Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Aga sa ei võitnud ju seda turniiri, sa põhimõtteliselt ostsid võidu. Huvitav kas sellised diilid nt Eesti Meistrikatel ka lubatud on? WSOP-l saaks küll lifetime bänni.
Muidu hea diil sinu poolt eelmainitud põhjustel, aint enesekindluse osa makes 0 sense to me.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
Muidu hea diil sinu poolt eelmainitud põhjustel, aint enesekindluse osa makes 0 sense to me.
TC
9
K
10


Comment