[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pukkmaster
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 126

    #2791
    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

    chipit, kaks klõpsu ja 25o krooni taskus :D
    Last edited by pukkmaster; 05.07.10, 00:38.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #2792
      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

      250.-
      fyp :(

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2793
        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

        Algselt postitas pukkmaster Vaata postitust
        chipit, kaks klõpsu ja 25o krooni taskus :D
        Ma vihkan seda kroonides mõõtmist. Teiseks isegi kui olekski kroonides siis pead mõistma, et sellest 250-est EEK'ist kuulub sulle väga tühine osa või kui otsus on fundamentaalselt -EV siis sellest 250 eekist ei kuulu sulle midagi vaid maksab oma 500-600 eeki pealegi.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2794
          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ma vihkan seda kroonides mõõtmist. Teiseks isegi kui olekski kroonides siis pead mõistma, et sellest 250-est EEK'ist kuulub sulle väga tühine osa või kui otsus on fundamentaalselt -EV siis sellest 250 eekist ei kuulu sulle midagi vaid maksab oma 500-600 eeki pealegi.
          +1

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #2795
            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

            All time 25 000$ profiti piir ületatud!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            info @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...graafikud.html

            Comment

            • SALSABOY
              FPP Pro
              • Jun 2010
              • 287

              #2796
              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              All time 25 000$ profiti piir ületatud!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              info @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...graafikud.html
              Umbes 100k juures tuleb kena tõus ja siis 200k juures hakkab tasapisi edenemine. Mida iganes sa ka tegid ennem paistis paremini toitvat.
              Praegu lased massides laudu korraga ?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2797
                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                100k-200k kandis alustasin nl100ga.
                * Heater
                * Lauad olid aasta tagasi (august 2009) kergemad, kui praegu
                * Ma ei spewinud üldse
                * Tiltasin väga vähe


                Praeguses mängus on suuremad leakid spew ja tilt.... SEda jääb vähemaks, aga lahti ma sellest ei saa.
                Augustis lasin 8 lauaga tilet, nüüd 12 cascade

                Comment

                • SALSABOY
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 287

                  #2798
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  100k-200k kandis alustasin nl100ga.
                  * Heater
                  * Lauad olid aasta tagasi (august 2009) kergemad, kui praegu
                  * Ma ei spewinud üldse
                  * Tiltasin väga vähe


                  Praeguses mängus on suuremad leakid spew ja tilt.... SEda jääb vähemaks, aga lahti ma sellest ei saa.
                  Augustis lasin 8 lauaga tilet, nüüd 12 cascade
                  Kas sa ei arva, et nii paljude laudade mängimine toodab kokkuvõttes vähem kasumit kui mingi 6-8 laua mängimine ? Olgugi, et sa saad mängida rohkem käsi ja kui käsi just ei ole, visatakse järgmine laud ette. Kui aga satuvad mängitavad käed mitmele lauale, jääb aega vähem mõtlemiseks ja otsuste tegemiseks. Nagu sa ütlesid mängud on muutunud raskemaks, siis võiks kasutada ära iga väikese eelise, mis lõpuks suurendab kasumit. HUD on kasulik, aga see ei asenda siiski inimest ennast.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2799
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                    Muidugi arvan...aga noh ma ei tea...ma ei oskagi sellele küsimusele vastata, miks ma laudu vähemaks ei võta...lol :P
                    Pm tahaks nagu actionit a obv tuleks otsida need kõige kõige paremad lauad ja vaid nendega mängida...ehk 6-8 lauda max :)

                    Comment

                    • SALSABOY
                      FPP Pro
                      • Jun 2010
                      • 287

                      #2800
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Muidugi arvan...aga noh ma ei tea...ma ei oskagi sellele küsimusele vastata, miks ma laudu vähemaks ei võta...lol :P
                      Pm tahaks nagu actionit a obv tuleks otsida need kõige kõige paremad lauad ja vaid nendega mängida...ehk 6-8 lauda max :)
                      Päris huvitav oleks näha kuidas läheks. Ehk järgmine kuu võtaksid ette selle asja ja mängiks võimalikult väheste laudadega ? Usun, et oma mäng ka paraneks sellega ja ehk hakkab isegi meeldima. Ma arvan, et suudaksid päris kenakese kasumi välja toota sellest. Isegi kui reiki ei tiksu sama palju kui mass-tabledes.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2801
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                        kuldsed sõnad...samas vahepeal olen jätnud nt sessi lõpus 4-5 lauda alles...krt, ma nagu sureks igavusse :S
                        eks näis, edaspidi proovin :P

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2802
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                          Proovi FR'i ,mul on 15 lauda on lahti ja kõik koguaeg foldivad , pussyd :D

                          Comment

                          • SALSABOY
                            FPP Pro
                            • Jun 2010
                            • 287

                            #2803
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            kuldsed sõnad...samas vahepeal olen jätnud nt sessi lõpus 4-5 lauda alles...krt, ma nagu sureks igavusse :S
                            eks näis, edaspidi proovin :P
                            :D Sõnad sõnadeks, ma ise madalam kui muru, kui asi puudutab pokkerit.

                            Lihtsalt huvi pärast tahaks teada. Teed mõned kümned sessid vähemate laudadega ja pärast väike võrdlus teha. Igavus kaob ära siis kui lõpuks vastast lehti lapates lugema hakkad :P

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2804
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                              Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 789447
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Hero (BTN): $101.73
                              SB: $90.08
                              BB: $46.48
                              CO: $101.38

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 5 5
                              1 fold, Hero raises to $3, SB calls $2.50, BB calls $2

                              Flop: ($9.00) 4 5 3 (3 players)
                              SB checks, BB bets $6.00, Hero raises to $18, SB calls $18, BB raises to $43.47, Hero raises to $98.73, SB calls $69.08 all in, BB calls $0.01 all in

                              Turn: ($226.64) T (3 players - 2 are all in)

                              River: ($226.64) 7 (3 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $226.64
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #2805
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                100k-200k kandis alustasin nl100ga.
                                Augustis lasin 8 lauaga tilet, nüüd 12 cascade
                                first leak

                                Comment

                                Working...