[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #436
    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Väga solid volüüm sellise jooksu kohta.

    Volüümi coachingut pakud ? Ei ole level.
    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Dunno kas väga oskaksin tundmatule grinderile selgeks teha, miks ja kuidas ma ntx ise nii palju mängin vms. Ses suhtes et enne vaja teada mis süsteemiga hetkel grindid jne. Kui mindset on 'õige', tuleb see volüüm ka iseenesest. Maybe kui rahvas nõuab, võin lähipäevil teha mingi tl;dr posti miks ma ise näiteks nii palju aega grindimisele kulutada üritan kui vähegi tunnen et +ev on, hetkel pole viitsimist. Põhilised keywordid on eesmärgid ja motivatsioon tho.
    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    rahvas nõuab
    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Oleks ka selle lugemisest huvitatud :)
    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    obv
    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    9h pokkerit päevas mitu päeva järjest on nii vaimselt kui füüsiliselt väsitav. Kuidas sellega hakkama saada, räägi ka.
    Siin ta on: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...s-alustaladest

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #437
      Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

      Väga hea!
      Tekkisid ka mõned küsimused.
      Kuna pokkeris on nii, et mida rohkem käsi suudad tunnis mängida (oma hea mänguga) ja pokkeris foldid pre tubli 80%+ käsi, siis miks on kasulik kui ma iga foldi puhul pool sekki ootan? :) Folding range lasen ikka nii kiirelt minema kui võimalik ja keskendun rohkem lauda kus olen potis sees. Calli ja raise puhul peab muidugi enne "ennast olukorraga kurssi viima."
      Mul pigem nii, et võtan suht max laudu, millega saan hakkama ja kui juba paar lauda vähem on, siis võib see hoopis grindile natukene halvasti mõjuda. Näiteks hakkan midagi netist uurima, mõtlen, kuidas sess võiks praegu minna, ei tea kas sessi võiks juba lõpetada vms. Aga kui koguaeg tegevust, siis aeg lendab kiiremini ja volüüm tuleb.
      Esimese hooga ei oska rohkem millegi kohta küsida :) Aga väga väärt post ja kui endale ka graafiku selle järgi paika panen, siis usun, et suudaks ikka töö kõrvalt 50k+ kätt FRi kuus teha ja sellega oleks väga rahul.
      Tänud!

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #438
        Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

        Pool sekki ootad sellepärast, et tekiks hea dünaamika ja oleks mõnus grindida. Kindlasti oled ise ka tähele pannud et kui sessi ajal oled skypes või netis vms, siis iga pokkerilaud, mis samal ajal ette kargab ja otsust nõuab, hakkab justkui 'häirima' ja clickid kähku foldi. Selle vältimiseks teegi see pool sekki ja kui ära harjud, näed ise ka et keskendud paremini mängule, otsused teed rohkem mõeldult ja ei tule enam pähegi miski muu jamaga tegeleda, kui näed et tulemused ka tänu sellele paranevad.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #439
          Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

          pakun puusalt,et vaatad käe ja laua üle ning siis mõtled kas tegelikud sad selle 80% standard folditavast käest oopis siiski midagi välja pigistada ja see kasumlikuks pöörata selles lauas!

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #440
            Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

            väärt idee ja kena lugemine oli :)

            edu!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #441
              Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

              Täiega hea postitus. Saab endalegi mõne idee!

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #442
                Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                pakun puusalt,et vaatad käe ja laua üle ning siis mõtled kas tegelikud sad selle 80% standard folditavast käest oopis siiski midagi välja pigistada ja see kasumlikuks pöörata selles lauas!
                Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
                Cypher0- Reeglina mul sessi ajal ongi lahti vaid lauad ja HEM. Vaid siis kui tekib hetk, kus mängin vähema arvu laudadega, siis vahel näpingi neti vms. See laudade täpne optimaalne arv ka kõigub natukene :D Mõnikord tunnen, et 12 lauaga ei jätku aega ja teinekord tundub 15 lauda aeglane. See ka üllatas kergelt, et NL25 mängin enamjaolt nii 13-15 lauda ja NL50 16-18 lauda.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #443
                  Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
                  Cypher0- Reeglina mul sessi ajal ongi lahti vaid lauad ja HEM. Vaid siis kui tekib hetk, kus mängin vähema arvu laudadega, siis vahel näpingi neti vms. See laudade täpne optimaalne arv ka kõigub natukene :D Mõnikord tunnen, et 12 lauaga ei jätku aega ja teinekord tundub 15 lauda aeglane. See ka üllatas kergelt, et NL25 mängin enamjaolt nii 13-15 lauda ja NL50 16-18 lauda.
                  ilmselget 15+ laudu siis juba see raskem jah

