[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #9661
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    OK, ma parandan ennast veidi. Kuna see aasta on maximaalselt aiataha läinud ning LIVE tulemused põhimõtteliselt puuduvad, siis üks suurem võit mõjub enesekindlusele ja mindsetile väga hästi
    Aga sa ei võitnud ju seda turniiri, sa põhimõtteliselt ostsid võidu. Huvitav kas sellised diilid nt Eesti Meistrikatel ka lubatud on? WSOP-l saaks küll lifetime bänni.

    Muidu hea diil sinu poolt eelmainitud põhjustel, aint enesekindluse osa makes 0 sense to me.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #9662
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Sulle ja teistele soovitan külastada seda saiti: http://www.ksa.ee/hinnakiri/
      Ma soovitaks vähem pokkerit mängida, et oleks vähem pappi jahu jaoks .

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9663
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Aga sa ei võitnud ju seda turniiri, sa põhimõtteliselt ostsid võidu. Huvitav kas sellised diilid nt Eesti Meistrikatel ka lubatud on? WSOP-l saaks küll lifetime bänni.

        Muidu hea diil sinu poolt eelmainitud põhjustel, aint enesekindluse osa makes 0 sense to me.
        Kuidas ma ei võitnud ja kuidas ma ostsin :D?
        edit: see on umbes sama, kui bumhunterile öelda:"sa ei võitnud seda raha ausalt, sa tegid sohki, mängides nõrgematega."


        WSOPil ja mujal on kindlasti reegel, et HUs pead mängima vähemalt mingi X summa peale.
        Last edited by hotcocacola; 29.11.12, 02:33.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9664
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
          Ma soovitaks vähem pokkerit mängida, et oleks vähem pappi jahu jaoks .
          ma soovitaks sul rohkem pokkerit mängida, oleks rohkem pappi jahu jaoks

          Comment

          • supernova66666
            Grinder
            • Nov 2012
            • 732

            #9665
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ma soovitaks sul rohkem pokkerit mängida, oleks rohkem pappi jahu jaoks
            sul ma soovitaks coach võtta et sa breakeven ei jookseks enam

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #9666
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Kuidas ma ei võitnud ja kuidas ma ostsin :D?
              edit: see on umbes sama, kui bumhunterile öelda:"sa ei võitnud seda raha ausalt, sa tegid sohki, mängides nõrgematega."


              WSOPil ja mujal on kindlasti reegel, et HUs pead mängima vähemalt mingi X summa peale.
              HU-s tegid diili ju, et esikoha saad endale, mitte sa ei mänginud/flipanud esikoha peale

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #9667
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Võitjate üle kohut ei mõisteta, obv annab ka selline võit kerge egobuusti.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9668
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Keegi PLOd ja MEd kavatseb mängida?

                  Either something is wrong or the page doesn't exist.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #9669
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    1.)Ooo my god. Esimene käsi PLO400hu lauas täiesti tundmatu vastu:

                    $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                    2 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    SB ($400) 100bb
                    Hero (BB) ($400) 100bb

                    Pre-Flop: ($6, 2 players) Hero is BB K 9 2 K
                    SB raises to $8, Hero calls $4

                    Flop: Q 8 10 ($16, 2 players)
                    Hero checks, SB bets $12, Hero raises to $40, SB calls $28

                    Turn: 5 ($96, 2 players)
                    Hero bets $84, SB calls $84

                    River: 4 ($264, 2 players)
                    Hero bets $263.50, SB calls $263.50

                    Final Pot: $791
                    Hero shows a flush, King high
                    K 9 2 K
                    SB shows
                    A Q 4 Q

                    Hero wins $790.50 (net +$395)

                    SB lost $395.50






                    11 kätt hiljem:

                    $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                    2 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    Hero (SB) ($762.32) 191bb
                    BB ($433.78) 108bb

                    Pre-Flop: ($6, 2 players) Hero is SB K 7 6 J
                    Hero raises to $8, BB calls $4

                    Flop: 8 4 9 ($16, 2 players)
                    BB checks, Hero bets $12, BB raises to $24, Hero calls $12

