Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!
Very nice ja GL! Ise proovin ka natukene rohkem FRi näppima hakata. Tõmbasin mängu vähe tightimaks ja lisasin laudu. Praegu siis 15 lauda ja 13/10 stiilis lasen. Täna oli päris hea jooks ja praegu 4150 kätt ja + 10 BI. Kui sa oskaksid mind aidata, et kuidas volüümi näidata ja et sess koppa kiirelt ette ei viskaks, siis oleks tänulik :D Mul alati see jama olnud, et skill nagu vast lubaks, aga volüümi ei suuda näidata. Mul vist rekord kuu vaid nii 28k kätt :) Samas olen ka palju HUd mänginud..
Very nice ja GL! Ise proovin ka natukene rohkem FRi näppima hakata. Tõmbasin mängu vähe tightimaks ja lisasin laudu. Praegu siis 15 lauda ja 13/10 stiilis lasen. Täna oli päris hea jooks ja praegu 4150 kätt ja + 10 BI. Kui sa oskaksid mind aidata, et kuidas volüümi näidata ja et sess koppa kiirelt ette ei viskaks, siis oleks tänulik :D Mul alati see jama olnud, et skill nagu vast lubaks, aga volüümi ei suuda näidata. Mul vist rekord kuu vaid nii 28k kätt :) Samas olen ka palju HUd mänginud..

Comment