[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #5386
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tegelt tekkis mul küsimus, et miks selline intervju?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #5387
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      No mina ie tea .. imo kasko on suht must be .. satub õnnetult mingi kits või rebane kuskil ette ..

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #5388
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        No mina ie tea .. imo kasko on suht must be .. satub õnnetult mingi kits või rebane kuskil ette ..
        +1 See on nii obv, kui olla saab. Kui võtta just tavainimese seisukohalt. Ei ole ikka naljalt keskmisel eestlasel taga taskust seda 100-200k eeki võtta, kui jumal teab, mille pärast sõidetakse auto mahakandmisele.
        Väärt masin coca (Y)

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #5389
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          balla tapeet

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #5390
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            +1 See on nii obv, kui olla saab. Kui võtta just tavainimese seisukohalt. Ei ole ikka naljalt keskmisel eestlasel taga taskust seda 100-200k eeki võtta, kui jumal teab, mille pärast sõidetakse auto mahakandmisele.
            Väärt masin coca (Y)
            See kõik on tõsi, aga pokkerimängijana saad aru, et see on long therm -EV tegelikult.
            Kui ei ole maksta, siis ei ole tarvis ka nii kallist autot osta.

            Kõik võime bad beate saada, selleks ongi bankroll management, seda võiks siis teoorias ka elus praktiseerida.

            cliffs: kasko on -EV ja codecci wins thread.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #5391
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Modedel palun maxi spoiler eemaldada.

              kucole: ma ei tea, võeti ühendust, et soovitakse story kirjutada. Ma polnud vastu.

              ok2aale: tegemist mu töötoaga ja mis pole remonti saanud juba rohkem kui 5a. Siin toas muu elutegevus puudub, kui siis vaid seljuhul kui pean mõnda pokkeriprod majutama
              Last edited by hotcocacola; 08.09.11, 15:56.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #5392
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                See kõik on tõsi, aga pokkerimängijana saad aru, et see on long therm -EV tegelikult.
                Kui ei ole maksta, siis ei ole tarvis ka nii kallist autot osta.

                Kõik võime bad beate saada, selleks ongi bankroll management, seda võiks siis teoorias ka elus praktiseerida.

                cliffs: kasko on -EV ja codecci wins thread.
                Need pokkerimängijad, kellele sina viitad on ikka üks üsna kitsas ringkond, aga neil jah võibolla tõesti. Ma mõtlesin üldiselt kaskost, kui sellisest.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #5393
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Modedel palun maxi spoiler eemaldada.

                  kucole: ma ei tea, võeti ühendust, et soovitakse story kirjutada. Ma polnud vastu.

                  ok2aale: tegemist mu töötoaga ja mis pole remonti saanud juba rohkem kui 5a. Siin toas muu elutegevus puudub, kui siis vaid seljuhul kui pean mõnda pokkeriprod majutama


                  Coca kui sa ei taha enam PP meme olla, siis sa pead ainult ütlema seda. pointless on butthurt olla imo
                  Last edited by Maxi; 08.09.11, 16:14.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #5394
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Oleme nüüd sõbralikud ja Cocal edukat tulevast paarutamist.

                    Ökosõitu ning libedakoolitust peaksid kindlasti oma autoga tegema.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5395
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust


                      Coca kui sa ei taha enam PP meme olla, siis sa pead ainult ütlema seda. pointless on butthurt olla imo
                      lol?

                      Pm mlle ei meeldi kui minujaoks tundmatu tegelane postitab minust selliseid pilte. Postita enda nimi/pilte, ma hea meelega geneks photoshopis veic...vaatame kuida ssulle see meeldiks ja kas oleksid butthurt. Peace.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #5396
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Minu näoga piltidel ei ole tähendust selles mõttes, et ma olen tundmatu. HCC on nagu trademark, varsti tulevad kruusid ja pusad ja muu nänn. Feimi tuleb ju.
                        Tiinekad tartu kaupsis juba praegu kannavad sinu pildiga T-särke, millest me räägime üldse

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #5397
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Lol.. aga miks see €100 seal ikkagist on?! :D Auto on muidugi kena :)

                          Kõik oli kena niikaua, kuni ma antud posti põhjal teemasse süvenema hakkasin ja aru sain, et HCC ütles, mis mõtles ja ka tegi nii.

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #5398
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Tõesti Maxi sa võiksid natuke tagasi tõmmata. Kui sa postitama hakkasid siin foorumis, olid sul head naljad ja puha, aga viimasel ajal oled asju üle vindi hakand keerama.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5399
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Maxil on häid nalju olnud, a igal asjal on piir :), no offence. Kuigi tollel pildil hakkas mlle silma 100€-ste pakk, mida olid kordades suuremaks teinud...lol

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #5400
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                OT: prolly enda piltidest siuke jama ka ei meeldiks, aga sitaks naerma ajas kyll .. :D

                                Comment

                                Working...