Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kellega sa rääkisid? IMO ma ei näe hästi lugeda, prillid teises toas. Saaksid fonti suuremaks panna, eriti neid bolditud osasid? :)
Kellega sa rääkisid? IMO ma ei näe hästi lugeda, prillid teises toas. Saaksid fonti suuremaks panna, eriti neid bolditud osasid? :)
liiguvad Prahasse ning osalevad 1200€-se osalustasuga GSOP-i põhiturniiril! NICE ! :D
TC
A
8
A
(
Comment