[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #5401
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    OT: prolly enda piltidest siuke jama ka ei meeldiks, aga sitaks naerma ajas kyll .. :D
    +1

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #5402
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Eks ta selline hea maitse piiri kompamine on koguaeg olnud. Ma proovin ennast tagasi hoida mõnda aega :D

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #5403
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        jah kindlustus on üldjuhul mõttetu. Minu arust kunagi oli isegi Oleg Gross jätnud kindlustamata terved tehased. Ja yks tehas läks põlema ja koik olid shokis, et kuda kindlustamata. Aga eks see oli äriplaani sisse kirjutatud
        aga samas kui ikka bankrolli pole ei saa nii suuri riske votta
        Ei kujutaks ettegi, et peaksin reisile minema ilma kindlustuseta. Tervis on ikka see, kus +EV arvutada rahaliselt on suht pointless

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5404
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Kas te olete ennast ogaraks joonud või? Mis mõttes te ei teeks sellele autole kaskot? On teil aimu üldse, mis asjad maksta võivad, kui midagi juhtub? Mingi harilik velje vargus koos talverehvidega võib maksta vabalt 3K+€ või näiteks hakkad telefoni näppima ja sõidad kellegile tagant selga. Esiots sodi, radikad-värgid sodid, lansekad kõverad ja mootor viltu peal. Kere vajab kerget venitust ja voila - arvan, et selle auto puhul alla 10K€ ei ole ükski sellise remondi arve.
          Ja mis kõige hullem - pannakse rotti maja eest!! Ja siis palju õnne. Ostad tagasi 5K€?
          Kasko on kohustuslik meie riigis, meie oludes.

          Oma kogemustest - sõitsin paar aastat Mazda 3-ga. suvel käisin metsas kalal ja suutsin tagurdada mingi kännu otsa nii õnnetult, et küljekarp jumala sees. Peale vaadates vaatasin, et huinja. Kalkulatsioon tehti, siis pidin perseli kukkuma. Selle käki karbi vahetuse eest küsiti 65K eeku. Auto enda väärtus oli vast 2x rohkem see moment. Maksin 3K oma vastutuse ja olin happy. Ma ei kujuta ette, kui mul ei oleks kaskot olnud....
          Last edited by Kotkas1000; 08.09.11, 17:27.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #5405
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Kas te olete ennast ogaraks joonud või? Mis mõttes te ei teeks sellele autole kaskot? On teil aimu üldse, mis asjad maksta võivad, kui midagi juhtub? Mingi harilik velje vargus koos talverehvidega võib maksta vabalt 3K+€ või näiteks hakkad telefoni näppima ja sõidad kellegile tagant selga. Esiots sodi, radikad-värgid sodid, lansekad kõverad ja mootor viltu peal. Kere vajab kerget venitust ja voila - arvan, et selle auto puhul alla 10K€ ei ole ükski sellise remondi arve.
            Ja mis kõige hullem - pannakse rotti maja eest!! Ja siis palju õnne. Ostad tagasi 5K€?
            Kasko on kohustuslik meie riigis, meie oludes.

            Oma kogemustest - sõitsin paar aastat Mazda 3-ga. suvel käisin metsas kalal ja suutsin tagurdada mingi kännu otsa nii õnnetult, et küljekarp jumala sees. Peale vaadates vaatasin, et huinja. Kalkulatsioon tehti, siis pidin perseli kukkuma. Selle käki karbi vahetuse eest küsiti 65K eeku. Auto enda väärtus oli vast 2x rohkem see moment. Maksin 3K oma vastutuse ja olin happy. Ma ei kujuta ette, kui mul ei oleks kaskot olnud....
            See juba mehe jutt.. Seda mõtlesingi, et MB jupid on igavesed kallid ju, kui juhul peaks midagi juhtuma, saan aru, et igapäev ei tehta avariid vms, aga juhul kui juhtub võib Sul minna pool auto hinnast, aga kasko korral sellist asja ei ole, niiet sellise kallima ja luks-auto puhul on kasko kohustuslik.. Aga see on kõigest minu arvamus.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #5406
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Kas te olete ennast ogaraks joonud või? Mis mõttes te ei teeks sellele autole kaskot? On teil aimu üldse, mis asjad maksta võivad, kui midagi juhtub? Mingi harilik velje vargus koos talverehvidega võib maksta vabalt 3K+€ või näiteks hakkad telefoni näppima ja sõidad kellegile tagant selga. Esiots sodi, radikad-värgid sodid, lansekad kõverad ja mootor viltu peal. Kere vajab kerget venitust ja voila - arvan, et selle auto puhul alla 10K€ ei ole ükski sellise remondi arve.
              Ja mis kõige hullem - pannakse rotti maja eest!! Ja siis palju õnne. Ostad tagasi 5K€?
              Kasko on kohustuslik meie riigis, meie oludes.

              Oma kogemustest - sõitsin paar aastat Mazda 3-ga. suvel käisin metsas kalal ja suutsin tagurdada mingi kännu otsa nii õnnetult, et küljekarp jumala sees. Peale vaadates vaatasin, et huinja. Kalkulatsioon tehti, siis pidin perseli kukkuma. Selle käki karbi vahetuse eest küsiti 65K eeku. Auto enda väärtus oli vast 2x rohkem see moment. Maksin 3K oma vastutuse ja olin happy. Ma ei kujuta ette, kui mul ei oleks kaskot olnud....
              Kas sa tõesti arvad, et kindlustusfirmad ei teeni kasumit Eestis kaskokindlustust pakkudes praeguste hindadega? Miks nad seda siis pakkuma peaks? Obviously, et teenivad ja igat sorti masina pealt, nii uue kui vana (kui nad just oma töös ebakompetentsed pole). Kindlustus tasub ainult siis ära kui sa kuulud mingisse riskigruppi, nt. vaenlased lubanud su auto põlema panna vms.

