[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #301
    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Very nice ja GL! Ise proovin ka natukene rohkem FRi näppima hakata. Tõmbasin mängu vähe tightimaks ja lisasin laudu. Praegu siis 15 lauda ja 13/10 stiilis lasen. Täna oli päris hea jooks ja praegu 4150 kätt ja + 10 BI. Kui sa oskaksid mind aidata, et kuidas volüümi näidata ja et sess koppa kiirelt ette ei viskaks, siis oleks tänulik :D Mul alati see jama olnud, et skill nagu vast lubaks, aga volüümi ei suuda näidata. Mul vist rekord kuu vaid nii 28k kätt :) Samas olen ka palju HUd mänginud..

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #302
      Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

      No kui 'sess kiirelt kopa ette viskab', siis maiteagi, kas on väga midagi teha:) Ise üritan mängida 3x3h sessid päevas väikeste pausidega suht samadel aegadel iga päev, suht vabandusi ei otsi miks mitte grindida + ärkan ja lähen magama ka iga päev samal ajal. Ja kuigi enamike eesmärkide puhul, mis kunagi olnud, olen ma feilinud, olen neid ikka omale seadnud, see ka lisab motti vms. Eelmise aasta esimese poolega olin ntx väga rahul, aga suvi jms ajas paigast ära, üritan see aasta teistmoodi:) Võid mind Skype ka lisada (profiilis olemas), saab vahest veel juttu puhuda sel teemal.:)

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #303
        Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

        Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #304
          Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?
          Pastilaad seal ei ole...

          nii et asjalik seltskond ja mingit lolli leveldamist pole

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #305
            Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?
            seltskond on hea, aga kui mina sinna oma nina pistsin, siis oli esimese tunniga, mil eemal olin, 150 postitust ja pokkeri kohta neist eriti ei märganud ühtegi :D. aga kindlasti tore koht - ise ei jõudnud infot vastu võtta.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #306
              Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

              Grupp on korralik, koguaeg ei jõua stratti lasta lihtsalt, aju hakkab kärssama. Nobodreriga lasime vist eile 2.5h järjest mingit analüüsi ja need olid aint mingi 3-4 käe kohta, deep shit.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #307
                Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                Enamasti norm, vahepeal ainult miski vend räägib kilede läbitorkamisest :/.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #308
                  Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Enamasti norm, vahepeal ainult miski vend räägib kilede läbitorkamisest :/.
                  +ˇ1

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #309
                    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #310
                      Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                      Eks ta üldjuhul levelzone ole, vähemalt need mõned üksikud grupid, kuhu sattunud olen. Samas, kui ise küsimusi ei esita, siis ka vastuseid ei saa. Kuidas sinna gruppi võimalik saada oleks? Ehk ei jookseks mööda külgi maha ja saaks natuke targemaks.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #311
                        Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                        Kohalikku omavalitsusse avaldus.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #312
                          Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                          Nagu lubatud sai, hakkab siis nädalaid kokku võtma.

                          Week 1:



                          Paar päeva läks raisku suht av pohmaka ja trio live pärast. Live pokkerit ilmselt üsna pikka aega tildiravina kasutada ei saa, kuna live run on rohkem tilti ajanud kui online whatever swingid. Lähiajal mingeid häppeninge ei tohiks olla, nii et tuleb hakata puid alla viskama. Varsti saab 100k fpp täis, siis ostan boonuse ja piilun nl50 taas.

                          VPP count: 1,778 / 300,000


                          E: Ahjaa bluelite, grupiga on see värk et tilti, leveleid ja stratti on suht võrdses ja suurtes kogustes seal ja möla käib suht 24/7. Kui miski huvi on, lisa skype mind ja uurib asja.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #313
                            Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                            kuidas sa juba nl25 tagasi oled :/? eriti suur bankroll buy-in wise või lihtsalt alla kolinud? pole ammu jälgind:D

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #314
                              Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                              Br on parajalt suur küll:) A 2 kuud be jooksu ja tilti oli vahepeal+arvuti andis otsad nii et olin veel 2 nädalat pimeduses ja uue arvuti alla läks ka klotsi jms. Varsti back jälle:)

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #315
                                Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                                Ma jäin esimene nädal sinust volüümi mõttes vaid napilt alla. Käsi 17,7k. Mis statidega sa muidu 20 lauda mängid? Nii 11/9?
                                Krt, peaks ka skype tegema ja micki sebima, sest see grupp tundub ikka parajalt +EV :)
                                Ning lisaks, kui bb100 on nii 5%-8%, siis mitme BIga soovitada kõrgemale limiiti liikuda?

                                Comment

                                Working...