[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #6301
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    viimased 3p olen rõvedas ajagraafikus:
    Saan magama 14-16 vahel ning ärkan 23-01. Täna läheb raskeks

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6302
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      $2/$4 Pot Limit Omaha Hi -

      Hero (BTN/SB): $754.00
      BB: $631.50

      Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with T A A Q
      Hero raises to $12, BB raises to $20, Hero raises to $44, BB calls $24

      Flop: ($88.00) 6 4 A (2 players)
      BB checks, Hero bets $68, BB raises to $136, Hero raises to $495.50, BB raises to $587.50 all in, Hero calls $92

      Turn: ($1263.00) 7 (2 players - 1 is all in)

      River: ($1263.00) 3 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $1263.00
      Hero shows T A A Q (three of a kind, Aces)
      BB shows 4 J 4 J (a flush, Ace high)
      BB wins $1262.50
      (Rake: $0.50)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6303
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        ja otsa::

        $2/$4 Pot Limit Omaha Hi - 2 players -

        Hero (BB): $420.50
        BTN/SB: $1324.00

        Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K 2 6 K
        BTN/SB raises to $12, Hero calls $8

        Flop: ($24.00) K 6 A (2 players)
        Hero checks, BTN/SB bets $23.50, Hero raises to $94, BTN/SB raises to $300, Hero raises to $408.50 all in, BTN/SB calls $108.50

        Turn: ($841.00) 3 (2 players - 1 is all in)

        River: ($841.00) 3 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $841.00
        Hero shows K 2 6 K (a full house, Kings full of Threes)
        BTN/SB shows 5 A A 4 (a full house, Aces full of Threes)
        BTN/SB wins $840.50
        (Rake: $0.50)


        quitisin vaala vastu :(
        ma liiga tilted

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #6304
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ah minge perse oma 400ga, seda limiiti ei saa biitida

          ametlikult jätan 400 bummimisest väjlja

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #6305
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            Ma oleks võtnud midagi sellist: http://flex.ee/3958-Dell-XPS-17-Alumiinium-Full-HD (ilmselt endale ostangi enne järgmist reisi).
            ei tea kas reisimiseks on kõige etem, jube kuradi kolakas. mul eelmise generatsiooni XPS17, kaalub kaks korda rohkem, ja aku ei pea mitte kui muhvigi vastu normaalsete setingutega, tund maks. ja madalamaks ei saa ka lasta, marutilti ajab kui sekundi murdosa peab ootama peale hiirevajutust. aga muus osas väga väärt pill

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6306
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              tlna tripp hetkel +196$ ja 3700 vppd

              Praegu olen graafikus, et jõuda 200k milestoneni

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6307
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                [YOUTUBE]5PWHs7jTj8M&NR=1[/YOUTUBE]

                tänast päeva iseloomustab see

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6308
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  [YOUTUBE]f6PhFXTEihk[/YOUTUBE]


                  yea i like

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #6309
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Kurat ma juba lugesin et Laas & Bodybangers

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #6310
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Aasta mängija ja aasta live mängija tiitel kotis.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #6311
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Palju õnne!

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #6312
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          congratz

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #6313
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            tytyty

                            Mauri ütles hästi:"Tubli töö, aga uuel aastal neid tiitleid kaitsta on raske."

                            :)

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #6314
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              GZ

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #6315
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                õnnitlused härrale!

                                Comment

                                Working...