[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #5476
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #5477
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?
      kui see oli mulle mõeldud, siis ma ei vaielnud kaugeltki sinu poindiga, hoopis kitse ja kännu poindiga. obv on mõnele kindlustus mõistlikum, kui teistele, aga see point oli ka varem juba ära öeldud.

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #5478
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Just see on nagu kõige retardsem point siin teemas. Ise veel pokkerimängijad ja ei saa aru, et vahest AA kaotab preallini.

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #5479
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          mis teises käes erilist on? standard cooler ju? või mida sa CO asemel teisiti teeks?

          Comment

          • siga
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 251

            #5480
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            IMO oleks open-foldinud flopil. WHAAAAAAAAAALANE auto sul muidu, kahju et sõita ei või.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #5481
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              2. käe folpi panus veel huvitavam minu meelest miks terve pot ???

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #5482
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Põnev teema ja mulle Mersu ost meeldib, ei ole vaja mingeid audisi :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5483
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  hahaha, see on nendest tuunitud piltidest minu 2.nd fav :D.
                  A kes tagumine vend on? Mingi lambikas või Paavo (jubedalt meenutab teda)
                  Mulle meenutab peokunni :P

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #5484
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                    2. käe folpi panus veel huvitavam minu meelest miks terve pot ???
                    +1

                    Call tundub ka kehv. Kui aus olla milline kehvem käsi seal üle potbeti shoveb. Paardunud boardil tõmbed seda ei tee ju.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #5485
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      +1

                      Call tundub ka kehv. Kui aus olla milline kehvem käsi seal üle potbeti shoveb. Paardunud boardil tõmbed seda ei tee ju.
                      lol.
                      vastase ranges igasugused Tx käed. coca saab mega oddsid callimiseks. fold oleks seal täielik money burn. cocal veel trips A kickeriga

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #5486
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                        2. käe folpi panus veel huvitavam minu meelest miks terve pot ???
                        sest vastaste ranges on rohkelt rundown käsi, mis riivavad sellist boardi. Nagu näha, siis üks vend riivaski, nutserisse.
                        Suure pot betiga vastased shipivad oma 3-se wrapiga + halvad mängijad callivad QQxx+.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5487
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          +1

                          Call tundub ka kehv. Kui aus olla milline kehvem käsi seal üle potbeti shoveb. Paardunud boardil tõmbed seda ei tee ju.
                          wtf mehed, kas te olete üldse omahat mänginud :D? ma loodan et see oli level.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #5488
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            minu kohta võid siit samast natuke varem lugeda.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5489
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              wtf mehed, kas te olete üldse omahat mänginud :D? ma loodan et see oli level.
                              Imo seal käes piisab ainult holdemi mängimiskogemusest. Käsi mängib täiesti enda eest.

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #5490
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Kim Jong-il looking at olive oil.
                                The Dear Leader liked to look at things. Good night, sweet prince.

                                Comment

                                Working...