[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2686
    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

    kle viimasel ajal on tulnud jah :)

    aga ytlen endale:"see on variatsioon...nii peabki minema"

    a õnneks cashijoon on mitu kilo ülesse läinud, seega 1biline kaotus ei tekita kõige suuremat tilti.
    kõige hullem on muidugi see, kui sellised asjad juhtuvad mingi 5min sees, siis on tilt...spew..aga ma üritan ennast parandada


    kuu algus oli super.
    kuu keskpaik oli kaos.
    kuu lõpp on super-super, tulemused hetkel on üle ootuste-lootuste kõrged ja head :), eks näis kui suur mu profit 1.juuliks on =)


    for fuck sakes :D, rohkem puhkusi peab võtma....
    ma pole kunagi varem hinnanud puhkust...nüüd näen, kui hästi see aitab mindseti parandada ja motti suurendada , yeah baby

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2687
      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

      nii niii
      eelmine sess oli pacis.
      kui lõpetasin, siis lauda jäi üks vaal 500$ga, kelle statsid olid 62/18.

      Ca 30min tagasi võtsin lauad uuesti ette. OMG, kutt istub ikka 500$ga.
      Seekord oli ta normaalselt "purjus" juba...overbetid ja stuff...omg, perfect MEGA VAAL

      Alustasin hästi selle venna vastu, sain kiire duubli 200$ peale. (tagant järgi mõtlen ja imestan, et miks ma preflop kõike sisse ei pannud.) :

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Läheb pikalt aega, et reaalset kätt saada...obv..lõpuks...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Päris peen flop?! OMFG...thank god et ta riverini checkis. Ma ei tahtnud ise cbettida ega agronoom olla, sest vabalt võib ta hakata reraisema jne.
      OK...ootame edasi, ehk tabab meid nuts...


      Olin juba 31minutit temaga ühes lauas istunud. Lõpuks jaotatakse mulle QQ...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Kuna olime deep tahtsin madalat floppi näha, sellepärast ei shovenud preflop. OBv polnud kindel, kas saan calli.
      Flop: JACKPOT! . Shoven ja saan nano-sekundiga snapcalli!!! LOL

      Vb oleks pidanud preflop ikka sisse panema vms? Ausalt öelda, ma ei tea. Ja alles täna koitis, et peaks uurima deep stack holdemi strateegiat. Mulle meeldib deep stack poker, aga vahetpidamata olen olukorra ees, kus jookseb juhe kinni, ei oska midagi teha. Pacificus ega OlympicOnlines pole timebanket ka, seega tuleb kiirelt mõelda...


      Lühike 40mindane sess lõppes +3,5biga. Kahju, et rohkem ei saanud. Lõpus tuli saatuslik set over set jne :(
      Tänaseks on minu päev lõppenud. Kohe-kohe lähen magama.
      Viimased 24h = ~+1,3k
      Last edited by hotcocacola; 28.06.10, 03:10.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2688
        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

        IPoker Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 775254
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        UTG: $106.00
        MP: $33.50
        CO: $100.00
        Hero (BTN): $100.00
        SB: $56.50
        BB: $116.80

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with Q Q
        2 folds, CO raises to $3, Hero raises to $10.50, 2 folds, CO calls $7.50

        Flop: ($22.50) 7 5 T (2 players)
        CO checks, Hero bets $17.00, CO raises to $55.12, Hero raises to $89.50, CO calls $34.38

        Turn: ($201.50) J (2 players)

        River: ($201.50) 4 (2 players)

        Final Pot: $201.50
        CO shows J J
        CO wins $198.50
        (Rake: $3.00)















        IPoker Network $100.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 775260
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        SB: $87.43
        BB: $159.30
        CO: $138.35
        Hero (BTN): $101.50

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 2 2
        1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, BB calls $2

        Flop: ($6.50) 9 8 2 (2 players)
        BB checks, Hero bets $4.00, BB raises to $13.87, Hero calls $9.87

        Turn: ($34.24) 5 (2 players)
        BB bets $25.00, Hero raises to $84.63, BB calls $59.63

        River: ($203.50) Q (2 players)

        Final Pot: $203.50
        BB shows 9 9
        BB wins $201.50
        (Rake: $2.00)



        päevast päeva tuleb ikka maximaalset sitta :(

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #2689
          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

          teises käes - mille peale vastase panid, et nii mängisid?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #2690
            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