                    Turn: 3 ($64, 2 players)
                    BB bets $32, Hero calls $32

                    River: 5 ($128, 2 players)
                    BB bets $48, Hero raises to $156, BB goes all-in $369.78, Hero calls $213.78

                    Final Pot: $867.56
                    Hero shows a straight, Five to Nine
                    K 7 6 J
                    BB shows a pair of Tens
                    10 10 4 2

                    Hero wins $867.06 (net +$433.28)

                    BB lost $433.78

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9670
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Krt, kahjuks võttis nats tagasi :(



                      $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                      2 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      Hero (SB) ($1,247.60) 312bb
                      BB ($343.28) 86bb

                      Pre-Flop: ($6, 2 players) Hero is SB 4 5 2 4
                      Hero raises to $8, BB calls $4

                      Flop: 4 8 J ($16, 2 players)
                      BB checks, Hero bets $15.50, BB raises to $31, Hero calls $15.50

                      Turn: K ($78, 2 players)
                      BB bets $77.50, Hero raises to $310, BB goes all-in $226.78

                      River: 6 ($686.56, 2 players, 1 all-in)

                      Final Pot: $686.56
                      Hero shows three of a kind, Fours
                      4 5 2 4
                      BB shows a flush, Ace high
                      A 8 3 3

                      BB wins $686.06 (net +$342.78)

                      Hero collects $5.72 (net -$343.28)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9671
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        LIHTSALT EPIC, mis peale viimast postitatud kätt toimuma hakkas. See neptuunvaal hakkas hittima ja võitma, härra võitis kõik potid, eriti suured. Muuhulgas hävisin ka teistes laudades, see pole reaalne mäng. Peale selle, et ma pidin juba ca kell 2 magama minema, saan 7.30 unele...forfuck sakes.

                        Ta oli alguses -2bi ja lõpuks istusin mina vist -2bi peal, kuniks sain tasapisi ülesse ja ülesse.
                        Ja siis ta juhtus, minu elu üks kõige TOOREMAID (rõhk on O-l) potte:


                        $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                        2 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        Hero (SB) ($1,220.84) 305bb
                        BB ($1,055.80) 264bb

                        Pre-Flop: ($6, 2 players) Hero is SB 10 7 3 6
                        Hero raises to $12, BB raises to $28, Hero calls $16

                        Flop: J 7 7 ($56, 2 players)
                        BB checks, Hero bets $40, BB calls $40

                        Turn: 7 ($136, 2 players)
                        BB bets $88, Hero calls $88

                        River: 4 ($312, 2 players)
                        BB bets $144, Hero raises to $516, BB raises to $888, Hero goes all-in $1,064.84, BB goes all-in $11.80

                        Final Pot: $2,111.60
                        Hero shows four of a kind, Sevens
                        10 7 3 6
                        BB shows a full house, Jacks full of Sevens
                        J K J Q

                        Hero wins $2,276.14 (net +$1,055.30)

                        BB lost $1,055.80

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9672
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9673
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Päevale joon alla tõmmatud. Tuleb rahul olla.
                            Eile esimesed shotid plo400-600s algasid konkreetse tarega, mis jätkusid lõunal ja öösel, kuid lõpuks sain hommikuks peaaegu korda (ca -600$ kokku).

                            Hommikuse sessi pikkus oli väääääääääga pikk, 4.95hrs!

                            Oskab keegi öelda, kuidas PT3s Information boxis (graafikul olev kast andmetega) näitaks üldist plussi/miinust??

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by hotcocacola; 29.11.12, 05:43.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #9674
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Lisaks lubasin steikida kasutajat Chevy BWFi ME-le, kui teen reedeseks turnaks +7k$. Hetkeseis +1,1k.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #9675
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Rääkisin Joel Lindperega ning ta mainis, et tema ja Martin Müürsepp liiguvad Prahasse ning osalevad 1200€-se osalustasuga GSOP-i põhiturniiril! NICE ! :D


                                inb4 hardcore tint

                                Comment

                                Working...