[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5326
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Minusse.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #5327
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Kurjakuulutav võidusumma, äkki pandi doomer peale nüüd.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #5328
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        See võidusumma on imeliku maitsega number "666"
        Nägin mingit Coca moodi selli juulis täiskuuööl Aardla-Võru ristis ühe kõhedusttekitava tüübiga asjatamas. Liiga kaugel olin ja sestap kuulsin vaid üksikuid sõnu- verd, hinge, imeda, kuulsus, raha. Ei tea mis asju seal aeti, lasin igaksjuhuks ruttu jalga.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5329
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          good joke, a ei satu sinna kanti pm üldse.


          tänasel 150€ termikal jäin mulli, AA vs KQo pre AI, floppi sadas QQxxK. Mis seal ikka, ka selliseid biite tuleb vastu võtta. No harm.
          Sain vaid ühe 25€ bounty. Lubasin baaridaamidele, et kõik bountyd lähevad neile jotsiks....pm suurim bad beat tuli neile :(

          Homme 150€ Omaha, 15k stack, 30min levelid...sõidame...

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #5330
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            sa pead low bi turnades oma EV paika jooksma. soovitaks lives alles järgmisest aastast uuesti suuremaid turnasi.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #5331
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              150€stel turnadel variatsiooni paika peksta- its fine 2 me!

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #5332
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                150€stel turnadel variatsiooni paika peksta- its fine 2 me!
                baller

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #5333
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  tänasel 150€ termikal jäin mulli, AA vs KQo pre AI, floppi sadas QQxxK. Mis seal ikka, ka selliseid biite tuleb vastu võtta. No harm.
                  Sain vaid ühe 25€ bounty. Lubasin baaridaamidele, et kõik bountyd lähevad neile jotsiks....pm suurim bad beat tuli neile :(

                  Homme 150€ Omaha, 15k stack, 30min levelid.
                  lol ept-l nõua see kq vs aa flip tagasi!

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #5334
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Coca alter ego:

                    Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #5335
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      LOL.Coca-st pikk artikkel tartuekspress-is.Ei tea kas netist on võimalik seda lehte leida.
                      Korrusmajade vahel ootab hiljuti soetatud AMG tuuninguga mesa mil peremees load saab.Pilt on kaautost.
                      Aga muidu edu Coca.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #5336
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        hmm ma lähen maja taha vaatama siis :D

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #5337
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          LOL.Coca-st pikk artikkel tartuekspress-is.Ei tea kas netist on võimalik seda lehte leida.
                          Korrusmajade vahel ootab hiljuti soetatud AMG tuuninguga mesa mil peremees load saab.Pilt on kaautost.
                          Aga muidu edu Coca.
                          Tartu Ekspress - Tartu ja Tartumaa lood ühes kohas Tartu Ekspress on Tartu ja Tartumaa kohalik uudiste- ja kogukonnaportaal. Kirjutame linna otsustest, linnaosade arengust, Tartumaa valdadest, kultuurist, spordist, haridusest, liiklusest, ehitusest ja inimestest, kes Tartu elu kujundavad. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ja praktiline ülevaade sellest, mis Tartus, linnaosades ja maakonnas päriselt toimub. Avalehelt


                          Anyway: "paari aastaga on poiss kaardilauas kokku kühveldanud üle kolme miljoni krooni."

                          Enne EPT hitti siis mingi 1.3 milli teinud live+rahalauas netis? I call BS.
                          Last edited by qbj0hn; 08.09.11, 10:30. Põhjus: pole hater, aga tundub, et sitaks juurde pandud artiklis :D

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #5338
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            100 euroste pakk laua peal :D balla

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #5339
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Miks pole 500eurosed laual!?!? :S

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #5340
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                                Miks pole 500eurosed laual!?!? :S
                                XD

                                Comment

                                Working...