Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!
Nl50 on jah mingi kahtlane limiit, kus kõik mõtlevad üle ja tänu sellele seal suurelt võidabki ainult mingite teatud stiilidega, muidu loogiliselt mõtlemisest pole kasu, enamus on retardid.
Nl50 on jah mingi kahtlane limiit, kus kõik mõtlevad üle ja tänu sellele seal suurelt võidabki ainult mingite teatud stiilidega, muidu loogiliselt mõtlemisest pole kasu, enamus on retardid.


, K
, 7


































. Nice suckout.

Comment