[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #271
    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

    oled tegija tegija :)
    lased 100-ga segamini või võtad 50-s deep laudu?

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #272
      Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

      100t veel ei puutu, 50s deep laudu olen näppinud küll, aga väikeste munade sündroomi tõttu istun lauda 100bb-ga.:)

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #273
        Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Järgnev graph kirjeldab siis teekonda u. $500 suurusest rollist 01.01.2012 kuni Supernovani 02.08.2012:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Paar sessi NL100 laudu ka nüüd võtnud, tundub päris äge.


        PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        SB ($104.37)
        BB ($128.11)
        UTG ($150.78)
        UTG+1 ($103.39)
        MP1 ($174.64)
        MP2 ($100)
        Hero (CO) ($107.17)
        Button ($100)

        Preflop: Hero is CO with Q, A



        2 folds, MP1 bets $2, 1 fold,



        Hero raises to $6, 3 folds, MP1 calls $4

        Flop: ($13.50) 9, K, 10 (2 players)

        MP1 bets $1,



        Hero raises to $8, MP1 calls $7



        Turn: ($29.50) J (2 players)



        MP1 bets $1,



        Hero raises to $24, MP1 calls $23



        River: ($77.50) 2 (2 players)
        MP1 checks,



        Hero bets $59, MP1 calls $59



        Total pot: $195.50 | Rake: $2.80

        Results:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Mõned sessid veel, ja siis ära Tšehhimaale, kus toimub sihuke märul nagu Brutal Assault. Ehk ka see kuu tuleb veits alla keskmise kesine volüümi mõttes.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #274
          Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

          Kena, jätka samas vaimus!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #275
            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

            Väga kena graph! Welcome to the sn-club

            Comment

            • sawcrish
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 166

              #276
              Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

              head dimmu borgirdamist siis välismaal

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #277
                Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                Thank you, good sirs!

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #278
                  Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                  lol mis wr sul PL laudades on :) shark rsk! edu edaspidiseks ka!

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #279
                    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    lol mis wr sul PL laudades on :) shark rsk! edu edaspidiseks ka!
                    Tänud, eriti rahul olen PL100 wr-ga, ja usun et peaks suutma hoida seda long runis.

                    :)

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #280
                      Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                      Brutal Assaultil käidud nagu naksti ja nüüd juba hakkab inimese tunne ka peale tulema ja ainevahetus vaikselt uuesti õigeid tuure üles võtma. Teisipäeval tegin esimese grindi üle miski 1,5-nädalase pausi ja hopsti uus best day. Buy-inides suhtkoht vähe siiski, nii et erilisi emotsioone pole. Kolmapäeval sai nats nalja tehtud og €0.10/€0.20 live cashi tundide viisi õlle kõrvale pusitud ja no mis seal salata, entertainment valuest puudu ei tulnud. Üsna meh jooks oli see nädal ja paha mängida, kuna volüüm üsna väike ja kogu aeg mingi ora perses torkis, et nädal vaja ikka ju normaalse tulemusega lõpetada. Nii ta läks:



                      Volüüm oli isegi nii väike et isegi ühtegi kätt ei leidnud mida giffida:/ Fail.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #281
                        Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                        Kuidas viimasel ajal mäng läind?
                        Palju nl100 käsi suhtes nl50ega mängid?
                        Palju laudu korraga?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #282
                          Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          Kuidas viimasel ajal mäng läind?
                          Palju nl100 käsi suhtes nl50ega mängid?
                          Palju laudu korraga?
                          Hoi, viimasel ajal pole väga lainel olnud, oli kolida vaja ja läks palju aega sinna. Nüüd jälle vaikselt harutan, tulemused pole juba päris pikka aega midagi erilist olnud, ei teagi kas sitt jooks või lihtsalt ei biidi:) Graphe pole ka kaua vaadanud, aga hiljemalt kuu lõpus teen vast mingi kokkuvõtte.

                          Kui viimati vaatasin, siis oli umbes 55/45 NL50 kasuks käte suhe võrreldes NL100ga, ja endiselt 20 laua ringis lasen:)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #283
                            Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                            =)
                            olks, on vahe märgatav muidu NL50 ja NL100 vahel?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #284
                              Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                              Väike vahe ikka on, 100s imo on võitvaid rege rohkem, aga tiba lihtsam on nende vastu mängida imo kui 50 agrodonkide vastu. NL25 ja NL50 vahe on oluliselt suurem fr-is.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #285
                                Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                                selge, tänud
                                mulle on jäänd ka mulje et nl50 on kohati overaggressive ja üritavad sind igatpidi abuseda ja teevad päris palju bad beate(eriti 6max'i koha pealt/mõned mängijad samad)

                                Comment

                                Working...