[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #6181
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kaotasid 4st flipst 3? Päris haige värk ikka. 2oleks matemaatiliselt ikka õigem

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6182
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
      Kaotasid 4st flipst 3? Päris haige värk ikka. 2oleks matemaatiliselt ikka õigem
      ROFL. Sitaks haige onju :P Väga hea nli

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6183
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        noo, peab nurisema:D

        1.) Vsiu vastu OESD+FD vs 2 paari, selle võitsin
        2.) Vsiu vastu preflop A6o vs KQo - floppi Q
        3.) Vsiu vastu preflop AQo vs 56s - flop 56x....
        4.) Paveli vastu preflop 77 vs AKo - flop Kxx...

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #6184
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Rehvide koha pealt niipalju, et

          Ees on laius 235 ja taga 245

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6185
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ma vist ostaks vist naelad .. Ma olen 2-3 talve pand lamelliga .. linnas on fine muidugi, aga krt kuhugi maateedele satud vahepeal kus jäine pigem mitte lumine, siis on küll kohati tunne, et uisud oleks autol all

            Mõistlikum prolly tõesti sul mingi 16" velg võtta ja sinna peale rehvid lükata. Kui sul just mingi 5 liitrine elukas pole millel on ma ei tea kui suured pidurikettad ja alla 18" velg ei mahugi alla :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6186
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              velg 18.

              Mul Tartu silberis üks tuttav, ta ytles, et maybe hakkab ABS streikima, aga seda peab uurima
              Last edited by hotcocacola; 19.11.11, 17:21.

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #6187
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mul endal ka tagaveoline auto, sinu omal peaks igasugused fancyd veokontrollid olema ja asjad, aga kindlasti soovitan naast rehvid panna, 16" peaks olema kõige ideaalsem, siis saad natuke kõrgema profiiliga rehvi (Sõiduomadustelt parem talvel) ja kindlasti peaks tunduvalt kitsamad olema, kui need 245 või 235. Mida kitsamad on seda paremini läheb lumest läbi...Ja see ka hea, kui taga on üks number laiemad rehvid, samuti sõiduomadused paremad (halb asi on see, et tagarehvid kuluvad kiiremini ja siis ei saa neid nö vahetada järgmine talv, et paned tagumised ette) Aga sul rahabossil peaks savi olema ju :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #6188
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  hmm, kahtlen, et abs'l midgai juhtuda saab .. Üldiselt on juhi uksepakul või osadel ka tankimis luugil täpselt kirjas, mis rehvid alla lähevad ning mitu tolli nad olla võivad .. vastavlt sellele valida .. ez

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6189
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    (Y)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #6190
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      coca käib Tallinnas lennukiga, ma läheks ikkagi lamelli peale välja, maanteeamet ka õnnelikum - ei lõhu oma naastudega maanteed :)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #6191
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ma läheks piikide peale välja, kui mul oleks selline auto ja naine sõidab.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #6192
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          lol :)

                          Comment

                          • ragZag
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 34

                            #6193
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Millisest MB mudelist jutt käib?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #6194
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Ma läheks piikide peale välja, kui mul oleks selline auto ja naine sõidab.
                              Küllap HCC naine oskab ka piikide peale välja minna ja mingi aja pärast saame ka meie teada teada või siis mõned näha, mida ühisel meelel "otsustati".

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #6195
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Piigid+
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ftw,,

                                Comment

                                Working...