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #444
                    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
                    Mängisin ise ka algul/vahepeal 12-15 lauda ja vähendasin laudade arvu drastiliselt 6'le. Winrate tegi kohe suure hüppe - kuna nüüd saan selectida täpselt sellised lauad mida ise tahan ja jõuan jälgida ka väiksemaid asju. Tihti saan lauda mängijaid kelle vpip on over 80 jms. Aga kiusatuste jutuga olen täitsa nõus, endal on ka see suur leak et mängu ajal netti näppida ja töötan praegu pingsalt selle leak'i eemaldamise kallal ja arvan et see 1sekundi idee mis chyperilt tuli võis selle vastu võitlemisel mulle otsustava edu tuua. Tänud veel kord :)

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #445
                      Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                      pakun puusalt,et vaatad käe ja laua üle ning siis mõtled kas tegelikud sad selle 80% standard folditavast käest oopis siiski midagi välja pigistada ja see kasumlikuks pöörata selles lauas!
                      Just nii, ja näiteks kui on flopi otsus ja selleks on check, mõtled kohe valmis kas chk-fold, chk-call või chk-raise. Eks neid asju veel, lauas on küllalt asju peale su oma kahe kaardi, mida jälgida.

                      Comment

                      • InstantFold
                        Räme Fish
                        • Aug 2012
                        • 19

                        #446
                        Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                        Väga huvitav lugemine ja nagu korduvalt mainitud .. need .gifid :D

                        Kui sa mängid 20+ lauda, siis ilmselt peavad käigud üsna kiired ja robotlikud olema? Muidugi fishile ja nitile saab vastavalt erinevalt lähtuda aga mingid (nt cbeti) standardid on ju ikka olemas? Oleks huvitav näha su "starting hand charti" ja kõike sellega kaasnevat (nagu Ranka tabel) :P

                        Aga areng on korralik, ise olen mitu kuud juba NL10 mänginud ja jään ikka mingi seina taha kinni - ilmselt ei suuda mängida mitmeid käsi keerulisemates olukordades.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #447
                          Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                          Aitähh!:)

                          Eks see jäi jah mainimata, et enne kui hakata üldse mõtlema korraliku volüümi andmisele, tuleb teooria ikka väga korralikult selgeks teha. Käikudega on nii, et igalt positsioonilt on mul mingi range, mida avan, enamasti ka 3betin alati. Kuskilt MP juurest alates käin kiire pilguga üle, kes veel taga on ja vastavalt sellele lisan käsi, millega avada. Eks cbettimisel jms on ka jah mingid nö standardid välja kujunenud. Üritan jälgida ka seda, et kui kuskil midagi teen for value, oleks mu ranges midagi, millega teeksin samamoodi ka as bluff. Suvalised näited: cbetin peaaegu alati A-high dry floppe olenemata sellest kas endal on A või mitte. Raisen alati cbette connectivatel 2-flush floppidel, olenemata sellest kas mul on air (draw) või tugevalt pihta. Need lihtsad aga you get the point, proovin seda alati arvestada ja hoida asju enamvähem balanced. Eks harjutamist ja grindimist kõvasti vaja, et mingi selline mäng välja kujuneks, kus peaaegu alati tead mida teha. Ja selliseid seinu tuleb ka mul tihti ette (praegu näiteks:), sellisel juhul võtan laudu vähemaks ja otsin tähelepanelikumalt kohti, kuhu raha kaob või käike, mis ei tööta nii hästi kui peaks. Kui need parandatud, läheb grind jälle edasi:) Edu!

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #448
                            Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                            Week 14:



                            Selle nädala eesmärgid:

                            [ ]mängida natuke rohkem
                            [ ]aga mitte palju

                            VPP Count: 55,883 / 300,000

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #449
                              Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                              Solid laud:



                              Selle kõhulahtisuse värviga märgistatud on siis 40bb vadimid, sergeid ja dimad.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #450
                                Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                                Miks blindi ära ei oota enne välja sittumst?

                                Comment

                                Working...