Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
(Y) krt ise pole haiguse tõttu mõnda aega grindida saanud, aga nüüd vist health doomswing lõppemas :D Aga see käsi siiski- kui viitsid pane see 2+2 näiteks ja anna teada mida skillerid räägivad, tundub küll selline olukord, kus ma mõtleks, et mind pannakse AA peale ja tahaks nagu nuppe panna flopiraisile, aga enamasti oleme ikka päris sitas seisus.
(Y) krt ise pole haiguse tõttu mõnda aega grindida saanud, aga nüüd vist health doomswing lõppemas :D Aga see käsi siiski- kui viitsid pane see 2+2 näiteks ja anna teada mida skillerid räägivad, tundub küll selline olukord, kus ma mõtleks, et mind pannakse AA peale ja tahaks nagu nuppe panna flopiraisile, aga enamasti oleme ikka päris sitas seisus.
TC
Comment