[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #4291
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #4292
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
      hahahahahaha parim :D

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #4293
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        Irw, matrixi postid on ikka lagi, tra nii hullu sokki annab isegi leveldades ajada..
        Viimased 3 lehekülge loe ja naera ainult järjest, üks hitt teise otsas :d

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4294
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Coca ei tule tagasi....
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Ilmiah, gula longgar mengacu pada sejumlah karbohidrat, seperti monosakarida, disakarida, atau oligosakarida. Monosakarida juga disebut "gula sederhana," glukosa yang paling penting. Hampir semua gula memiliki rumus CnH2nOn (n adalah antara 3 dan 7). Glukosa mempunyai rumus molekul C6H12O6. Nama akhir gula khas dengan "-ose," seperti dalam "glukosa", "dekstrosa", dan "fruktosa". Kadang-kadang kata-kata tersebut dapat juga merujuk kepada semua jenis karbohidrat larut dalam air. Mono-dan disakarida asiklik mengandung kelompok aldehida baik atau kelompok keton. Obligasi ini ganda karbon-oksigen (C = O) adalah pusat reaktif.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #4295
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Last edited by Relamz; 13.04.11, 23:13.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #4296
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              I fuken lolllllllled :D:D:D

              In topic:

              Tere, olen 13 aastane poiss. Selline probleem siis, et käin hommikuti rongiga koolis, paar klassikaaslast on ka. Alles paar nädalat tagasi hakkas jama pihta. Läksin rongist maha ja mingisugune hästi imelik 20+ mees, kes otseses mõttes meid vahib ja meist alatihti rongis mööda kõnnib. Tal on lühike jakk, rohelised täiesti kitsad teksad, prillid pea kohal ja mustad sassis juuksed. Ta alati naeratab ja tal pole eriti hambaid..kui on siis enamus kollased. Ta teeskleb ka mingisuguseid mobiilkõnesid ja on üldse väga imelik. Ta vaatab meid koguaeg sellise rõveda pilguga, talle lihtsalt ei saa näkku vaadata. Paari klassivenna arust tundub see väga naljakas ja nad isegi lehvitasid talle. Päev tagasi karjus ta naljaga üle rongi "vältige silmsidet!" Minu arvates on see väga räme teema. Kord läks ta klassivennast mööda ennast tema vastu hõõrudes ja öeldes kahtlase häälega "palun vabandust." Ta on iga hommik sama rongi peal mis mina ja alati sinna kus ma lähen,seal teeb ta paar tiiru või läheb teise vagunisse ja kõnnib tagasi. Klassiõde,kes ka rongis on ütles et üks tema tuttav poiss ei taha enam selle inimese pärast rongiga käia. Ma ei julge kunagi enne teda rongist maha minna, ta läheb alati ees. Siis ma aknast vaatan kus ta läheb ja kui ta kaugemal on, siis lähen järgi. Ta teeb alati väga kahtlaseid asju. Tavaliselt(ja ka täna) läheb ta R-kioski ette suitsetema ja meid ootama.. Kui me tuleme, siis ta vaatab meid ja naeratab kuradi rõvedalt. Mõnikord, kui ta r-kioski ette ei lähe siis ta ootab meid järgi, teeseldes et puhastab jalanõusid. Ükskord tuli ta päris kaugele ja proovis mingit restorani ust, see oli lukus ja ta hakkas meid seal ees ootama(sest ta teab et me läheme alati sealt.) Paar päeva tagasi ütlesid tüdrukud et tal oli käel kirjutatud "-Henri-(L)" me otsisime selle inimese üles internetist ja see oli meie vanune poiss. See tekitas tõsist hirmu, isegi kui ta pole meiega rääkinud, siis on see nii jube ja ma ei tea mida teha. Mõtlesin trammiga koolis käima hakata. Täna klassivend, kes rongiga ei käi nägi teda bussis ja ütles et oli naeratanud ja vahtinud kahtlaselt. Klassivennad(kes rongiga käivad) teevad nalja selle "pedofiili" üle,kuigi mingit erilist tõestust pole et ta on. Igatahes ma ei tea mida teha ja palun aidake ja soovitage mida teha.
              Last edited by TaistoJ; 14.04.11, 05:42.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #4297
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik



                Ei saa otse linkimisega hakkama.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #4298
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  Epic thread is epic.

                  Algselt postitas Ints Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  FYP

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4299
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #4300
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #4301
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        HAHAHA, korralik teema ikka :D.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #4302
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #4303
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            Väike $$$ ja lõik ajalooraamatus on olemas:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #4304
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #4305
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                edit:

                                Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
                                ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.Pealegi ei pea Sa kogu kaardigeneraatori variatsiooni kaasa jooksma??
                                +1
                                Last edited by raunsz; 13.04.11, 23:55.

                                Comment

                                Working...