsam oleks, kui vaikelu katkestaksid plahvatuse kärgatus ja rebeneva terase kriiskav heli.

    Ajavoog on sellesse pimedusse ja vaikusesse takerdunud. Olukorras, kus salongi aknad on kaetud, mistõttu on võimatu öelda, kui kaugel on maa, ja lennuki manöövritest annavad märku siseorganite ümberpaiknemine kõhuõõnes ja rindkeres, tunduvad minutid nõrguvat tundidepikkuseks.

    Ühtäkki läbib lennukikeret rida raputusi. Siis lubab veerevate rataste mürin uskuda, et hommikul Inglismaalt Oxfordi lähedalt Brize Nortoni lennuväebaasist alguse saanud ja koos vahemaandumisega Küprosel enam kui kümme tundi kestnud taevane teekond on läbi.

    Otsekui tervituseks haarab lennukiuksest väljunud oma embusesse soe, liivateradest küllastunud kõrbetuul, mis ei hooli sellest, mis värvi on munder, ega küsi, kas ja millist jumalat sa kummardad.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #9947
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Nozzu, palju muidu neid killereid ja ehk mõnda ajakirjanikku sisaldavaid lennukeid Afganistani kohal alla on lastud?

      Comment

      • urr100
        Räme Fish
        • Feb 2011
        • 9

        #9948
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Nozzu, palju muidu neid killereid ja ehk mõnda ajakirjanikku sisaldavaid lennukeid Afganistani kohal alla on lastud?
        Lennukeid mitte ühtegi, sest neil ei ole piisavalt häid õhutõrjerelvi...seni... Koptereid on nad kottinud küll...

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #9949
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Ma ei tea, lennukeid praegu ei meenugi, aga googelda. Helikoptereid on taliibid küll omajagu alla toonud. Üks, kui ma õigesti mäletan, siis taanlasest kopteripiloot rääkis meile kuidas tema lennu ajal sööstis neile lahtisest ukseavast sisse RPG rakett - mis mingi ime läbi ei lõhkenud vaid purustas vist ainult cockpiti klaasi.
          Aga suht ärev tunne oli öösel Bastionist kopteriga Wahidi lennata. Kuigi vast isegi rohkem kui taliibide pärast, pabistasin ma sellepärast kas ma pärast maandumist ikka piisavalt kiiresti kopterist välja saan.
          Mind oli eelnevalt hoiatatud, et vennad kes seal kopteris kraami ja inimesi maha ja peale tõstavad on suht lühikese jutuga ja närvilised sellid ja sõna otseses mõttes viskavad su välja kui sa piisavalt kiiresti ei liiguta ennast. Põhjusel, et just patrullbaasis maas istuv helikopter on vainlasele kõige paremini tabatav sihtmärk ja teinekord nad passivadki kusagil läheduses ning hakkavad pärast kopteri maandumist igast lõhkevat jama baasi lennutama, lootuses kopterile pihta kobistada.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #9950
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Ma ei tea, lennukeid praegu ei meenugi, aga googelda. Helikoptereid on taliibid küll omajagu alla toonud. Üks, kui ma õigesti mäletan, siis taanlasest kopteripiloot rääkis meile kuidas tema lennu ajal sööstis neile lahtisest ukseavast sisse RPG rakett - mis mingi ime läbi ei lõhkenud vaid purustas vist ainult cockpiti klaasi.
            Aga suht ärev tunne oli öösel Bastionist kopteriga Wahidi lennata. Kuigi vast isegi rohkem kui taliibide pärast, pabistasin ma sellepärast kas ma pärast maandumist ikka piisavalt kiiresti kopterist välja saan.
            Mind oli eelnevalt hoiatatud, et vennad kes seal kopteris kraami ja inimesi maha ja peale tõstavad on suht lühikese jutuga ja närvilised sellid ja sõna otseses mõttes viskavad su välja kui sa piisavalt kiiresti ei liiguta ennast. Põhjusel, et just patrullbaasis maas istuv helikopter on vainlasele kõige paremini tabatav sihtmärk ja teinekord nad passivadki kusagil läheduses ning hakkavad pärast kopteri maandumist igast lõhkevat jama baasi lennutama, lootuses kopterile pihta kobistada.


            siin sai ka pihta, joppas

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #9951
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust


              1. Cooler minu kasuks

              $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
              5 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG ($1,080.54) 270bb
              CO ($518.06) 130bb
              Hero (BTN) ($414.56) 104bb
              SB ($285.64) 71bb
              BB ($488.50) 122bb