              See oma kogemuse jutt ebaoluline, teeb sama välja kui pokkeris foldid AA preflop, näed, et üks kutt saab neliku ja siis arvad, et tegid õigesti.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #5407
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Aga tundub, et kindlustus ikka megahea business kui inimesed, kes igapäevaselt puutuvad kokku tõenäosuste ja loogikaga arvavad, et kindlustus on hea asi :)

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #5408
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kas sa tõesti arvad, et kindlustusfirmad ei teeni kasumit Eestis kaskokindlustust pakkudes praeguste hindadega? Miks nad seda siis pakkuma peaks? Obviously, et teenivad ja igat sorti masina pealt, nii uue kui vana (kui nad just oma töös ebakompetentsed pole). Kindlustus tasub ainult siis ära kui sa kuulud mingisse riskigruppi, nt. vaenlased lubanud su auto põlema panna vms.

                  See oma kogemuse jutt ebaoluline, teeb sama välja kui pokkeris foldid AA preflop, näed, et üks kutt saab neliku ja siis arvad, et tegid õigesti.
                  Mida see "Kas sa tõesti arvad, et kindlustusfirmad ei teeni kasumi" jutt siia praegu puutub? Räägime ikka tarbija seisukohast ja kui sa oma vanema A6ga, mille väärtus ca 5-6k euri, linnavahel ringi vurad, siis muidugi sellisele autole pole mõtet panna kaskot peale. Aga kui sul mingi korralikum masin, ca 20-30k euri ringis, siis kasko imo essential nagu ka kotkas ütles. Nendel masinatel juba lisasid nii palju, et ükskõik mis juhtub, sa maksad ennast pärast lihtsalt lolliks.
                  Last edited by BuildUp; 08.09.11, 17:46.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #5409
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    .

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #5410
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      See, millest sina räägid, Codecci, on niivõrd long run, et lihtinimese (elab nt 80 aastat, sellest 50 omab autot) jaoks pole see tähtis. Auto omamisel võib väljaminekute variatsioon lihtsalt nii suur olla, et ilma kindlustuseta on seda raske taluda.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #5411
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        See, millest sina räägid, Codecci, on niivõrd long run, et lihtinimese (elab nt 80 aastat, sellest 50 omab autot) jaoks pole see tähtis. Auto omamisel võib väljaminekute variatsioon lihtsalt nii suur olla, et ilma kindlustuseta on seda raske taluda.
                        Point ongi selles, et inimesed ostavad endale sellisel juhul liiga kalleid autosi.

                        Pokkerimaastikult taaskord näide, et Hellmuthile meeldib iga suurema potiga cashgameis oma kätt nn. "kindlustada" andes iga kord 2% vms juicei. Tekitab kindlama tunde, aga tegelikkuses kingib lihtsalt iga kord inimesele 2% potist ja annab raha lihtsalt ära.
                        Last edited by KristjanLaas; 08.09.11, 17:58.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #5412
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          See, millest sina räägid, Codecci, on niivõrd long run, et lihtinimese (elab nt 80 aastat, sellest 50 omab autot) jaoks pole see tähtis. Auto omamisel võib väljaminekute variatsioon lihtsalt nii suur olla, et ilma kindlustuseta on seda raske taluda.

                          word!

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #5413
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Imo on igasuguse custom tuuninguga masinaid mõtet kindlustada kuna nende visuaalsed jupid on juba reegline nii kirved, et tagurdad mingi jama vastu kergelt või jookseb kass või koer ette, siis uute tellimine on juba nii kirves. See ka, et kui keegi tagant sisse sõidab siis ilma kaskota jäädki kompi nõudma, vähemalt seda muret pole siis.

                            Mingit ´95 aasta 5 seeria bemmi pole muidugi mõtet kaskoga kindlustada või mõnda berlingot.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #5414
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Ma ei tea .. Ma vahetan tausta iga aasta klaasi endal .. see on juba 5k+, siis paar x on midgai tuuri pandud ning imo nyyd polegi enam kallis, kui yhe peegliklaasi eest peaks 5k v2lja köhima :/
                              Ja mu auto väärtus on 8kish euri ..Imo kasko on ikka must be .. Eriti sickod ongi mingid metsloomad. . jookseb uslle 100 eest ette, kits keerab kogu auto pahempidi .. ja siis hakka tampima mingi 200k remondi arvet kinni .. selle eest oleksid saanud 10a kaskot ..
                              Last edited by leits; 08.09.11, 18:05.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #5415
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                ega jh pm ega see kindlustus muud polegi, kui lähed kogu oma rolliga ai aa-ga ja müüd oma osaluse nt ära 75% monele highrollerile, kellel suurem bankroll

                                Aga jh oletame, et koka maksab 1keuri aastas
                                st kui kindlustus tahakskasumit peaks 1 20 kokast matsu panema aastas.
                                Aga reaalselt nagu tunduks, nagu iga kolmandal on mingid "jamad"

                                Comment

                                Working...