[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #6991
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Huvitav miks kõik peale coca hitti kohe tema raha paigutama hakkavad?
    jajap. peale ept hitti olid kah autod, rongid ja värgid särgid ostukorvis juba

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #6992
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Nagu FlopFM'is öeldi, siis see oleks hea stacki liigutamiseks ühest lauast teise. Euroalus ka obv vaja osta ja sõidame.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #6993
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        2008a ja 56k läbisõit.

        Seems legit.
        Mul 2005a suvel salongist ostetud auto. Praeguseks läbisõit alla 60K. (Elan suht tallinna kesklinnas).

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #6994
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          lol, what? joo vähem aknooli plz
          lol, A5 ja naistekas. aga aknool on tiba mehisem ja kui saku on ice
          Last edited by adam_q; 16.12.11, 08:25.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6995
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            Huvitav miks kõik peale coca hitti kohe tema raha paigutama hakkavad?
            Standard. Eelmise hiti ajal ka paigutati ta eest juba ilusti rahad ära kõik. Eks inimesed saavad enda unistused läbi coca teoks viia, ehk siis "nii, kui mina oleksin võitnud selle raha, siis coca, ma ostaksin selle ja selle ja selle asja" x100

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #6996
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              Huvitav miks kõik peale coca hitti kohe tema raha paigutama hakkavad?
              ajalugu tikub kordama:)

              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post358762

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #6997
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                2008a ja 56k läbisõit.

                Seems legit.
                mul 2007 aasta ostetud auto, kahel korral olen käinud musta mere ääres sellega (2x6000km+) ja mõnes kohas veel ringi sõitnud, aga hetkel läbisõit 73000+

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #6998
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  29.04.2011 sain võtmed kätte, teisipäeval käisin 30k hoolduses...

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #6999
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    29.04.2011 sain võtmed kätte, teisipäeval käisin 30k hoolduses...

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #7000
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      see 30 tuhat kilomeetrit teeb 7 ja poole kuuga umbes 130 km päevas. mõttetult palju minu arust.

                      EDIT: ja kui ütleme, et nädalavahetusel sõidad poole vähem kui tööpäeval, siis teeks see mingi üle 150 kilomeetri tööpäeva kohta (30000 / (7 * 30)) * 7 / 6 kui võtta laias laastus nädalavahetuse sõidud ühe tööpäeva eest.
                      Last edited by pokkerisheriff; 16.12.11, 09:30.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #7001
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        2004, 390k läbisõit. Kusjuures auto on 2~ aastat seisnud(mitte järjest).

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #7002
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          see 30 tuhat kilomeetrit teeb 7 ja poole kuuga umbes 130 km päevas. mõttetult palju minu arust.

                          EDIT: ja kui ütleme, et nädalavahetusel sõidad poole vähem kui tööpäeval, siis teeks see mingi üle 150 kilomeetri tööpäeva kohta (30000 / (7 * 30)) * 7 / 6 kui võtta laias laastus nädalavahetuse sõidud ühe tööpäeva eest.
                          tean inimesi, kes käivad türilt ja haapsalust iga päev kesklinna tööle, oma autoga. võiks korteri osta/rentida, ega see tänitav mutt pole põhjuseks, et igapäev teda külastada kodus :)
                          Last edited by adam_q; 16.12.11, 09:46.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #7003
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Kahju et sa sheriffi posti quotesid, ma oleks saanud rahulikumalt elada.
                            Kes teab mis tööga ma tegelen see teab.

                            Aga sheriff, kui sa teemat ei valda, siis tark hoiab mulgu pudru jaoks. Mõttetud on siin küll ainult sinu postid.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #7004
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                              Kahju et sa sheriffi posti quotesid, ma oleks saanud rahulikumalt elada.
                              Kes teab mis tööga ma tegelen see teab.

                              Aga sheriff, kui sa teemat ei valda, siis tark hoiab mulgu pudru jaoks. Mõttetud on siin küll ainult sinu postid.
                              mis tööd sa teed? sa oled pidevalt kuskil metsades eesti eri otsades?

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #7005
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                mis tööd sa teed? sa oled pidevalt kuskil metsades eesti eri otsades?
                                mhmh

                                Comment

                                Working...