            Miks floppi stackide peale ei mängi teises käes?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #2691
              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

              oops lol, arvasin et olen offtopicus, sry

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2692
                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                teises käes - mille peale vastase panid, et nii mängisid?
                ei lükanud flopil stacki sisse, kuna eeldasin et tal on bluff, semibluff või midagi väga nõrka, ehk ma ei saa temalt rohkem actionit, seega lasen tal bettida, aga mmm....wrong read, standard cooler

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #2693
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                  Sellisel boardil teed tihti nii?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2694
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                    lol, loogish et mitte
                    board suht heavy, a mitte kõige hullem.
                    alati ei pea seal flopil sisse panema, sest on vähe käsi, mis meie alline flopil callivad.
                    usun et flopi call on suht fine, lasta tal turnis bettida ning alles siis nuppe lükata,nii nagu tegin.

                    aga obv, et koguaeg selline mäng oleks rängalt -ev

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #2695
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                      Pacificu POWER HOUR! OMG
                      edit: sess jätkub, kuid mitte kaua, vaalad on tühjaks tehtud :(

                      1.)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2.)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3.)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      4.)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      5.)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)







                      NB! KOLMAS KÄSI: Standard play suht. Ainuke keda kartma pidin oli utg. Kuna tema callis, siis arvasin tema käeks JJ or AKo. SEe mida tegi teine vend, ehk shoves, oli liiga standard, täiesti OBV et härra hoiab AKd. Mõlemad mängijad regsid, utg on nit ning teine LAG reg. Ma olin kindel enda readides ja otsustasin ise callida. Ei ütleks et see halb mäng oleks minu poolt. Olen näinud väga palju, et regsid callivad UTG raiset järgi AKga ning kui üks blindidest squeezeb, siis kutid vajutavad stacki sisse
                      Last edited by hotcocacola; 29.06.10, 01:19.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2696
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                        Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 779907
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        SB: $102.26
                        BB: $103.95
                        UTG: $66.11
                        MP: $96.03
                        Hero (CO): $100.83
                        BTN: $124.27

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 6 7
                        1 fold, MP calls $1, Hero raises to $4.50, BTN calls $4.50, SB calls $4, 1 fold, MP calls $3.50

                        Flop: ($19.00) 6 6 J (4 players)
                        SB checks, MP checks, Hero checks, BTN bets $9.50, SB folds, MP calls $9.50, Hero calls $9.50

                        Turn: ($47.50) 6 (3 players)
                        MP checks, Hero bets $24.00, BTN calls $24, MP calls $24

                        River: ($119.50) 5 (3 players)
                        MP bets $58.03, Hero raises to $62.83, BTN folds

                        Final Pot: $235.56
                        MP shows J T
                        Hero shows 6 7
                        Hero wins $226.76
                        Hero wins $4.80
                        (Rake: $4.00)


                        flopi checkisin sp, kuna BTN oli laua vaal, talle meeldis donkbettida ja lead outida....nii ta tegigi



                        GG!
                        Dealer >> (Hand# 114923372) hotcocaEST won $231.56 with Four-of-a-Kind Sixes
                        Last edited by hotcocacola; 29.06.10, 10:37.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2697
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                          väike promo:

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4356

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #2698
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                            Juuni 2010 kokkuvõtet võite lugeda @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...kokkuvote.html


                            Tuleb tunnistada, et mul oli päris edukas kuu. Kahju, et päeva viimane sess oli -5bi...:(

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #2699
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Juuni 2010 kokkuvõtet võite lugeda @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...kokkuvote.html


                              Tuleb tunnistada, et mul oli päris edukas kuu. Kahju, et päeva viimane sess oli -5bi...:(
                              wow, mindsetile tõsine respekt! Nagu aru saan, siis vahepeal swing -26bi (?!), mis on päris sick ikka.
                              Ma ei mäleta, kuidas ma -15bi üle elasin. ;D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2700
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                                pm jah -26, see koosnes nl100-200st, enamjaolt nl100st

                                midagi kerget seal polnud...aga noh, väike puhkus, hea bankroll management...ning elu läheb edasi :)

                                Comment

                                Working...