[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #5296
    Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    haha Laliberte ütles kuskil päris hästi kui mingi paarikümne K-se poti võitis, et lahe, saan nüüd oma autol õli vahetada:D (Bugatti Veron vms)
    Laas on ikka tõsine autopede. isegi maailma vingeima auto nime ei tea. a noh, selle eest teab kõiki tallinki laevu, pandi armukesi ja ivo linna laule.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #5297
      Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

      Kurb, aga tõsi.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #5298
        Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        Aston Martin
        Mu meelest pigem maserati :=)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5299
          Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          + Svenza pekas mingi eriauhinna saama FLop fm´i lõigu eest! Respect
          emm.. milline saade ja mis ta seal ütles? linki plz

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #5300
            Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            Mu meelest pigem maserati :=)
            Ennem tõuseb päike solgiämbrist kui ma aston martinit ära ei tunne...

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #5301
              Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              emm.. milline saade ja mis ta seal ütles? linki plz
              see peaks olema üks nendest saadetest, kus see naine oli loose cannon.

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #5302
                Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                see peaks olema üks nendest saadetest, kus see naine oli loose cannon.
                Flop FM saatest rääkis ju? 40. saade oli

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #5303
                  Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                  oh perse, ma mõtlesin seda lalibertet.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #5304
                    Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    Mu meelest pigem maserati :=)
                    Riku küll Maseratiga ei sõida. Aston Martin Vanquish ju. Väga hea ja stiilne auto ja pole ka absurdselt kallis (ofc mitte ka odav). Aga lähim hooldus on Rootsis. Ja õlivahetuse eest maksis Riku Saksamaal jah täpselt 10x rohkem kui siin Silberautos sama töö ja sama õli eest küsiti MB puhul.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5305
                      Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                      Nojah, saabki kerge "eurotripi" teha iga hoolduse puhul .. :d

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #5306
                        Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                        ok my bad sel juhul :) koguaeg on jäänu dtunne et tal maserati :)

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #5307
                          Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                          Kui coca lõpuks trollide- LOL -peale lõplikult vihastab ja enam siia midagi ei kirjuta siis päevik elab oma elu kindlasti edasi.
                          Sallaallala printing money võta võrgust.
                          Edu coca ja ära pane neid tähele kes proovivad vana sinuga ühel lainel olla.Või kroonimiljon muutis sind palju.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #5308
                            Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                            Svenza lauset saab kuulda @ http://www.flop.fm/ (40. saade).

                            To ropka: ei ole ta midagi muutnud, lihtsalt teatud trollide ila ajab tilti (nagu delfi debiilikud aka heidikud, kes põgenevad ekraani taha ja virisevad iga asja üle, sh ise jäävad anonüümseks).

                            Tulevasel nädalal algab Olympic Summer Festival. Main Event on muidugi kirss tordile, aga tänasest on muudetud ka PLO struktuuri. Varem on PLO freezeout olnud 7k algstackiga, nüüd 15k! Laupäeval on võimalik mängida uut ja populaarset 55€ turbo deepstacki.

                            info @http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&p=&tg=3&t=
                            struktuurid @ http://www.olympic-casino.com/poker/...arent_id=10468

                            Comment

                            • siga
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 251

                              #5309
                              Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Svenza lauset saab kuulda @ http://www.flop.fm/ (40. saade).

                              To ropka: ei ole ta midagi muutnud, lihtsalt teatud trollide ila ajab tilti (nagu delfi debiilikud aka heidikud, kes põgenevad ekraani taha ja virisevad iga asja üle, sh ise jäävad anonüümseks).

                              Tulevasel nädalal algab Olympic Summer Festival. Main Event on muidugi kirss tordile, aga tänasest on muudetud ka PLO struktuuri. Varem on PLO freezeout olnud 7k algstackiga, nüüd 15k! Laupäeval on võimalik mängida uut ja populaarset 55€ turbo deepstacki.

                              info @http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&p=&tg=3&t=
                              struktuurid @ http://www.olympic-casino.com/poker/...arent_id=10468
                              Deep livestack MTT, järelikult PRINTINNNNNNNNGGG MONEEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5310
                                Re: Blogi: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                                siga, üle pika üks asjalik post....see pilt on väga IN!

                                Comment

                                Working...