[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #9676
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kellega sa rääkisid? IMO ma ei näe hästi lugeda, prillid teises toas. Saaksid fonti suuremaks panna, eriti neid bolditud osasid? :)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #9677
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      ma arvan, et see turna diil oli lihtsalt inb4 tilti mis võib tekkida HU's halvast jooksust või suckoutist millega coca oleks tesieks jäänud.. lihtsalt tol hetkel hea asi ära lõpetada kuni oli ees ja sai diili nii nagu tahtis, mitte et veel üks teine koht mis mindsetile halvasti mõjuks..

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #9678
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Rääkisin Joel Lindperega ning ta mainis, et tema ja Martin Müürsepp liiguvad Prahasse ning osalevad 1200€-se osalustasuga GSOP-i põhiturniiril! NICE ! :D


        inb4 hardcore tint
        FYP

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #9679
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Rääkisin ning ta mainis, et tema ja liiguvad Prahasse ning osalevad 1200€-se osalustasuga GSOP-i põhiturniiril! NICE ! :D


          inb4 hardcore tint
          FYP

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #9680
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #9681
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              LOL

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #9682
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mis juhtus mürkaga, kui ta kuulis, et HCC ostis Dell vostro?

                Vastus:



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9683
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mis juhtus mürkaga, kui talle helistas Lindpere ja ütles, et talle helistas HCC isiklikult?

                  Vastus:



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  fyp

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #9684
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    HCC
                    Martin Müürsepp
                    Joel Lindpere
                    Toomas Hendrik Ilves
                    Barack Obama
                    Arnold
                    Chuck Norris


                    ​Tähtsuse rankingud maailmas.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #9685
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Delfi tähelepanelik krimifotograaf Veiko Vares märkas öises Tallinnas tiirutavat Martin Müürseppa ning haaras kohe kaamera. Vares on teatavasti varem Venuse klubi lähiselt kinni püüdnud ka salapäraselt käitunud ja valesti parkinud linnapea Edgar Savisaare TV3 nüüdseks hingusele läinud saate " Omakohus" tarvis. Tundub, et sealkandis lihtsalt juhtub ...

                      Mürka Praha tänavatel...
                      Last edited by privador; 29.11.12, 11:59.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9686
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Tänane esimene sess, mingi kümnes käsi:


                        $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                        6 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ($516.01) 129bb
                        UTG+1 ($406) 102bb
                        Hero (CO) ($404) 101bb
                        BTN ($164.73) 41bb
                        SB ($394.02) 99bb
                        BB ($869.40) 217bb

                        Pre-Flop: ($6, 6 players) Hero is CO 5 A 8 A
                        2 folds, Hero raises to $14, 2 folds, BB raises to $44, Hero raises to $134, BB calls $90

                        Flop: Q 2 6 ($270, 2 players)
                        BB checks, Hero bets $96, BB raises to $555.20, Hero goes all-in $174

                        Turn: Q ($810, 2 players, 1 all-in)

                        River: 3 ($810, 2 players, 1 all-in)

                        Final Pot: $810
                        BB shows three of a kind, Queens
                        7 10 Q A
                        Hero shows two pair, Aces and Queens
                        5 A 8 A

                        BB wins $1,092.40 (net +$403.20)

                        Hero lost $404




                        no mida *****

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #9687
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          lol su "tujud" on hullemad kui naisterahval imo :D üks päev fuck 6max .. järgmine p2ev nyyd ainult full ring nlhe 3 päev omaha hu ja järgmine p2ev 6max taas :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9688
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            leits: uued lauad. Lauas 3-4 vaala.

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #9689
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              LOL...coca ikka oskab oma "bragidega" mõnituslaviine endale kaela tõmmata

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #9690
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Tundub, et ma olen üks vähestest kes esikoha diili tegemist pooldab :D
                                Fk see 400 euri vms- esikoht, karikas, tiitlid jms loeb ja kui saad selle diiliga 100% kindlustada, siis ma teeks sama! Muidugi kui oleks mingi mõttetu väike turna, millest keegi midagi niikuiniigi ei kuule ja esikoht mingit tiitlit/karikat ei anna, siis mängiks lõpuni. Eriti kui vastane shortstacki mängu ei jaga ja tunnen mingitki edget.

                                Comment

                                Working...