[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #7051
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    vale topic...
    Last edited by Poke; 19.12.11, 00:25.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7052
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Peale seda kätt kirjutasin chatti: r u high?
      Paavo vaatas läbi skaibi ja oli ikka väga üllatunud...wtf
      See sess jäi -2,4k. PLO400s hävisin -10bi...lol


      $2/$4 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

      Hero (SB): $531.10
      utreg (BB): $424.00
      choyen (UTG): $374.40
      thenutspt (MP): $400.00
      Kaksteistkud (CO): $409.00
      L. Veldhuis (BTN): $400.00

      Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with T 9 J Q
      3 folds, L. Veldhuis raises to $12, Hero raises to $40, 1 fold, L. Veldhuis calls $28

      Flop: ($84.00) 5 T K (2 players)
      Hero bets $60, L. Veldhuis calls $60

      Turn: ($204.00) 6 (2 players)
      Hero bets $201, L. Veldhuis raises to $300 all in, Hero calls $99

      River: ($804.00) 7 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $804.00
      Hero shows T 9 J Q (a pair of Tens)
      L. Veldhuis shows 6 3 7 5 (two pair, Sevens and Sixes)
      L. Veldhuis wins $801.00
      (Rake: $3.00)
      Last edited by hotcocacola; 19.12.11, 00:26.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7053
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Tegin elu pikima PLO sessi plo400-600:
        * 3870 kätt
        * HEMi järgi genesin reiki 792$, nice...lol
        * plo400s hävisin 10bi
        * plo600s võitsin pea 3bi

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #7054
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          PTR ajab siis ilmselgelt kägu, kuna
          a) näitab käte arvuks Sul viimase sessi kohta 2996
          b) PLO600s võitsid peaaegu 4 bi
          c) PLO400s kaotasid peaaegu 8 bi
          :D

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #7055
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            mina nende Veldhuisi kätega ei hõiskaks, shanss on, et sa varsti teda mõnel live eventil kohtad. saad kannaga näkku nagu Elky.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7056
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              mina nende Veldhuisi kätega ei hõiskaks, shanss on, et sa varsti teda mõnel live eventil kohtad. saad kannaga näkku nagu Elky.
              roundhouse kick :D
              Last edited by vilkar; 19.12.11, 10:33.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #7057
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Ma usun, et näiteks MMA reeglite järgi murraks Coca Veldhuisi ilma suurema ettevalmistuseta maha. Selles "matšis" võitles Elky nagu ta oleks nädal aega ennam joonud, muidugi Veldhuisi jalalöök oli decent, aga tuli puhtalt suurema treenituse pealt.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #7058
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Ma usun, et näiteks MMA reeglite järgi murraks Coca Veldhuisi ilma suurema ettevalmistuseta maha. Selles "matšis" võitles Elky nagu ta oleks nädal aega ennam joonud, muidugi Veldhuisi jalalöök oli decent, aga tuli puhtalt suurema treenituse pealt.
                  nalja teed?

                  loodan, et level

                  Comment

                  • siga
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 251

                    #7059
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    nalja teed?

                    loodan, et level
                    Kunagi ei või teada, milleks see mees tegelikult võimeline on.

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #7060
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Kägaras!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7061
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas siga Vaata postitust
                        Kunagi ei või teada, milleks see mees tegelikult võimeline on.
                        kled tont, võta end kokku
                        Last edited by hotcocacola; 19.12.11, 16:49.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #7062
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Coca, mis nüüd? Ega selles midagi hapusti pole, et sinu sarnaseid isikuid olemas on.

                          http://www.tineye.com/search/e057adc...51466b9a69ccc/

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #7063
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Coca, mis nüüd? Ega selles midagi hapusti pole, et sinu sarnaseid isikuid olemas on.

                            http://www.tineye.com/search/e057adc...51466b9a69ccc/
                            Just! HCC asemel ma pommiks juba ammu oma isa tema võimalike kõrvalhüpete pärast, kuid kahjuks minu puhul ei ole see võimalik. Muidu minu potsentsiaalne vend töötab nii 60km kaugusel minust aga kui pappi pole, siis seda pole.

                            Comment

                            • siga
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 251

                              #7064
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              kled tont, võta end kokku
                              [youtube]d4mdDDSyCLQ[/youtube]

                              Sry, mees mul on arvutis vaid MS paint ja mina su nägu sellele ambaalile ette photoshoppinud ei ole.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7065
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Tänase päeva hittimisträxx

                                [YOUTUBE]sg-7sNtjYiU[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...