              Pre-Flop: ($6, 5 players) Hero is BTN 10 Q A 10
              2 folds, Hero raises to $12, 1 fold, BB calls $8

              Flop: 4 10 4 ($26, 2 players)
              BB checks, Hero bets $12, BB raises to $60.83, Hero calls $48.83

              Turn: K ($147.66, 2 players)
              BB bets $96, Hero calls $96

              River: 9 ($339.66, 2 players)
              BB bets $319.67, Hero calls $245.73

              Final Pot: $831.12
              Hero shows
              10 Q A 10
              BB shows
              K 4 A 8

              Hero wins $828.32 (net +$413.76)

              BB collects $147.88 (net -$340.62)



              3.) Järjekordne cooler minu kasuks

              $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
              2 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              Hero (SB) ($339.70) 170bb
              BB ($616.37) 308bb

              Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is SB 8 6 6 4
              Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

              Flop: 6 10 9 ($24, 2 players)
              BB bets $14, Hero calls $14

              Turn: K ($52, 2 players)
              BB bets $42, Hero calls $42

              River: 6 ($136, 2 players)
              BB bets $52, Hero goes all-in $271.70, BB calls $219.70

              Final Pot: $679.40
              Hero shows
              8 6 6 4
              BB shows
              J 9 9 J

              Hero wins $678.90 (net +$339.20)

              BB lost $339.70
              Pole just Omaha god, aga kumbki käsi pole ju cooler.
              Last edited by qbj0hn; 18.12.12, 00:58.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #9952
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Pole just Omaha god, aga kumbki käsi pole ju cooler.
                mis need käed siis sinu arvates on? millises käes sa näeksid ennast foldimas emba-kumba holdingut?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9953
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Nvm, esimeses käes jah suruksin, võtan sõnad tagasi.
                  Teises käes foldin riveri 100% vastase asemel.
                  Optimistlik pole veits 100bbd callida riveril ja antud spotis loota, et coca on mingi epic spewtard bluffi teinud või sitema majaga AI pannud (ehk bluffiks oma käe keeranud) ja loota, et best hand?
                  Last edited by qbj0hn; 18.12.12, 01:03.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #9954
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Nvm, esimeses käes jah suruksin, võtan sõnad tagasi.
                    Teises käes foldin riveri 100% vastase asemel.
                    Optimistlik pole veits 100bbd callida riveril ja antud spotis loota, et coca on mingi epic spewtard bluffi teinud või sitema majaga AI pannud (ehk bluffiks oma käe keeranud) ja loota, et best hand?
                    eeee are u serious?? see on hu. ära sa küll plod mängi sa lihtsalt foldiksid end surnuks. seal pannakse riveris QJxx-ga sulle all in vastu ja ka callitakse seda all inni xxx6 käega. sul on omahast tsipa vale arusaam.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #9955
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Panjatno.
                      /

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9956
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Old-old times!

                        WHAT A READ!




                        edit: vaadake algusest lõpuni. Ffs, mäng oli tollal ikka hooooooooooopis teine
                        Last edited by hotcocacola; 19.12.12, 01:54.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #9957
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          10 min vaatasin, my gooood ma tahaks selliseid mänge.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9958
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Vs võitev reg
                            Donkbeti kohta info puudub.
                            Mis teeme?





                            $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                            6 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG ($526.09) 132bb
                            UTG+1 ($169.55) 42bb
                            CO ($400.20) 100bb
                            Hero (BTN) ($650.61) 163bb
                            SB ($142) 36bb
                            BB ($204.61) 51bb

                            Pre-Flop: ($6, 6 players) Hero is BTN A A 6 5
                            UTG raises to $14, 2 folds, Hero raises to $48, 1 fold, BB calls $44, UTG calls $34

                            Flop: K A J ($146, 3 players)
                            BB checks, UTG bets $75, Hero ?!?!?!?!?!?!?!

                            Comment

                            • Pyha Karu
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 565

                              #9959
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Leeeeeebo call.

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #9960
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Leeeeeebo call.
                                Wat? Ship, ship, get it in

                                1. Worst case
                                board: KAJ
                                AA65 44.39%
                                KKQT 55.61%

                                2. Standard oleks aga seda sa tead isegi ju..
                                board: KAJ
                                AA65 61.89%
                                QTxx 38.11%

                                Comment

                                Working...