Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
kle viimasel ajal on tulnud jah :)
aga ytlen endale:"see on variatsioon...nii peabki minema"
a õnneks cashijoon on mitu kilo ülesse läinud, seega 1biline kaotus ei tekita kõige suuremat tilti.
kõige hullem on muidugi see, kui sellised asjad juhtuvad mingi 5min sees, siis on tilt...spew..aga ma üritan ennast parandada
kuu algus oli super.
kuu keskpaik oli kaos.
kuu lõpp on super-super, tulemused hetkel on üle ootuste-lootuste kõrged ja head :), eks näis kui suur mu profit 1.juuliks on =)
for fuck sakes :D, rohkem puhkusi peab võtma....
ma pole kunagi varem hinnanud puhkust...nüüd näen, kui hästi see aitab mindseti parandada ja motti suurendada , yeah baby
kle viimasel ajal on tulnud jah :)
aga ytlen endale:"see on variatsioon...nii peabki minema"
a õnneks cashijoon on mitu kilo ülesse läinud, seega 1biline kaotus ei tekita kõige suuremat tilti.
kõige hullem on muidugi see, kui sellised asjad juhtuvad mingi 5min sees, siis on tilt...spew..aga ma üritan ennast parandada
kuu algus oli super.
kuu keskpaik oli kaos.
kuu lõpp on super-super, tulemused hetkel on üle ootuste-lootuste kõrged ja head :), eks näis kui suur mu profit 1.juuliks on =)
for fuck sakes :D, rohkem puhkusi peab võtma....
ma pole kunagi varem hinnanud puhkust...nüüd näen, kui hästi see aitab mindseti parandada ja motti suurendada , yeah baby
TC
A
Q
Comment