[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #9571
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ärkasin 23.20.
    Tegin buyini Sunday Millionile.
    Ca 10nes käsi JJ vs KK pre AI and finito

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #9572
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Sinu postitus #9576 HM kellaaegade kohta 4-6 varahommikud.

      Kasutad HM nagu enamus mängijaid.

      Ehk HM2-s / PT4 s on kellaajalised filtrid ?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9573
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Otsin uut maximum mugavustega arvutitooli. Mis variandid on? (ainult Tartu pakkumised ning kasutatud kaupa ei otsi.)
        Hinnaklass: 100-500€

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9574
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Tänased kolm sessi:

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #9575
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Hakkasin enda erinevaid graafikuid vaatama.
            PLO200 eurolauad:

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #9576
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Kui ise laivis tahad toole vaadata ja proovida, siis E-Kaubamajas on mööblipoode päris palju, seal oli toole ka..siis veel seal Teguri mööblikeskuses ka. Paar nädalat tagasi ise käisin ka just otsimas tooli endale. Netist leiab ka päris palju firmasid mis pakuvad toole, aga kõige parem ise proovida ikka enne, osad toolid tundusid välisel vaatlusel suht normaalsed, aga proovides olid ebamugavad. Seal turu tn. Prisma hoones on ka mitu mööblipoodi.
              http://www.tegurimooblikeskus.ee/..sealt saad aadressi kui tahad.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #9577
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Coca - saada kiri PokerStarsi ja küsi, et äkki saad selle tooli omale osta, millega EPT-l hea tulemuse tegid. Kuna sessid olid pikad, siis pidi ju hea tool olema, et asjad ära ei väsinud, samuti kotid ei kleepunud kintsu ja tooli külge (vist? täpsustad äkki?). Muidugi hea luckbox ka. Soovitan seda sooja

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9578
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  :D:D pigem ma peaks kirja Swissotelli saatma..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #9579
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Jup.

                    Kusjuures toona, kui sind valiti Aasta Pokkerimängijaks, siis ma lootsin sisimas, et tuuaksegi see tool sinna. Algul istub tooli peal Eesti Pokkerikuningas Andres Burget nagu oma troonil. Siis astud mängu sina, haarad burksilt lokkidest, viskad ta rahva sekka ja istud ise oma uuele troonile ja karjud: kes siin kukkekke nüüd on ....

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #9580
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      lmao

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9581
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ja dj puldist lastakse:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9582
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                          2 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          SB ($198) 99bb
                          Hero (BB) ($219) 110bb

                          Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB 6 4 5 4
                          SB raises to $6, Hero calls $4

                          Flop: 6 2 4 ($12, 2 players)
                          Hero bets $11.50, SB calls $11.50

                          Turn: 2 ($35, 2 players)
                          Hero bets $22, SB raises to $59, Hero calls $37

                          River: 9 ($153, 2 players)
                          Hero checks, SB goes all-in $121.50, Hero calls $121.50

                          Final Pot: $396
                          Hero shows a full house, Fours full of Deuces
                          6 4 5 4
                          SB shows two pair, Sixes and Fours
                          6 4 J 5

                          Hero wins $395.50 (net +$197.50)

                          SB lost $198

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9583
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Nice!

                            $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                            2 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            Hero (SB) ($591) 296bb
                            BB ($374.50) 187bb

                            Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is SB A A 10 K
                            Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $54, BB raises to $162, Hero raises to $486, BB goes all-in $212.50

                            Flop: 6 Q 2 ($749, 2 players, 1 all-in)

                            Turn: 5 ($749, 2 players, 1 all-in)

                            River: 3 ($749, 2 players, 1 all-in)

                            Final Pot: $749
                            Hero shows a flush, Ace high
                            A A 10 K
                            BB shows a pair of Aces
                            A 8 5 A

                            Hero wins $860 (net +$374)

                            BB lost $374.50

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #9584
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              IMO sa peaksid hakkama PLO HI-LOW mängima, seal ehk on õnne rohkem.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #9585
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                LIMIT PLO HI-LOW - kaotab vähem ja pool panka saad tihtipeale.

                                Comment

                                Working...