[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #6976
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    imo on see hea paugupill, millega linnas bemmivendadele foori tagant ära minnes tagatulesid näidata. http://www.auto24.ee/used/913994
    Pakun, et vähemalt pool selle kuulutuse juures olevast tekstist ja andmetest ei vasta tõele. Ja auto on tõenäoliselt ise mingi tõsisema veaga või lihtsalt peetis ühtlaselt igalt poolt. Avoid.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #6977
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      2008a ja 56k läbisõit.

      Seems legit.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #6978
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
        Pakun, et vähemalt pool selle kuulutuse juures olevast tekstist ja andmetest ei vasta tõele. Ja auto on tõenäoliselt ise mingi tõsisema veaga või lihtsalt peetis ühtlaselt igalt poolt. Avoid.
        esimene asi mida selliste kuulutuste puhul vaadata tuleb on telefoni nr. ja sellel see puudub

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #6979
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Eraisik
          Tallinn
          Telefon: 553 0969

          Comment

          • 5gww
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 333

            #6980
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            esimene asi mida selliste kuulutuste puhul vaadata tuleb on telefoni nr. ja sellel see puudub
            müüa telefoni number on olemas ju.

            ega ma nii täpselt seda isendit mõelnudki, lihtsalt see str8 on päris korralik masin(vähemalt mulle tundub), auto24 rohkem neid polnud, siis panin selle näitena.

            //njh, alaskale jään alla kiirusega igatahes.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6981
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Isase auto teemal - A5 on ju naistekas! Eks tänapäeval ongi moes, autod on naistekad, õlled on naistekad, riietus jne
              lol, what? joo vähem aknooli plz

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Seda ma tegelt natuke kardangi, Coca kui eesti pokkerimaastiku komeet peaks ikka miski mehise masinaga eedeni hessis käima. Piinlik lugu kui räägid mõne välismaaalasega juttu ja öeldakse, et aa see Eesti kõige kõvem pokkerihunt, Raino Assmaa, a miks ta pedemobiiliga sõidab (loe naistekaga. toim.). Näiteks Durr´il on 3 autot: m3, s4, s600, aga võrrelgem cocat durriga, ta on ju miski 3 korda suurem durrist... seepärast peakski isasema auto ostma (kasvõi landcruiser) ja miskise kullast lehmaketi ka kaela.
              maasturid võite endale sisse istuda, need ei kõlba kuhugi.
              Ja Maxi, selle jutu peale ma eeldan, et sõidad Fiat Puntoga.
              Durril võib olla 3 helikopterit ka, tal on kordades kõvem bankroll.
              Õpi nimi õigesti kirjutama

              dont be hater, maybe jõuad jõuad kah tulevikus kuhugi

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6982
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                55€ Deepstack Turbo @ reedel kell 19.00 Tartu Olympicus.
                Seems fun, ajage end kohale

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #6983
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Seda ma tegelt natuke kardangi, Coca kui eesti pokkerimaastiku komeet peaks ikka miski mehise masinaga eedeni hessis käima. Piinlik lugu kui räägid mõne välismaaalasega juttu ja öeldakse, et aa see Eesti kõige kõvem pokkerihunt, Raino Assmaa, a miks ta pedemobiiliga sõidab (loe naistekaga. toim.). Näiteks Durr´il on 3 autot: m3, s4, s600, aga võrrelgem cocat durriga, ta on ju miski 3 korda suurem durrist... seepärast peakski isasema auto ostma (kasvõi landcruiser) ja miskise kullast lehmaketi ka kaela.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6984
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #6985
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Aeg oleks korraldada pokkeriprode riistapikkuse võistlused. Kõik mehed laua taha, vembod välja, ja kes tikutoosi küige kaugemale lükkab, on võitja.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #6986
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #6987
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          lol, what? joo vähem aknooli plz
                          Ma joon õlut, mitte õllemaitselist aknooli.
                          peace

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #6988
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Huvitav miks kõik peale coca hitti kohe tema raha paigutama hakkavad?

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #6989
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #6990
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                Huvitav miks kõik peale coca hitti kohe tema raha paigutama hakkavad?
                                Kui endal midagi paigutada pole, tulebki neid vajadusi alternatiivmeetodeid kasutades rahuldada.

                                Comment

                                Working...