[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #6196
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



    Rehvide sobivustabel, et kogemata kilo euri eest mööda ei läheks

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6197
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas ragZag Vaata postitust
      Millisest MB mudelist jutt käib?
      keri mõned lehed tagasi, näed linke


      aga enamus minu tuttavaid soovitavaid väiksemai (uusi) velgi ja naastrehve. Tõenäoliselt nii juhtubki :)


      muudan veidi teemat.

      Kahju, et EST Air oma lennugraafikuid muutis :(.
      Juba mitmendat nädalat saab TRT-TLN @ 05.30 Tartust ja TLN-TRT @ 23.30 (vist) Tallinnast. See lööb minu graafikui veits sassi, aga pole midagi parata :D

      Tuttavad ytlesid, et see on sellepärast, et öösel on lennujaamamaksud väga madalad (teatavasti EST Air on soliidne kaotav fish...)

      Comment

      • marcoloco
        FPP Pro
        • Nov 2010
        • 203

        #6198
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Kahju, et EST Air oma lennugraafikuid muutis :(.
        Juba mitmendat nädalat saab TRT-TLN @ 05.30 Tartust ja TLN-TRT @ 23.30 (vist) Tallinnast. See lööb minu graafikui veits sassi, aga pole midagi parata :D

        Tuttavad ytlesid, et see on sellepärast, et öösel on lennujaamamaksud väga madalad (teatavasti EST Air on soliidne kaotav fish...)
        Tartu lennujaama septembrikuu statistikast ilmneb, et Estonian Airi 33-kohaline Saab sõitis Tallinna ja Tartu vahet keskmiselt 5,5 inimesega pardal. Päris reisijateta pole lennuk siiski sõite teinud, kõige vähem on olnud pardal kaks klienti.


        Varahommikune ja hilis6htune Tartust ongi normaalgraafik, p2evased lennud olid ajutine teema paar kuud ja siis ka kohe klientide arv kahanes. Enamik soovibki ju varahommikul tallinna saada, et siis mingile euroopa lennule ymber istuda v6i tallinnas koosolekud. Samamoodi 6htul tagasi tulekuga.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #6199
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ty marco



          Rexid, visake linke, infot, aadresse vms, kust leida 16''seid velgi enda MB-le.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6200
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ty marco



            Rexid, visake linke, infot, aadresse vms, kust leida 16''seid velgi enda MB-le.
            sina nagu balla l2hed silberisse lööd jalaga ukse lahti ja ütled, et 16 veljed + rehvid .. :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6201
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              sina nagu balla l2hed silberisse lööd jalaga ukse lahti ja ütled, et 16 veljed + rehvid .. :)
              Või palgata omale sekretär ja autojuht. Seda killukest peaks tal seal sukasääres ju olema küll ja küll.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #6202
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                sina nagu balla l2hed silberisse lööd jalaga ukse lahti ja ütled, et 16 veljed + rehvid ja KOHHHE!
                FYP

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6203
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  sina nagu balla l2hed silberisse lööd jalaga ukse lahti ja ütled, et 16 veljed + rehvid INSTA !!!!!!!!!!!!!!!.. :)
                  FYP !

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #6204
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



                    http://www.auto24.ee/products/search...id=1&o=&order=

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #6205
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      aga oskab keegi rääkida hinnavahest? Kas Silberis seda teha on tõesti väga kallis?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #6206
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ma omal ajal otsisin oma amsinale talveks teisi velgi ja rehve, siis esindusest ostsin aint veljed, sest neid kuskilt mujalt odavamalt ei saanud, rehvid ostsin siiski eraldi miskisest rehvifirmast, ise olen lamellide fänn, blizakid mis mul on on superhead, aga tagaveolisele autole nagu sul soovitaks pigem naaste, ja toll võta väiksem ja eraldi veljed kindlasti.

                        mis puutub sellesse, et mis velje suurused ja rehvi suurused.. siis mine tuimalt jaluta silberisse või kuskile esindusse sisse... obv ikka koos autoga, näita hoolduse meestele kätte ja küsi, mida nemad soovitavad, las nad seletavad ja põhjendavad + lase neil hinnapakkumine teha paberil.. voilaa.. ongi sul kerge vaevaga ja tasuta käes nõuanne mis mõõduga veljed ja rehvid osta, obv sa ei pea selle hinnapakkumise peale ostma, aga vähemalt on sul selge pilt numbritest mis autole alla panema pead.. ja ära häbene lisaküsimusi küsida mis vähegi pähe tuleb:-)

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #6207
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          lifehacks level 39

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #6208
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Comment

                            • Remokk
                              Jube Noob
                              • Nov 2011
                              • 171

                              #6209
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.


                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #6210
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                aga oskab keegi rääkida hinnavahest? Kas Silberis seda teha on tõesti väga kallis?
                                Üldiselt on Silberautos asjad tunduvalt kallimad jah. Enamik, kes garantii pärast ei pea seal käima, ei käi.

                                Enda viimane kogemus on ka suht ebameeldiv. Auto andis veateadet, et õhkvedrustusel on midagi viga, mine teenindusse. Käisin kokku 5 korda. Igakord 150-400 EURi arve. Midagi ei leitud, kõik testid pidid 100% korras olema, aga nad oma peaga seal üht-teist ikka vahetasid (peale mida veateade ei kadunud). Lõpuks soovitati veel midagi 400+ EURi eest vahetada, aga auto enam veateadet ei näita, kadus ise ära. Bottom line - iga liigutus maksab, töö kvaliteeti või tulemust ei garanteeri keegi. Kui TV parandusse viid, siis tavaliselt nad raha ei küsi, kui korda ei saa. Silberis see ei kehti.

                                Eelmisel aastal rehve ja velgi küsides pakuti vist ainult tehaseoriginaale kui küsisin. Ja neile oli mõnus tala vahele pandud ofc.

                                Comment

                                Working...