[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #7006
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Andke tuld, peaks väga 5+ turka tulema ja rahadesse jõudmise korral võib autosse vabalt lõhnakuuse soetada

    Either something is wrong or the page doesn't exist.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #7007
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Vostrole vilkuvad tuled (Y), pühade aeg ikkagi.
      Last edited by Kloonike; 16.12.11, 10:42.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #7008
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Inimesed arvavadki, et kui on 95nda aasta auto, siis võiks olla 200k läbisõit, a reaalselt on kordades suurem.. ja kui juba 310k täis on, siis autot ei osteta.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #7009
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Inimesed arvavadki, et kui on 95nda aasta auto, siis võiks olla 200k läbisõit, a reaalselt on kordades suurem..
          Ei olegi siis nii v?

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #7010
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Emal 2002.a masin 202k ees , isal 2009.a masin ja 110k ees ja minul 95.a pill ja 238k ees.obv ei tea kui õige minu odomeetri näit on.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7011
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              tean inimesi, kes käivad türilt ja haapsalust iga päev kesklinna tööle, oma autoga. võiks korteri osta/rentida, ega see tänitav mutt pole põhjuseks, et igapäev teda külastada kodus :)
              Kunagi käis meil üks ülemus Jõhvi-Tallinn samamoodi, kui ei olnud just "põllul" Tartus, Viljandis, Pärnus jne. Temal oli küll ametiauto aga sick ikka. Ulme igatahes, miks peaks keegi eelistama oma riskifaktori tõstmist iga ilmaga sõitmise kaudu ning reaalselt raha säästmata korteri üürimise asemel.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7012
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Järgmine GSOP toimub 31.jaanuar-05.veebruar @ Salzburgis (Salzburgist edasi 60km kuskil mägedes, Pongaus).

                Uurin hetkel hotelle, sick...haiglased hinnad. Enamjaolt ca 130-200+€ per öö.
                Samas ega ei imesta, siis sellised Austria mäenõlvad turiste täis ning hinnad laes (high season). Krdi, Salzburgi ega Pongaust 10km kaugusele ka ei taha elama. Paksu lume ja külmaga väga sitt liikuda.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #7013
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                  müüa telefoni number on olemas ju.

                  ega ma nii täpselt seda isendit mõelnudki, lihtsalt see str8 on päris korralik masin(vähemalt mulle tundub), auto24 rohkem neid polnud, siis panin selle näitena.

                  //njh, alaskale jään alla kiirusega igatahes.
                  Ega SRT8 eurooplasele reeglina ei ütle midagi. M BMW, S/RS Audi ja AMG MB puhul on aga tuntud kõigile.

                  Tegu võib olla sama autoga, mida aasta+ tagasi üks USA autode müügiga tegelev firma 550K-ga müüs.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7014
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    lugesin vsiu OOPSi ülekannet:


                    Turniir jätkub...
                    Postitatud 6 minutid tagasi vsiu100 poolt • Tase 13

                    ...peale enam, kui tunni ajast pausi. Pausi põhjus oli Park kasiinole tehtud pommiähvardus.
                    Turniir peatati, kõik inimesed aeta kasiinost välja ja nüüd saime sisse tagasi.
                    Jätkame ca 10 min pärast.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #7015
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      mõni aparaadirex läx tilti ja tegi ähvarduse? sick maailm

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7016
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        $3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 4 players

                        Hero (BB): $1067.30
                        CO: $1971.00
                        BTN: $2432.20
                        SB: $457.80

                        Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with Q T T K
                        1 fold, BTN raises to $21, 1 fold, Hero raises to $66, BTN calls $45

                        Flop: ($135.00) 3 7 T (2 players)
                        Hero bets $102, BTN raises to $439, Hero raises to $1001.30 all in, BTN calls $562.30

                        Turn: ($2137.60) 5 (2 players - 1 is all in)

                        River: ($2137.60) 5 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $2137.60
                        Hero shows Q T T K (a full house, Tens full of Fives)
                        BTN shows J 8 7 9 (two pair, Sevens and Fives)
                        Hero wins $2135.60
                        (Rake: $2.00)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #7017
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          nice pot:P

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #7018
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            sain suurima miinupoti -1,8k.
                            Detsember -5,1k (-15bi). Ei ole midagi, shotitan 600s edasi...not giving up :D

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #7019
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              lol.. kas see jaanuaris gsop ongi see gsop final v eksin?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #7020
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Kui sa ei tee oma A.game pole motet mängida .. nii see -15bi tulebki

                                Comment

                                Working...